Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nowa restauracji na Kościuszki 7 w Tarnobrzegu

restauracja pizza tarnobrzeg pizza nowy lokal gastronomia

59 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Eris~

~Eris~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2015 - 22:34:15

Co sądzicie o nowym lokalu Italiana w Tarnobrzegu? nowy wystrój,nowy właściciel i nowa jakość.Wybieracie się dzisiaj na otwarcie o 15:00 na Kościuszki  na wprost sklepu medycznego?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2015 - 18:49:09

byl ktoś?  jak wrażenia?

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2015 - 08:22:07

Co sądzicie o nowym lokalu Italiana w Tarnobrzegu? nowy wystrój,nowy właściciel i nowa jakość.Wybieracie się dzisiaj na otwarcie o 15:00 na Kościuszki  na wprost sklepu medycznego?

Najpierw trzeba rozstrzygnąć, o co chodzi. Czy tytuł pownien brzmieć "Mowa restauracji" czy "Nowa restauracja" ?

#4 ~ciekawy~

~ciekawy~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2015 - 10:24:24

A Gesslerowa była?  :blink:

#5 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2015 - 21:37:45

Lokal bardzo ladny obsluga mila a w szczegolnosci ta wysoka blondynka ktora jest za barem w krotkich wlosach .Bardzo sympatyczna lecz cos ostatnio jej nie widuje ciekawe czemu hmm jakas nowa sie kreci pojecia zero.Jesli chodzi o jedzenie godne polecenia

#6 ~Pytający~

~Pytający~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2015 - 18:47:58

Lokal bardzo ladny obsluga mila a w szczegolnosci ta wysoka blondynka ktora jest za barem w krotkich wlosach .Bardzo sympatyczna lecz cos ostatnio jej nie widuje ciekawe czemu hmm jakas nowa sie kreci pojecia zero.Jesli chodzi o jedzenie godne polecenia

Ty sie tylko za babami oglądasz. Mało Ci tych co miałeś? Ile tego było? Mozesz napisać? :blink:

#7 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2015 - 20:54:43

Nie chodzi o podrywanie ale to naprawde mila i fachowa obsluga byla teraz widze nowe twarze czyzby nowa zaloga?ale to chyba nie na korzysc tego lokalu z tego co widze'o czyms to swiadczy

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2015 - 21:06:20

Nie chodzi o podrywanie ale to naprawde mila i fachowa obsluga byla teraz widze nowe twarze czyzby nowa zaloga?ale to chyba nie na korzysc tego lokalu z tego co widze'o czyms to swiadczy

może napiszesz za co cie zwolnili???

#9 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2015 - 21:34:47

Wiesz ja troche w innym kierunku pracuje hehe

#10 ~Dupowaty~

~Dupowaty~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2015 - 21:17:14

"Ja" to w wojsku d-u-p-a . Zmień se nick.

#11 ~Rob~

~Rob~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2015 - 14:42:21

Najlepsza pizza to Herenda na placu czerwonym pyszne ciasto wspaniale sosy .Pizze dowoza do domu a w Italianie sami nie wiedza czy maja na dowoz raz dowoza raz nie gratuluje pomyslowosci

#12 ~uczciwy~

~uczciwy~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2015 - 10:42:27

ja wiem tylko tyle, zero szacunku dla pracowników którzy napiwków których Ty zostawisz na oczy nie zobaczą, więc co sie Panie drogi dziwisz że mało się starają i tak robią to najlepiej jak umieją i jak mogą a ta piękna blondynka krótko obcięta gania je jak gołębie na posyłki. Proszę mi wierzyć dziewczyny robią co mogą bo sam tam pracowałem i zostałem oszukany na napiwkach, 6 zł na godzinę śmiech na sali. Ja nawet ze względu na to nie poszedłbym do takiej restauracji wiedząc jak szefostwo wykorzystuje i oszukuje swoich oddanych pracowników.

#13 ~Waleczny~

~Waleczny~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2015 - 22:42:21

No tez tak slyszalem ze napiwki podbierali kabaret co to sie dzieje dlatego nie zostawialem.Dziewczyny zasuwaly a oni brali .

#14 ~adame~

~adame~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2015 - 09:31:04

z tego co widziałem zaloga zmienila sie calkowicie . strasznie lubilm taka mila brunetke w okularach byla super kelnerka zawsze doradzila i z pokora przepraszala za bledy kucharzy . teraz to nie to samo

#15 ~Jasiek R~

~Jasiek R~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2015 - 13:43:53

Ja kojarzę jeszcze jedną fajną i uprzejmą dziewczynę, dłuższe włosy w kucyku, zawsze podchodziła z uśmiechem do klienta.Pracowała jakoś tak w tym roku w okresie wakacyjnym. Nawet dałem 100zł napiwku ale z tego co widzę pewnie ich nie dostała, wielka szkoda bo dziewczynie się należało. Tak miło nigdy nie byłem obsługiwany w żadnej z Restauracji jakie raczyłem odwiedzić. Kilka dni temu też przyszedłem choćby po to aby być znów tak miło obsłużony ale już jej nie widziałem. Wie ktoś co się z nią stało??

#16 ~Kogel~

~Kogel~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2015 - 22:40:43

Odeszla

#17 ~antonii~

~antonii~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2015 - 10:06:27

a ta mlodziutka w okularkach też odeszla ? osobiscie poszedlbym tam tylko po to by ja zobaczec :) wie ktos cos ? moze pracuje gdzie indziej ?

#18 ~Lol~

~Lol~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2015 - 13:56:34

Cala zaloga odeszla

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2015 - 21:06:46

A Gesslerowa była?  :blink:

Lubisz pokemony?

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2015 - 12:18:30

dziewczyny raczej wydawało się że lubiły swoją pracę ;) i wykonywały ja na prawde dobrze bo bywajac tam jeszcze naawet w lipcu bylem zadowolony z obslugi widac szefostwo nie umialo tego docenic i po prostu faktycznie dziewczyny odeszlu czujac sie zwyczajnie wykorzystywane ...skoro panowala zabieranie napiwkow itp ... wcale sie nie dziwie . jedno jest pewno wrocic juz tam nie wroce bo nie ma do kogo a jedzenie ? przecietne tylko obsluga ratowala ten lokal

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: restauracja, pizza, tarnobrzeg pizza, nowy lokal, gastronomia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych