Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nowaczyk przed komisją Jakiego: „Kamiński chciał całować się z psem”

31 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 12:43:59

A swojo drogo to sie ludzie umiejo bawić

Dałbyś gaciarzu jakieś wklejki (jak masz oczywiście) jak te zaloty z psem wyglądały.

#22 slawo

slawo

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 29381 postów

Napisano 13 luty 2019 - 13:42:58

Siostra Nowaczyka jedyna pokrzywdzoną prze reprywatyzację. Dostała 40 ml odszkodowań ?

DyY7aQ0VYAATntN.jpg

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 14:43:53

Dałbyś gaciarzu jakieś wklejki (jak masz oczywiście) jak te zaloty z psem wyglądały.

#24 slawo

slawo

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 29381 postów

Napisano 13 luty 2019 - 14:47:57

Idz do psychiatry

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 14:49:33

Idz do psychiatry

ale przebrałeś cebule wieśniaku?

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 14:51:03

Idz do psychiatry

Trzeba mieć pieniądze. Prędzej niech się przebierze za gaja w sukience i pójdzie pod budkę z piwem, to sami go zabiorą :D

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 22:50:10

Jedyną rzeczą o której mogę powiedzieć, to były moje rozmowy z Jakubem R., gdy ten zakończył prace w BGN i on opowiadał mi, by pomógł mu szukać haki na Hannę Gronkiewicz–Waltz, że bardzo mu to pomoże. Potem Kuba Rudnicki powiedział, że jakbym oddał 30 proc. dochodów z reprywatyzacji to CBA będzie mnie ochraniać. Na pytanie, czy to jest możliwe, Kuba Rudnicki, odpowiadał mi, że na imprezach na dochodziło do takich pijaństw, że niejaki Mariusz Kamiński był tak pijany, że chodził na czworaka i całował się z psem. To są nielegalne działania. Mówię to pod przysięgą

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 06:47:13

Jedynym nielegalnym działaniem jest to że całował się z psem. Ale na ten temat powinien się kynolog wypowiedzieć

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 06:48:00

Jedynym nielegalnym działaniem jest to że całował się z psem. Ale na ten temat powinien się kynolog wypowiedzieć

Albo Budka.Ha ha ha ha haaa

#30 ~slawo~

~slawo~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 19:46:11

Jedyną rzeczą o której mogę powiedzieć, to były moje rozmowy z Jakubem R., gdy ten zakończył prace w BGN i on opowiadał mi, by pomógł mu szukać haki na Hannę Gronkiewicz–Waltz, że bardzo mu to pomoże. Potem Kuba Rudnicki powiedział, że jakbym oddał 30 proc. dochodów z reprywatyzacji to CBA będzie mnie ochraniać. Na pytanie, czy to jest możliwe, Kuba Rudnicki, odpowiadał mi, że na imprezach na dochodziło do takich pijaństw, że niejaki Mariusz Kamiński był tak pijany, że chodził na czworaka i całował się z psem. To są nielegalne działania. Mówię to pod przysięgą

#31 ~srawo gdzie foty~

~srawo gdzie foty~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 19:48:06

[quote name="slawo" post="4422379" timestamp="1549006350"]
A swojo drogo to sie ludzie umiejo bawić[/quote]

[/quote]

#32 ~Prawdziwi kielczanie~

~Prawdziwi kielczanie~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 19:49:59

Hohohohohoho

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych