Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

22 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~rysiek~

~rysiek~
  • Goście

Napisano 06 maj 2011 - 19:28:14

Non stop nowe restauracje zastępują stare. Z tego wynika, że prowadzić restaurację w Kielcach nie jest łatwo....

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 maj 2011 - 22:02:39

łatwo czy nie, ale o klienta trzeba dbać. Jak grubo po pół godziny dostaje zimne danie to więcej razy tam nie przychodze... nie będę wymieniał nazw lokali bo nie o to chodzi. Ja trzymam się jednej zasady, chodzę do nowych restauracji bo mam pewność że dostane smaczne danie i będę zadowolony, bo właścicielowi zależy by interes rozkręcić. Niestety gdy lokal staje się znany i oblegany to zaczynają się cyrki...

#3 ~Piwopij~

~Piwopij~
  • Goście

Napisano 07 maj 2011 - 05:55:14

Pozdrawiam Ewelinkę !!! Będę kibicował temu lokalowi. Służył pomocą. Bo oprócz chęci,trzeba w biznes restauracyjny włożyć swoje serce. Pomysł ciekawy. Cena skalkulowana przystępnie. Mogło by być troszeczkę taniej. Proponowałem 14.95 zł. Cena jest skalkulowana jak za trzy porcje. 2/3 klientów w podobnych lokalach w polsce, konsumuje dwie porcje. Marża ponad 100 %. Podejrzewam,że będzie problem ze sprzedażą sałatek w tej cenie.Pozdrawiam i trzymam kciuki. Piwopij.

#4 ~lucas~

~lucas~
  • Goście

Napisano 07 maj 2011 - 08:34:46

brakowało takiej restauracji w Kielcach, życzę powodzenia i już dziś się wybieram. Szczególnie że cena jest bardzo zachęcająca.

#5 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 09 maj 2011 - 08:11:33

byłam wczoraj fajny pomysł ale jedzenie niestety nie zachwyca mimo wszystko doceniam pomysł i życzę powodzenia

#6 ~renata~

~renata~
  • Goście

Napisano 11 maj 2011 - 18:36:44

Jak dla mnie bomba - nie ma czegos takiego w okolicy i jedzenie tez bardzo dobre

#7 ~Miszczu~

~Miszczu~
  • Goście

Napisano 12 maj 2011 - 10:24:42

Świetne jedzenie i super atmosfera. Naprawdę super opcja na wypad ze znajomymi i zjedzenie czegoś dobrego!

#8 ~made in china~

~made in china~
  • Goście

Napisano 13 maj 2011 - 20:34:46

Witam!
byłem dziś lokal wyglada super ,ale jedzenie zostawia wiele do życzenia:
-w jakiej chinskiej restaracje wystepuje majonez w salatkach....?
-jak to jest chinska restauracja to dlaczego kucharze sa Polakami...?
-muzyka powinnna byc nastrojowa z klimatem a nie radio.....!!!
-w jakiej restauracji chińskiej są ogórki kiszone..... ?

szkoda zniecheciły mnie chińskie potrawy w Polskim wykonaniu....:(:(:(

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2011 - 08:44:12

Jakaś parodia polska chińszczyzna.Czego to Polak nie wymyśli :o Chińczycy powinni być oburzeni :unsure: Wstyd że powstają takie lokale ale cóż każdy chce zarobić nie ważne jak ehhh

#10 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 17 maj 2011 - 13:16:45

Witam!

WIDZE ,ZE MALO WIESZ:) W KAZDEJ CHINSKIEJ RESTAURACJI W DANYM KRAJU ZNAJDUJA SIE JAKIES NARODOWE POTRAWY.WIEC NAWET TE OGORKI ,CZY MAJONEZ MNIE NIE DZIWIA.NP.W SZKOCJI W CHINSKIEJ RESTAURACJI TEGO TYPU, PODAWANE SA SAUSAGE-CO TEZ CHINSKA POTRAWA NIE JEST.WIEC MNIEJ KRYTYKI:)WIECEJ LUZU I UPRZEJMOSCI:)

#11 ~wino.pij~

~wino.pij~
  • Goście

Napisano 19 maj 2011 - 22:07:41

Pozdrawiam Ewelinkę !!! Będę kibicował temu lokalowi. Służył pomocą. Bo oprócz chęci,trzeba w biznes restauracyjny włożyć swoje serce. Pomysł ciekawy. Cena skalkulowana przystępnie. Mogło by być troszeczkę taniej. Proponowałem 14.95 zł. Cena jest skalkulowana jak za trzy porcje. 2/3 klientów w podobnych lokalach w polsce, konsumuje dwie porcje. Marża ponad 100 %. Podejrzewam,że będzie problem ze sprzedażą sałatek w tej cenie.Pozdrawiam i trzymam kciuki. Piwopij.

pozdrawiam piwopija, ze tez ci sie chlopie nie znudzilo komentowanie tych wszystkich lokali

#12 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 26 maj 2011 - 15:38:16

Byliśmy dziś z mężem w restauracji Dragon, jedzenie naprawdę godne polecenia, wszystko pyszne, czyściutko, obslugująca Pani bardzo mila - wszystko wyjaśnia, otwarta na klienta (co w Kielcach jest rzadkością). Polecamy z czystym sumieniem. Najważniejsze, że można się najeść, smacznie, do syta i tanio. Jestem pewna, że jeszcze nie raz tam pójdziemy. Mam tylko nadzieję, że stanard i smak jedzenie nie popsuje się z uplywem czasu. Jestem pod wrażeniem tej RESTAURACJI.

#13 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 30 maj 2011 - 12:48:58

Godnie polecam:) smaczne potrawy i obsługa znakomita. POLECAM!!!

#14 ~gid~

~gid~
  • Goście

Napisano 31 maj 2011 - 12:10:44

No nie wiem Ja wole tradycyjne menu ale to nie chodzi o otwarty bufet. Ile osób lubi np. sajgonki ale odwiedzą tej restauracji bo nie wiem kto zapłaci za takie przeciętne sajgonki 20 PLN. Byłem 2 razy i miałem duże zastrzeżenia co do jedzenia. Można się na jeść ale ja bym wolał zjeść ze smakiem jedną potrawę niż 5 podrzędnych. Mam nadzieje że jakoś potraw podskoczy do góry i kibicuję restauracji bo mam niedaleko. Jeden minus taki że będę pewnie najczęściej jadał sam bo znajomi nie zapłacą 20 PLN za jedzenie bo nie są aż tak zapaleni w " Chińczykach"

#15 ~karol~

~karol~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2011 - 16:52:14

Byłem dzisiaj.Jedzenie rewelacja,obsługa bardzo miła.Piękne wnętrze a co najważniejsze czysto.Polecam

#16 ~olo~

~olo~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2011 - 14:15:07

Brakowało takiej restauracji w Kielcach. Smaczne jedzenie, urodziwa i przemiła obsługa, świetna atmosfera. Gratuluję pomysłu i trzymam kciuki :)

#17 ~hanka~

~hanka~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 12:44:36

Niestety wszystkie potrawy ze środka lokalu mają taką samą konsystencję charakterystyczną przy dodatku zagęszczaczy. Może i smaczne ale niestety taka kombinacja rozwala żołądek. Galaretowata breja na talerzu, która pozostaje po ostygnięciu dania na talerzu już się nie nadaje do jedzenia.

Paluszki rybne są pozbawione jakiegokolwiek smaku i widać, że nie są robione tylko odgrzewane w mikrofali. W zasadzie bez przeszkód można chyba jeść tylko frytki i owoce (większość niestety z puszki) i skosztować dodatkowo płatnej herbaty. Sos w sałatkach to albo wspomniany majonez albo coś gotowego z torebek. Czy tam w ogóle jest jakiś kucharz?

Pomysł fajny, lokal ładny i czysty, ciekawie urządzona toaleta tylko ktoś zapomniał o najważniejszym - jedzeniu. Sorry ale knajpa wietnamska z Żelaznej przy Dragonie jest niczym kolacja u ambasadora przy budce z kebabem.
Niestety ciężko jest znaleźć obecnie knajpę, z której dań nie poprawia się glutaminianem sodu czy wspomnianymi zagęszczaczami ale Dragon wydaje się używać tych dodatków jako podstawy do swych dań.

#18 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2011 - 21:53:58

Witam!

#19 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2011 - 22:01:33

Powiem tak jak idzie pan do włoskiej knajpy to jest Włoch w greckiej Grek ,w Mexykańskiej meksykanin,w brazylijskiej Brazylijczyk w Japońskiej japończyk ????????????????????????? Dlaczego nie można pomyśleć tak skoro chinczycy i wietnamczycy są w Polsce dużo czasu na rynku gastronomicznym zatrudniali polaków to dlaczego ci Polacy nie mogą się nauczyć gotować chińskich potraw ,maja się malować i dorabiać sobie chinskiej natury żeby było orginalnie ??????? powiem tak że znam kucharzy Polskich i Chińskich i ci Polscy są lepsi niż chińscy a ja jestem narodowości wietnamskiej i prowadzę i gotuję w kuchni Polskiej i co to już nie jest polska kuchnia ?????

#20 ~Zbyszek~

~Zbyszek~
  • Goście

Napisano 12 październik 2011 - 16:41:07

trzy dni pod rząd delegacyjnej biesiady. Dla mnie rewelacja, nie tylko ze względu na cenę. Wszystko smaczne i świeże, pomimo że grzeje się w bymarach. Obsługa sympatyczna, restauracja czysta. Za nie całe 25 zł (z napojem) wytaczałem się wypchany. Polecam wszystkim.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych