Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Nowe władze w Głowaczowie - Hubert Czubaj Wójtem, Krzysztof Wolski Sekretarzem, Piotr Marek Przewodniczącym Rady

519 odpowiedzi w tym temacie

#341 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 18:19:50

Te kszaczory to jedna wielka ,,lipa ''. Gmina przejedzie się na tym jak nic...!!!!!!!!!!!!

#342 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 23:18:25

Park to temat zastepczy aby przykryc nowe podatki

#343 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 06:07:55

Park to temat zastepczy aby przykryc nowe podatki

Nieudolność i podatki!

#344 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 08:41:54

Podziwiam nasza stronkę gminna. Wiele w niej imprez,gdzie można sobie zrobić zdjęcia. Brakuje natomiast inwestycji, tego czegoś by nam się żyło lepiej. Gdzie choć kawałek kanalizacji,z prawdziwego zdarzenia drogi czy chodniki zwiększające bezpieczeństwo naszych dzieci. Gdzie? Porażka jak to ktoś pisał. Porażka! Dlaczego nie ma dyżuru w sobotę na komunalnej by przywieść zbędne śmieci. Czy to jest takie trudne? Kto tam rządzi? Taka kasę się płaci za smieci. To tylko jeden człowiek w sobotę! Już się nie chce?

#345 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 09:19:30

Podziwiam nasza stronkę gminna. Wiele w niej imprez,gdzie można sobie zrobić zdjęcia. Brakuje natomiast inwestycji, tego czegoś by nam się żyło lepiej. Gdzie choć kawałek kanalizacji,z prawdziwego zdarzenia drogi czy chodniki zwiększające bezpieczeństwo naszych dzieci. Gdzie? Porażka jak to ktoś pisał. Porażka! Dlaczego nie ma dyżuru w sobotę na komunalnej by przywieść zbędne śmieci. Czy to jest takie trudne? Kto tam rządzi? Taka kasę się płaci za smieci. To tylko jeden człowiek w sobotę! Już się nie chce?

To właśnie w sobotę ludzie sprzataja, mogli by przywieść śmieci. Tak one się walaja aż do przyjazdu. Był dyżur i go nie ma. Czy to jest'wiem jak to zrobić'?

#346 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 09:23:34

Jak na bazie same kierowniki to kto mial te smieci przymowac?
Krzychu? Chyba kpicie

#347 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 10:03:51

Alimenciarz?

#348 ~R.~

~R.~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 10:57:41

Na pewno to czytasz, więc zapytam ...
"Wiem jak to zrobić" , powiedz co konkretnie , co potrafisz zrobić dla gminy, dla ludzi? Takiej stagnacji i dziadostwa się po Tobie nie spodziewałem.

#349 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 11:02:02

Wiedzial jak wygrac wybory. Przepis prosty..
Zostac liderem ekipy bojarszczykow, dobrac zlotoustego krzycha, zadbac o dyskretne poparcie piotra speca od pr, wojciecha dobrac do frakcji hejtu, obiecac wszystkim wszystko o czym marza.
Byl gotowy i to zrobil

#350 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 11:05:25

Zagadka:
Czyja zona opowiada ze jej maz nie wytrzymuje presji i musi udawac sie do specjalisty?
Czy leci z nami pilot?

#351 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 11:27:06

Wiedzial jak wygrac wybory. Przepis prosty..
Zostac liderem ekipy bojarszczykow, dobrac zlotoustego krzycha, zadbac o dyskretne poparcie piotra speca od pr, wojciecha dobrac do frakcji hejtu, obiecac wszystkim wszystko o czym marza.
Byl gotowy i to zrobil

Tylko ten Wojciech dostał w łeb od wyborców, a teraz dostaje od wygranych. Usmieszki i kiwanie głową z politowaniem.

#352 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 12:20:01

Jak na bazie same kierowniki to kto mial te smieci przymowac?
Krzychu? Chyba kpicie

Jesienne porządki u babć, dziadków i innych! Komu przeszkadzał dyżur na komunalnej żeby oddać śmieci. Jedna tylko sobota! Pare osób sądzi krzewy a do dyżuru nikogo.

#353 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 13:59:42

Kiprujta pod drzwiami

#354 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 15:47:20

Kiprujta pod drzwiami

Tak by pasowalo. Jak byłem z przyczepką, parę worów stało. Smutne to jest, jutro 11 listopada, a tu przed bramom wory ze smieciami.Porażka!

#355 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 15:53:47

Tak by pasowalo. Jak byłem z przyczepką, parę worów stało. Smutne to jest, jutro 11 listopada, a tu przed bramom wory ze smieciami.Porażka!

Może spiker w ramach tak dużego wyagrodzenia niech chociaż przerzuci przez ogrodzenie. Tylko pieski żeby nie zdarzyły zrobic porządku!.

#356 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 17:10:13

Spiker to ten ksiaze co mowil o palacu na terenie osp brzoza?

#357 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 17:17:15

Spiker to ten ksiaze co mowil o palacu na terenie osp brzoza?

Remiza się należy ale żeby to nie było kosztem dróg, kanalizacji ,swietliv czy chodników a nawet zalewu. Poprzednik miał do wyboru hale sportowa czy remize. Widocznie wybrał hale i brawo. Planował remize na 2019 - 2020r. Tem szarpnal się na drogę ul. Wąską szerokość 3metry a długość nawet nie ćwierć mily. Porażka.

#358 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 17:20:52

Remiza się należy ale żeby to nie było kosztem dróg, kanalizacji ,swietliv czy chodników a nawet zalewu. Poprzednik miał do wyboru hale sportowa czy remize. Widocznie wybrał hale i brawo. Planował remize na 2019 - 2020r. Tem szarpnal się na drogę ul. Wąską szerokość 3metry a długość nawet nie ćwierć mily. Porażka.

Bez dotacji!!!

#359 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 17:40:04

Po ostatniej sesji mam wrażenie że na pytania zamiast wójta odpowiada głównie Pan przewodniczący. Czy tylko ja mam takie wrażenie?

#360 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 18:44:32

Karol Wysocki jeśli czytasz prosił bym Cię abyś na przyszłej sesji spytał się czy długo jeszcze wójt z sekretrzem będą się uczyć składać wnioski o dofinansowania unijne.Jeśli jest taka sytuacja proponuj aby zatrudnić w gminie fachowca od pozyskiwania funduszy unijnych kosztem obniżenia im pensji. Pomysł zatrudnienia fachowca bardzo fajny i zwrówieśników się lada moment pozdrawiam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych