Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nowaczyk przed komisją Jakiego: „Kamiński chciał całować się z psem”

28 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 13:14:49

Jedyną rzeczą o której mogę powiedzieć, to były moje rozmowy z Jakubem R., gdy ten zakończył prace w BGN i on opowiadał mi, by pomógł mu szukać haki na Hannę Gronkiewicz–Waltz, że bardzo mu to pomoże. Potem Kuba Rudnicki powiedział, że jakbym oddał 30 proc. dochodów z reprywatyzacji to CBA będzie mnie ochraniać. Na pytanie, czy to jest możliwe, Kuba Rudnicki, odpowiadał mi, że na imprezach na dochodziło do takich pijaństw, że niejaki Mariusz Kamiński był tak pijany, że chodził na czworaka i całował się z psem. To są nielegalne działania. Mówię to pod przysięgą

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 13:28:17

Jedyną rzeczą o której mogę powiedzieć, to były moje rozmowy z Jakubem R., gdy ten zakończył prace w BGN i on opowiadał mi, by pomógł mu szukać haki na Hannę Gronkiewicz–Waltz, że bardzo mu to pomoże. Potem Kuba Rudnicki powiedział, że jakbym oddał 30 proc. dochodów z reprywatyzacji to CBA będzie mnie ochraniać. Na pytanie, czy to jest możliwe, Kuba Rudnicki, odpowiadał mi, że na imprezach na dochodziło do takich pijaństw, że niejaki Mariusz Kamiński był tak pijany, że chodził na czworaka i całował się z psem. To są nielegalne działania. Mówię to pod przysięgą

:wub:  :wub:  :wub:

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 13:31:55

Niezła ta komisja.

#4 slawo

slawo

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 29316 postów

Napisano 31 styczeń 2019 - 13:54:46

Oczywiście Nowaczyk jako adwokat wie że w jego sytuacji prawnej pod przysięgą nic nie znaczy.

A swoją drogą wyobrażam sobie jakie szanse mam statystyczny wyborca POKO w konfrontacji z takim i ludzmi ja Nowaczyk 

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 13:56:08

warchoł wklejek brakło?  :wub:

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 17:35:04

Przesłuchiwania nawalonego faceta do przyjemności nie należy. Dziwię się, że po tym bełkocie, nieskoordynowanych ruchach i aroganckim zachowaniu nie przerwano przesłuchania oraz nie poddano badaniu na trzeźwość. Kolejny egzemplarz z kręgu nadzwyczajnej kasty z uchylonym aresztem i zadaniem zleconym przez totalnych rozrabiaków z których jeden zasiada w komisji i POkropił jego zachowanie. Pomówieni na pewno mu tego nie odpuszczą i słusznie.

#7 ~jebać peo~

~jebać peo~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 23:10:38

warchoł wklejek brakło?  :wub:

lizałeś dziś obsranego rowa ?

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 23:30:20

Autor paska brawurowo zaatakował ministra Kamińskiego, Wąsika i Bejdę. Będą dymisje w TVP?

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 23:33:02

Całował się z bokserką? myślałem że to chodźi o Marszałka wel budapren

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2019 - 07:22:37

Czyli ku***zja od lat puszczając taśmy z sowy uprawia mowę nienawiści. Dziękuję za potwierdzenie. Czy Pereira słyszy?

#11 ~tadzia~

~tadzia~
  • Goście

Napisano 01 luty 2019 - 07:52:37

Pijany gaciarz to by zeżarł bokserkę

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2019 - 07:59:57

soute?

#13 ~tadzia~

~tadzia~
  • Goście

Napisano 01 luty 2019 - 08:25:27

Przypomnijmy, to dzięki działaniom Mariusza Kamińskiego, Macieja Wąsika i szefa CBA Ernesta Bejdy mec. Nowaczyk stracił swoje reprywatyzacyjne koryto i trafił do aresztu, a dziś czeka na proces, w którym grozi mu ponad 10 lat kryminału. Pewnie dlatego atakuje dzisiaj właśnie ministra Kamińskiego.

#14 slawo

slawo

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 29316 postów

Napisano 01 luty 2019 - 08:32:30

A swojo drogo to sie ludzie umiejo bawić

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2019 - 08:33:31

lizałeś dziś obsranego rowa ?

typowa odpowiedź gaciarza: rów, walonki, kupa......

:wub:

#16 ~buahahahahahahahahaha~

~buahahahahahahahahaha~
  • Goście

Napisano 01 luty 2019 - 08:34:29

no nie wiem czy to nie zalatuje zoofilią.....

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2019 - 11:49:28

no nie wiem czy to nie zalatuje zoofilią.....

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2019 - 12:25:16

Dałbyś jakieś wklejki (jak masz oczywiście) jak te zaloty z psem wyglądały.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2019 - 13:01:35

Dałbyś jakieś wklejki (jak masz oczywiście) jak te zaloty z psem wyglądały.

he hehe he

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2019 - 13:13:16

Ciekawe czy teren też zaznaczył jako dominujący samiec @ ?

Ale jaja :D :lol: :lol:

Co ta władza robi z tych ludzi?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych