Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nowa restauracji na Kościuszki 7 w Tarnobrzegu

restauracja pizza tarnobrzeg pizza nowy lokal gastronomia

59 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2015 - 13:38:43

Zabierać napiwki tym ludziom to zwyczajne kur&^%wo. Pazerność pożal się 'biznesmenów' nie zna granic.

#22 ~Dorota~

~Dorota~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2015 - 16:19:21

pizza naprawdę najlepsza w okolicach a co do pracowników to muszą sobie wybrać dobrą ekipę, która im zostanie.. po co tyle oceniania  i złośliwości ludzie????

#23 ~Prawda~

~Prawda~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2015 - 12:37:08

Dokladnie masz racje

#24 ~Waleczny~

~Waleczny~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2015 - 12:41:05

Wybrac kto tam zostanie?

#25 ~miastowy~

~miastowy~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2015 - 12:08:38

Napisz Aniole co za wieśniak/wieśniara  jest włascicielem tej restauracji.Trzymam się z daleka od wsiowych byznesmenów.

#26 ~Kgggg~

~Kgggg~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2015 - 12:59:02

Zabierani napiwkow to strzal w kolano wlascicieli bo im wiecej osob to spotyka tam tym wieksza antyreklama - rodziny i znajomi tych osob tam nie pojda to chyba proste .

#27 ~podpowiadający~

~podpowiadający~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2015 - 13:50:42

Zgłosić nalezy do Urzędu Skarbowego. Niech sprawdza czy od tych napiwków odprowadzają podatek. Jak nie to im dołoża tak, że się posrają.

#28 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2015 - 21:05:11

Jedzenie bez szału. Pod Zwierzyńcem smaczniej.

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2015 - 11:46:16

Pod zwierzyncem ? Mowisz o chlopcach z ferajny ?

#30 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 17 październik 2015 - 19:09:08

Nie polecam, obsługa fajna i tylko tyle,dania podawane w tej knajpie nie wiele maja wspolnego z kuchnia wloska, ogolnie jakis koszmar

#31 ~Wiola&Kamil~

~Wiola&Kamil~
  • Goście

Napisano 21 październik 2015 - 18:28:11

Bardzo klimatyczna atmosfera, eleganckie obsługujące, jedzonko, które do tej pory próbowaliśmy z mężem bardzo nam smakowały, napewno wrócimy! Polecamy!!

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2015 - 18:41:53

fajne miejsce dobre żarełko, wpadamy z ekipą często ja polecam i tyle w tym temacie 

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2015 - 22:17:09

byłem tam gdzieś początkiem wakacji i miałem przyjemność pozanć super dziewczyne - młodziutka zgrabniutka brunetka z tego co dosłyszałem świeżo po maturce imie bodajże Monika / Magdalena . niestety nie bardzo pamiętam . i ostatnio znowu tam bylem  tej dziewczyny juz nie zaznalem :( a to z pewnoscia dla niej szczegolnie plec meska tam uczeszczala . tak czy owak jedzenie no moze byc (jadlo sie lepsze nawet w tarnobrzegu ) wiekszym plusem byla ta kelnerka . powodzonka w biznesie !!!!!!!!!!

#34 ~katarzyna~

~katarzyna~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2015 - 11:14:18

Jakby Pan pracował na takim stanowisku i zabierano by Panu większość z napiwków oraz obiecywano z miesiąca na miesiąc umowę której nigdy Pan na oczy nie zobaczy to zapewne poszukałby Pan sobie uczciwego zatrudnienia dla siebie. Kelnerki też mają rodziny lub planują je założyć, wiem bo byłam jedną z kelnerek i przez pracę tam nie podejmuje żadnego zatrudnienia bo nie raz się już nacięłam na obiecanki cacanki

#35 ~Dobra RADA~

~Dobra RADA~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2015 - 17:59:49

Jakby Pan pracował na takim stanowisku i zabierano by Panu większość z napiwków oraz obiecywano z miesiąca na miesiąc umowę której nigdy Pan na oczy nie zobaczy to zapewne poszukałby Pan sobie uczciwego zatrudnienia dla siebie. Kelnerki też mają rodziny lub planują je założyć, wiem bo byłam jedną z kelnerek i przez pracę tam nie podejmuje żadnego zatrudnienia bo nie raz się już nacięłam na obiecanki cacanki

Sądze, że to już zakrawa na oszczerstwo, ile tam pracowałaś Katarzyno, żeby tak tym ludziom opinię szargać???? osobiście powiem IM, żeby sobie poczytali ten forum .. ja na ich miejscu wyciągnęłabym z tego dalego idące konsekwencje. 

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2015 - 22:29:41

Sądze, że to już zakrawa na oszczerstwo, ile tam pracowałaś Katarzyno, żeby tak tym ludziom opinię szargać???? osobiście powiem IM, żeby sobie poczytali ten forum .. ja na ich miejscu wyciągnęłabym z tego dalego idące konsekwencje. 

oczywiście

#37 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2015 - 09:57:53

Jestem klientem tej restauracji i muszę przyznać, że nie rozumiem tych złośliwych opinii. Panie obsługujące niezwykle uprzejme, ciepła atmosfera, bardzo smaczne-jak domowe jedzenie, zawsze chętnie tam wracam. Skąd w WAS ludzie tyle nienawiści? nie pasuje, nie przychodźcie!! Uśmiechnijcie się Panie i Panowie. Pozdrawiam

#38 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2015 - 09:58:17

Jestem klientem tej restauracji i muszę przyznać, że nie rozumiem tych złośliwych opinii. Panie obsługujące niezwykle uprzejme, ciepła atmosfera, bardzo smaczne-jak domowe jedzenie, zawsze chętnie tam wracam. Skąd w WAS ludzie tyle nienawiści? nie pasuje, nie przychodźcie!! Uśmiechnijcie się Panie i Panowie. Pozdrawiam

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2015 - 19:11:10

no :)

#40 ~Miśka~

~Miśka~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2015 - 11:56:02

Dziękuję ekipie italiany za miłą obsługę wigilijnego spotkania.. polecam ogromnie i wrócę tam napewno! Pozdrawiam

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: restauracja, pizza, tarnobrzeg pizza, nowy lokal, gastronomia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych