Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nowe koło PZW w Kazimierzy Wielkiej

Podwyżka karty wedkarskiej.

195 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2019 - 21:19:53

wymien sobie olej w swojej pustej pale

Tobie już dawno mózg wysechł.Wymiana oleju nic nie da niestety.

#82 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2019 - 14:14:45

Rekordowe zarybienie w kole nad zalewami razem z jesiennym zarybianiem do wody trafi 3600kg.

#83 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2019 - 20:33:28

Jesienne 2018, wiosenne 2019 to dwa lata a ta ilosc na dwa sezony to raczej tak srednio.. zadna rewelacja. 30 lat temu za komuny wiecej puszczali

#84 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 13:46:53

Jesienne 2018, wiosenne 2019 to dwa lata a ta ilosc na dwa sezony to raczej tak srednio.. zadna rewelacja. 30 lat temu za komuny wiecej puszczali

przez 2 sezony to jest ponad 5000kg chopie , koło PZW Kazimierza Wielka zarybia najwięcej w całym okręgu 

#85 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 15:20:04

Ale tą rybę co teraz puszczają wiosną 2019 roku,to jest za pieniądze z tamtego roku 2018.

#86 ~Maciek~

~Maciek~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 15:28:41

No właśnie przecież nie zebrali jeszcze pieniędzy z tego roku.Jeszcze tyle kasy zostało na koniec roku.Nie przypominam sobie zeby w histori koła ktos tyle ryby wpuścił do wody.Chłopaki z kazdym rokiem wpuszczają jej coraz więcej.Jak siedem ton wpuszcza to też będzie mało.

#87 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 17:04:42

Dozo gadacie. Papier rownierz wszystko przyjmie. Ale w zaden sposob nie przeklada sie to na rzeczywistosc I w zalewie nr 1,2 jak ryb nie bylo tak nie ma.

#88 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 18:31:12

Dozo gadacie. Papier rownierz wszystko przyjmie. Ale w zaden sposob nie przeklada sie to na rzeczywistosc I w zalewie nr 1,2 jak ryb nie bylo tak nie ma.

Może ty łowić nie umiesz,ja tam  w zeszłym roku całą zamrażarkę zapełniłem taką 350 litrową.W tym roku będzie trochę gorzej,trochę mnie w ku.. li tym jednym karpiem.Dopełni się dziczyzną w tym roku wykupiłem sobie rejon.A co będzie pusta stała.

#89 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 07:06:05

Papier być może przyjmował za poprzedniego zarządu teraz osiołku możesz sobie jechać i zobaczyć nawet jak jest ryba załadowana/. Pewnie Cie tam ściska w żołądeczku z tej zawiści , a jak ryby nie możesz złowić na zalewach to zawiąż sobie haczyk w wrzuć go do wody nie na trawnik  to zmieni się wszystko o 180 stopni

#90 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 11:21:31

Papier być może przyjmował za poprzedniego zarządu teraz osiołku możesz sobie jechać i zobaczyć nawet jak jest ryba załadowana/. Pewnie Cie tam ściska w żołądeczku z tej zawiści , a jak ryby nie możesz złowić na zalewach to zawiąż sobie haczyk w wrzuć go do wody nie na trawnik to zmieni się wszystko o 180 stopni

sam jestes oslem a na dodatek baranem

#91 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2019 - 14:19:15

ocet

#92 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2019 - 17:17:31

majonez

#93 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2019 - 18:55:39

Dziwne bo już w tym roku złowiłem cztery karpie takie ponad 40 cm i jednego amura wymiarowego.To dopiero początek sezonu a co będzie później rwanie żyłek.

#94 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2019 - 14:40:16

No to się stało bobrom tamę roz...bało.

#95 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2019 - 13:52:30

O czym ty człowieku piszesz ryb jest mnóstwo na zalewach.No tak na zbiorniku retencyjnym wystarcza wam 330 kg a na zalewach 3600 kg to jest stanowczo za mało.Najpierw wy osiągnijcie taki poziom zarybienia.Dopiero wypowiadajcie się na temat innego koła wędkarskiego

#96 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2019 - 22:25:30

Na obecną chwile w zalewie pływa ponad pięć ton ryb łącznie wszystkich gatunków.Wiadomo dużo jest niewymiarowych ale spokojnie podrosną.To jest wpuszczona tona na hektar,będzie jeszcze więcej.Pamiętaj o tym że chłopaki dopiero zaczęli działalność.Poczekajmy na końcowe efekty za parę lat.Jak na ten czas to bardzo dużo zrobili.Doprowadzili ten bajzel do porządku.

#97 ~Młot~

~Młot~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2019 - 09:47:02

Jak się chodziło na zalew 3 i 4 ,to te duże karpie nie chciały brać,bo jak nęcili żarcia miały w brut.Teraz jak jest No Kill bardzo łatwo jest je złapać.To jest właśnie typowa głodówka.

#98 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2019 - 15:09:01

Ryby jest w brut nad zalewami,ja tam nie narzekam.Już mi się przyjadły,chętnie bym je wymieniał na króliki.Jak ktoś hoduje niech da znać.Ja próbowałem ale wszystkie mi wyzdychały.

#99 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2019 - 13:58:11

Sytuacja się powtarza co roku to samo,susza kompletny brak opadów deszczu.Rybki mogą wyzdychać  w czasie upałów.Ostrzegam trzeba podjąć odpowiednie  kroki w tym zakresie.Będziecie musieli dotleniać wodę pompami.

#100 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2019 - 13:58:52

Sytuacja się powtarza co roku to samo,susza kompletny brak opadów deszczu.Rybki mogą wyzdychać  w czasie upałów.Ostrzegam trzeba podjąć odpowiednie  kroki w tym zakresie.Będziecie musieli dotleniać wodę pompami.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych