Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Nowe władze w Głowaczowie - Hubert Czubaj Wójtem, Krzysztof Wolski Sekretarzem, Piotr Marek Przewodniczącym Rady

519 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 październik 2019 - 17:02:31

Ubaw po pachy, wydano kasy na sprzęt dla Straży ok.36 000 zł w tym dotacji 30 000 zł.Oficjele robili zdjęcia z każdym sprzętem oddzielnie by jak najwięcej się pokazać Moda na zdjęcia? Tak mało tego sprzętu , że szkoda czasu Panowie. Czy to wszystko na 2019 rok??? Sukces wstydliwy, marnizna. jeden to nawet wlazł na drabinę co najmniej śmiesznie to wygląda. Dobrze że ziarenka maku nie zakupiono wtedy to tych zdjęć było by. :D

Pan Sekretarz jaką rolę tam pełni? Kto w tym czasie pełni rolę Sekretarza w Urzędzie ? To Sekretarz-Zastępca, a Sekretarz-Kadrowiec w Urzędzie? :ph34r:

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 październik 2019 - 22:01:04

No conajmniej komicznie wygląda na tej drabinie, przez chwilę poczuł się ponad władzą... prezes krasnal:):):)

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 październik 2019 - 22:08:52

No conajmniej komicznie wygląda na tej drabinie, przez chwilę poczuł się ponad władzą... prezes krasnal:):):)

Kto nami rządzi kto? Porażka to pewne i kto jeszcze kto, syn Pietrzak?

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 październik 2019 - 22:11:36

Winno być Pietrzak?

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 październik 2019 - 22:12:49

Winno być Pietrzak?

Nie winno być Pietrzak?

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2019 - 08:29:22

Pan Sekretarz jaką rolę tam pełni? Kto w tym czasie pełni rolę Sekretarza w Urzędzie ? To Sekretarz-Zastępca, a Sekretarz-Kadrowiec w Urzędzie? :ph34r:

Czy to nie kłamstwo wyborcze? Jeśli były sekretarz mial kadry i sprawy organizacyjne urzędu to obecny czym się zajmuje?

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2019 - 12:17:12

Czy to nie kłamstwo wyborcze? Jeśli były sekretarz mial kadry i sprawy organizacyjne urzędu to obecny czym się zajmuje?

Może mi ktoś odpowie. Jest malo inwestycji, zakupów, a co za tym idzie przetargów i umów więc czym się zajmuje Pan na zamówieniach publicznych? Fotkami? Dobrym wraźeniem? Czym jeszcze?

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2019 - 12:19:21

Może mi ktoś odpowie. Jest malo inwestycji, zakupów, a co za tym idzie przetargów i umów więc czym się zajmuje Pan na zamówieniach publicznych? Fotkami? Dobrym wraźeniem? Czym jeszcze?

Na zdjęciach tzw inwestycji strażackie jest widoczny. W jakiej roli tam jest?

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2019 - 12:48:45

Świecil węże jako pastor

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2019 - 13:01:08

Świecil węże jako pastor

Oprócz węży jeszcze coś chyba było.... Naprawdę sukces cha cha.......

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2019 - 13:11:12

Nieudolny kłamczuch i oszust manipulator

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2019 - 13:25:45

Nieudolny kłamczuch i oszust manipulator

Wróbel nigdy nie będzie orłem...........

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2019 - 14:12:27

Co jest grane   dzisiaj komunalna  była czynna ? Zawiozłem śmieci a tu kłódka. Miało być czynne!!! ???

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2019 - 14:26:41

Co jest grane   dzisiaj komunalna  była czynna ? Zawiozłem śmieci a tu kłódka. Miało być czynne!!! ???

Robiłem mały remoncik , mała wywózka śmieci a tu zamkniete? Patrzę w kalendarz pierwsza sobota miesiąca ? Nie chce się robić?

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2019 - 14:39:18

Robiłem mały remoncik , mała wywózka śmieci a tu zamkniete? Patrzę w kalendarz pierwsza sobota miesiąca ? Nie chce się robić?

Raczej nie chce się mówić?W czym problem, że zamknięte? Czy to wyjście na przeciw mieszkańcom?

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2019 - 15:02:35

Było zrzucić pod gminą śmieci i w gminie i pod pełno wiec nie by się nie stało

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2019 - 15:57:10

Było zrzucić pod gminą śmieci i w gminie i pod pełno wiec nie by się nie stało

To niedbalstwo czy?

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2019 - 21:55:27

Moze mial chlop imieniny albo co i nie dotarl na rano. Wielkie halo, nie wiem po co.

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2019 - 07:57:20

Moze mial chlop imieniny albo co i nie dotarl na rano. Wielkie halo, nie wiem po co.

Może tam częsro imieniny?

#40 ~Obserwator~

~Obserwator~
  • Goście

Napisano 06 październik 2019 - 09:34:48

Co zrobił Porażka wraz z dwoma giermkami przez ostatni rok ?
1. Inwestycje przyciągający inwestorów, mieszkańców, turystów

Wynik: 0 ( słownie:zero )

No dobrze, jak nie inwestycje, to może coś dla swoich poddanych, którzy na niego głosowali

2. Jednostki otrzymały wsparcie w postaci pracy, inni .... nic, ani drogi, ani kanalizacji, ani wodociągów, ani ... i poparcie poszło w kosmos.

To może dokończył inwestycje rozpoczęte przez poprzednika

3. Tu też nie ma czym się chwalić, bo największą inwestycją, to budowa  żłobka. Gdyby nie to,że nie mógł jej przerwać, to by i ta została odrzucona i nie zrobiona

4. Skłócił ludzi, skłócił całą gminę.

Czy ktoś może dorzucić plusy ? Bo ja ich nie widzę, a nie byłem przeciwny HC, a obecnie to mi ręce opadają.
Smutne, że nasza gmina stanęła w miejscu,  że nie tylko się nie rozwija, a się stacza mając HC za wójta, jakiegoś niby skarbnika i niby przewodniczącego - chłopczyka bez ogłady.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych