Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

22 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Przemek~

~Przemek~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2012 - 12:17:28

Pani Ewelino,bylem kilka razy(3),jadlem i zjadlem.Pani Ewelino z tych wszystkich orientalnych dan tylko jedno(moze2)przypominaja w smaku kuchnie japonska czy tez chinska.Przychodzac do Pani restauracji dziwie sie ze tak ladny,czysty lokal z mila obsluga(bardzo ladna obsluga)serwuje takie dania,albo kuchnia orientalna i restauracja,albo bar do ktorego przychodza ludzie sie nazrec.Nie wiem kto gotuje,ale slabo,ja gotuje lepiej,wprowadzilbym kilka nowych(latwych do przyzadzenia,(i niedrogich)orientalnych pozycji np.kurczak teriyaki,czy tez co innego).Mieszkam blisko,podoba mi sie bardzo wystroj wnetrza,wyglada jak japonska restauracja,jesli kucharz bylby lepszy lub bardziej doswiadczony(moze jest a inne wzgledy nie pozwalaja mu na rozwiniecie skrzydel,moze),do czego daze,otoz moim skromnym zdaniem ten lokal kojarzy mi sie z prawdziwa restauracja,gdzie dania moga byc nieco drozsze ale lepiej przygotowane(prawdziwa orientalna kuchnia)minelo juz sporo czasu od otwarcia,i czesto w srodku jest pusto.Jesli wprowadzi Pani zmiany ta restauracja bedzie lepiej prosperowac,ludzie beda bardziej zadowoleni i Pani tez(wiem to bo jestem jednym z wielu kielczan ktorzy chcieli by mie prawdziwego japonczyka i przychodziliby ,jedli i placili)Znam 2 kucharzy(absolutnie nie pisze tego aby chciec zabrac owczesnemu kucharzowi robote)z japonskich restauracji(kilka lat stazu,to niewiele)ale dobrze gotuja,dla wlasnej wygody moglbym zaproponowac Pani kilka innowacji,jesli w ogole zalezy Pani na wizerunku firmy(przekot.18@wp.pl)pozdrawiam i nikogo nie chcialem urazic.Przemek

#22 ~majekk~

~majekk~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2019 - 09:56:57

Ja sobie chwalę Maxipizza na Słonecznej, to co ich wyróżnia to na pewno jakość, ale z drugiej strony można się najeść tutaj do syta wcale nie zostawiając połowy wypłaty. Ciasto mają świeże, ja bardzo lubię zwłaszcza pizzę na cienkim ale z kolei moja żona to tylko grube ciasto zamawia i oboje jesteśmy zadowoleni.

#23 ~rrt~

~rrt~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 09:04:47

Ja sobie chwalę Maxipizza na Słonecznej, to co ich wyróżnia to na pewno jakość, ale z drugiej strony można się najeść tutaj do syta wcale nie zostawiając połowy wypłaty. Ciasto mają świeże, ja bardzo lubię zwłaszcza pizzę na cienkim ale z kolei moja żona to tylko grube ciasto zamawia i oboje jesteśmy zadowoleni.

Tez polecam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych