Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nowe koło PZW w Kazimierzy Wielkiej

Podwyżka karty wedkarskiej.

147 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Jacek~

~Jacek~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2018 - 13:08:40

Jak to wejdzie,to ja sobie opłacę kartę w Krakowie i Wisłę będę miał za prawie darmo.Tylko że wam w kole w Kazimierzy będzie zostawać coraz mniej z odpisu.Wszyscy tak zrobią poprzechodzą choćby do Proszowic.Jestem za a niech to wchodzi.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2018 - 13:39:13

Z tego co ja słyszałem to prawdopodobnie szanowni koledzy z Maszłoszówki tego chcą żeby tak było żeby ryb nie było na zalewach krew ich zalewa że na zalewach jest ryba a sami nie potrafią nic zrobić. Opłaćcie kartę w kole Kazimierza wielka i zakończmy to farsę z małoszówka.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2018 - 13:55:40

Już biegnę do ciebie.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2018 - 13:57:34

Nie mieszaj w swoje brudy Małoszówki.
Dawno odpuscili sobie pyskowki z Tobą na tym forum.

#25 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2018 - 14:38:36

A po co będą wpuszczać rybę na retencyjny tym obcym darmozjadom co ją wyłapują.Wszystkie numery rejestracyjne jakie tam przyjeżdżają to są właśnie z Krakowa,Proszowic,Miechowa,Jędrzejowa,Kielc,Pińczów,Busko itd.Tam ciężko spotkać wędkarza z naszego koła wędkarskiego.Już ciężko dużą płotkę złapać.Lepiej zrobić sobie zawody towarzyskie i zjeść kiełbaskę.To samo będziecie mieć nie długo na zalewach.Nie każdego z Małopolskiego było stać wykupić dodatkową opłatę okręgową.To wykupywała tylko elita a teraz każdy przyjedzie.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2018 - 14:44:39

Jak to wejdzie,to ja sobie opłacę kartę w Krakowie i Wisłę będę miał za prawie darmo.Tylko że wam w kole w Kazimierzy będzie zostawać coraz mniej z odpisu.Wszyscy tak zrobią poprzechodzą choćby do Proszowic.Jestem za a niech to wchodzi.

Akurat dadzą ci kartę opłacić jak zapłacisz drugie tyle ,czyli 450 zł to chętnie ciebie przyjmą w swoje szeregi.U nas we władzach Kielcach są tylko tacy głupi.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2018 - 14:51:13

Z tego co ja słyszałem to prawdopodobnie szanowni koledzy z Maszłoszówki tego chcą żeby tak było żeby ryb nie było na zalewach krew ich zalewa że na zalewach jest ryba a sami nie potrafią nic zrobić. Opłaćcie kartę w kole Kazimierza wielka i zakończmy to farsę z małoszówka.

To będziecie musieli się sprężyć,bo ta tona ryby na długo wam nie wystarczy.Dobrze że chociaż to No Kill jest,to przynajmniej będziecie mieli gdzie zawody organizować.O ile będzie dla kogo organizować.

#28 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2018 - 14:55:13

Tak dużo tej ryby jest że ograniczenie karpia robicie do jednej sztuki na dobę.

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2018 - 11:54:40

Potrzebne nam tu Krakusy jak wszy w du***.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2018 - 18:21:23

Nic nie pisze na stronie PZW Kielce że taka uchwałę podjęli.Chyba ze dopiero będą to dopiero przegłosowywać na najbliższym zebraniu.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2018 - 20:28:18

Zadajcie sobie pytanie czy jest jakiś dokument na ten temat nie ma dokumentu nie ma sprawy. Tylko jakaś propaganda poprzedników żeby wam sie nie nudziło i forum odżyło. Bolą ich nadal tyłki ze się da ;-) 

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2018 - 23:38:16

Zaśmiecasz tylko to forum zasrańcu jeden pisząc to samo i zakładając ten sam temat.Drugiego koła też miało nie być i jakoś jest i funkcjonuje.My znamy się  ludźmi  z Kielc i mamy swoje wtyczki.G...no wiesz a głos zabierasz.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2018 - 00:26:15

Zadajcie sobie pytanie czy jest jakiś dokument na ten temat nie ma dokumentu nie ma sprawy. Tylko jakaś propaganda poprzedników żeby wam sie nie nudziło i forum odżyło. Bolą ich nadal tyłki ze się da ;-) 

Poprzednicy potrafili zarybić zbiornik retencyjny i zalewy.Trzeba było chodzić na retencyjny to byś widział jakie ryby się łowiło.Ryby były do tego czasu do puki  Proszowice nie wytępiły i z obcych kół wędkarskich.Teraz nagle wystarcza wam tona ryby na zalewach.Kolejne ograniczenia na zalewach do jednego karpia.Gdzie ty tu człowieku widzisz jakieś korzyści dla wędkarzy.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2018 - 16:48:01

Szczęśliwego  Nowego  Roku. Jak najwięcej dużych okazów złowionych.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2018 - 16:11:55

G...wno cie to obchodzi co Małoszówce.Nie twoja sprawa pilnuj lepiej swojego tyłka.

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2018 - 22:13:02

Wszystkiego dobrego w Nowym roku.

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2018 - 22:19:22

Tą małą książeczkę mam 1997 roku  a tą co są wklejane znaczki 2000 roku.Muszę wymieniać wszystko czy nie muszę.Wie ktoś może z was wędkarzy.

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2018 - 22:48:27

Jakiś jeden upierdliwy, wiecznie mu o coś chodzi.

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2018 - 23:04:21

Jaką brakującą rybę ma wpuścić Prezes.Tą stratę już dawno uzupełnili nawet w nadmiarze.Może ty nie umiesz liczyć.Tylko było mniej ryby o 400 kg z przydziału z Kielc.Z organizowanych zawodów i dobrowolnych składek dawno to chłopaki wpuśćili.Weź sobie człowieku młotek w rękę i puknij się w łeb to może zmądrzejesz w nowym roku.

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2018 - 23:27:40

Jaką brakującą rybę ma wpuścić Prezes.Tą stratę już dawno uzupełnili nawet w nadmiarze.Może ty nie umiesz liczyć.Tylko było mniej ryby o 400 kg z przydziału z Kielc.Z organizowanych zawodów i dobrowolnych składek dawno to chłopaki wpuśćili.Weź sobie człowieku młotek w rękę i puknij się w łeb to może zmądrzejesz w nowym roku.

Do tego podobno zaoszczędzili na koniec roku więcej pieniędzy niż wynosił cały budżet poprzedniego zarządu przez rok.  Dziwne to wszystko jak to się zmienia  zarybienia większe zawodów więcej, wszystko porobione inwestycje modernizacja robiona i na koniec zostaje kilka tysi az nie mogę się doczekać na walnym wszystko powiedzą . I te zaoszczędzone pieniadze mają iść w przyszłym roku wszystko na zakup ryb z resztą kto ma fejsika to prawie wszystko wie ;-)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych