Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nowa restauracji na Kościuszki 7 w Tarnobrzegu

restauracja pizza tarnobrzeg pizza nowy lokal gastronomia

59 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~pan~

~pan~
  • Goście

Napisano 06 luty 2016 - 11:24:07

Ja byłem na rekrutacji ostatnio tam i było sporo osób wybrano 4 w tym mnie dziś mam iść na 5 godzin zobaczyć co i jak pracować. No jestem ciekaw czy rzeczywiście 6 zł za godzinę czy zwlekają z umową i czy zabierają napiwki. No zobaczymy :)

#42 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 06 luty 2016 - 21:46:00

Szykuj sie szykuj dzis Ty jutro kto inny taka tam polityka 6zl na godzine? to przeciez od lutego jest minimum 12zl brutto na godzine

#43 ~nikt~

~nikt~
  • Goście

Napisano 08 luty 2016 - 17:58:12

Szykuj sie szykuj dzis Ty jutro kto inny taka tam polityka 6zl na godzine? to przeciez od lutego jest minimum 12zl brutto na godzine

Niby szukają kogoś na stałe. :)

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2016 - 13:38:17

Ja byłem na rekrutacji ostatnio tam i było sporo osób wybrano 4 w tym mnie dziś mam iść na 5 godzin zobaczyć co i jak pracować. No jestem ciekaw czy rzeczywiście 6 zł za godzinę czy zwlekają z umową i czy zabierają napiwki. No zobaczymy :)

A kto ci powiedział że 6 zł na godzinę? kto wam udziela takich informacji

#45 ~Arek~

~Arek~
  • Goście

Napisano 12 luty 2016 - 13:42:38

co za bzdury, idą do pracy ci ludzie??? czy oszkalować właścicielom opinię???, a mówią, że jest bezrobocie, co za naród!!! RATUJCIE LUDZIE!!!!!!!!!!

#46 ~stop śmiecowym umowom~

~stop śmiecowym umowom~
  • Goście

Napisano 12 luty 2016 - 15:32:39

Jak ktoś zdesperowany to i za 6zł pójdzie, a kto inny po co ma płacić 12 skoro za 6zł mu do pracy przyjdą? Połowa kasy zostaje w kieszeni. Zazwyczaj jak bywa stawka 6zł to umowa o dzieło bez ubezpieczenia i bez składek, a do urzędu pracy trzeba umowę dostarczyć. Samemu opłacać składki to ponad 300zł miesięcznie. Jak się ktoś uczy to przy rodzicach może być ubezpieczony, a jak nie to lipa zachorować poważniej czy nawet do dentysty iść.

12zł brutto na godzinę przy normalnym trybie pracy to ponad 1500zł na rękę o ile ma się umowę o pracę.

#47 ~Łysy~

~Łysy~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2016 - 19:12:12

jedzonko nie ztej ziemi spoko napewno tam wruce!!

#48 ~Mario~

~Mario~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2016 - 16:16:22

Ludzie 6 zł to cieciom płacą na sklepach a nie w gastronomii!

#49 ~janek~

~janek~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2016 - 18:52:37

I jak ile zarabiasz kolego? Zadowolony?

#50 ~jola~

~jola~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2016 - 18:54:30

Niby szukają kogoś na stałe. :)

mi też tak mówili ;) powodzenia może Ciebie poszanują 

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2016 - 20:44:09

mi tam na wakacjach płacili 8zł odrazu tyle tam dają, ale ja studiuję, na stałe nie mogę pracować. Na wakacjach napewno zapytam, może będą potrzebować...

#52 ~jola~

~jola~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2016 - 10:30:36

mi tam na wakacjach płacili 8zł odrazu tyle tam dają, ale ja studiuję, na stałe nie mogę pracować. Na wakacjach napewno zapytam, może będą potrzebować...

to prawdopodobnie dowiedzieli się o opiniach na internecie i sumienie ich ruszyło. Super, że wreszcie ktoś normalnie może tam pracować, niekiedy kiepska opinia potrafi postawić na nogi i człowiek w porę się ogarnie. Jeśli sytuacja się zmieniła i właściciele wreszcie podchodzą z szacunkiem do pracownika to spokojnie mogę im życzyć dalszego sukcesu - bo zapewne i osoby oszukane i pokrzywdzone wiedząc, że przyczyniły się do zmian były by z tego powodu zadowolone

#53 ~Lili~

~Lili~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2016 - 23:04:01

Rekrutacja to tam sie odbywa od roku non stop

#54 ~Lili~

~Lili~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2016 - 23:05:43

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2016 - 18:46:36

bzdura od roku mają jedną kelnerkę i tego samego  kucharza !!! co za brednie zawistni ludzie piszecie!!! 

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2016 - 18:48:04

to prawdopodobnie dowiedzieli się o opiniach na internecie i sumienie ich ruszyło. Super, że wreszcie ktoś normalnie może tam pracować, niekiedy kiepska opinia potrafi postawić na nogi i człowiek w porę się ogarnie. Jeśli sytuacja się zmieniła i właściciele wreszcie podchodzą z szacunkiem do pracownika to spokojnie mogę im życzyć dalszego sukcesu - bo zapewne i osoby oszukane i pokrzywdzone wiedząc, że przyczyniły się do zmian były by z tego powodu zadowolone

jakie znowu oszukane?? a co im zrobili? ja nie mogę tego dłużej czytać

#57 ~Iga~

~Iga~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2016 - 18:49:18

chyba tu pisze jedna i ta sama wredna osoba, co tym właścicielom opinie śmieci!!!

#58 ~Ty~

~Ty~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2016 - 23:20:22

Lili lili la idz juz spac

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2016 - 18:26:24

chyba tu pisze jedna i ta sama wredna osoba, co tym właścicielom opinie śmieci!!!

to jest "ten" udający  kulturalnego ćwok nr 2, karierowicz i samorządowiec  ,ostatnio wtopa za wtopą ,a na forum rehabilituje się czepiąc się i nauczając(oczywiście bez skutków) wszystkich i wszędzie   

#60 ~niejadek~

~niejadek~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2016 - 18:50:19

Po tym co tu przeczytałem to nawet nie chce mi się iść do tej restauracji. W tbg lokali nie brakuje i wolę gdzie indziej jednak.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: restauracja, pizza, tarnobrzeg pizza, nowy lokal, gastronomia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych