Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

28 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~makumba~

~makumba~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2012 - 20:17:41

piekna nazwa, taka tajemnicza, czy mozna zamówić figurkę samorządowca- nakłuć go igłami i zjeść?

#2 Żorż

Żorż

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 255 postów

Napisano 03 kwiecień 2012 - 11:32:39

HAMBURGER PIZZA
Polecam miejsce - niedrogo, kuchnia świetna, a takiego hamburgera nie zjecie w CK i okolicach nigdzie!
Z jedzeniem jest jak z seksem. To są dwie największe przyjemności w życiu człowieka.(...) I tak samo jak są ludzie nierozbudzeni seksualnie, tak samo są ludzie nierozbudzeni kulinarnie. ( serial Glina)

#3 ~Angelika~

~Angelika~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2012 - 11:59:56

Super miejsce, trafiłam tam ostatnio ze znajomymi z Warszawy i myślę, że od tamtego czasu Kielce będą im się kojarzyć właśnie z voodoo. Jedzenie wyborne, polędwiczka niesamowita. Na pewno nie raz tam jeszcze wrócę.

#4 ~osiris~

~osiris~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2012 - 12:08:59

Luizjana Burger nieziemski, przynaję bez bicia, że nie jadłem lepszego w moim życiu, niesety nie mogę tego samego powiedzieć o Shoarmie, którą zamówiła moja dziewczyna, nieciekawe "zrzynki" kurczaka, częsć z nich niedosmażona(!), mam nadzieję, że to tylko wypadek przy pracy.

#5 ~cudownie~

~cudownie~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2012 - 23:03:53

cudownie, smacznie, fachowa obsługa, niskie ceny, szeroki wybór, piękny wystrój, chodze tam na rodzinne i firmowe obiady regiularnie od kilku lat, co ja pisze, od urodzenia tam mnie zabierali, polecam serdecznie wszystkim zainteresowanym, gdyby mieli winde to bym tam zamieszkała...

#6 ~Michal~

~Michal~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2012 - 08:51:58

To cudnie ze chodzzisz tam od kilku lat. Co za bzdura nawet jak na autoreklame. Przeciez otwarli kilka dni temu.

#7 Żorż

Żorż

Swojak

• PipPipPipPip
  • 255 postów

Napisano 04 kwiecień 2012 - 15:01:35

To cudnie ze chodzzisz tam od kilku lat. Co za bzdura nawet jak na autoreklame. Przeciez otwarli kilka dni temu.

Przecież to nie autoreklama, tylko jakiś troll się odezwał, zawsze się znajdzie jakiś, który nie może przeboleć merytorycznej wymiany zdań, musi coś wrzucić, a potem siedzi i się pałuje z radości.
Z jedzeniem jest jak z seksem. To są dwie największe przyjemności w życiu człowieka.(...) I tak samo jak są ludzie nierozbudzeni seksualnie, tak samo są ludzie nierozbudzeni kulinarnie. ( serial Glina)

#8 ~Piwopij~

~Piwopij~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2012 - 14:07:55

Lokal jak lokal. Nic specjalnego. Jakość potraw ?! Jaka może być jakość potraw, gdy zobaczywszy klienta cały lokal budzi się ze snu. Zero klienteli.Kolejny niewypał w tej lokalizacji. Niech w końcu ktoś zrozumie,że w tym lokalu żadna gastronomia nie ma racji bytu !!! To nie Kraków !!! Nikt nie będzie łamał nóg na schodach w imię kieleckiej gastronomi. Kelerom stojącym przed lokalem proponuję zakupić gry planszowe, bo z nudów nie wiedzą już co robić. Lokal do roku czasu i AUT.

#9 Żorż

Żorż

Swojak

• PipPipPipPip
  • 255 postów

Napisano 11 kwiecień 2012 - 17:37:10

Lokal jak lokal. Nic specjalnego. Jakość potraw ?! Jaka może być jakość potraw, gdy zobaczywszy klienta cały lokal budzi się ze snu. Zero klienteli.Kolejny niewypał w tej lokalizacji. Niech w końcu ktoś zrozumie,że w tym lokalu żadna gastronomia nie ma racji bytu !!! To nie Kraków !!! Nikt nie będzie łamał nóg na schodach w imię kieleckiej gastronomi. Kelerom stojącym przed lokalem proponuję zakupić gry planszowe, bo z nudów nie wiedzą już co robić. Lokal do roku czasu i AUT.

A ja się od nich powoli uzależniam... Dziś Po'Boy i gumbo: RECENZJA
Nie wiem, o której byłeś, ale między około 15.30 a 16.00 zajęte były 4 stoliki. Plus ja z kolegą przy piątym, więc chyba nieźle? A lokal po prostu słabo reklamowany z poziomu ulicy, żadnych potykaczy, banerów itp. - to też może być powód, że ludzie nawet nie wiedzą, że coś tam jest. Poza tym korytarz tez nie sugeruje, że wiedzie do lokalu gastronomicznego. Jedzenie bardzo dobre, tylko muszą popracować nad reklamą, bo bez tego faktycznie cienko będzie.

#10 Żorż

Żorż

Swojak

• PipPipPipPip
  • 255 postów

Napisano 18 kwiecień 2012 - 09:01:20

Stek z masłem czosnkowym wczoraj - polecam! Zamiast polskiej polędwicy wprowadzili argentyńską. Jeśli nie utożsamiasz steka z polędwicy z kotletem rozbitym a la schabowy, będziesz w siódmym niebie. KLIK

#11 ~Hank~

~Hank~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2012 - 19:29:04

Jak na pierwszą wizytę:
- zamówione danie smaczne i owszem
- piwo Kasztelan
- obsługa bez zarzutu
- wystrój póki co zimny, surowawy i wydaje się niedopracowany do końca (jeszcze)
- szczerze powiem że czekam na sezon letni, ogródek i spróbowanie reszty potraw na zewnątrz bo wnętrze mnie niezbyt zachęciło.Życzę powodzenia bo lokal ma perspektywy

#12 Żorż

Żorż

Swojak

• PipPipPipPip
  • 255 postów

Napisano 18 kwiecień 2012 - 20:46:00

Jak na pierwszą wizytę:
- zamówione danie smaczne i owszem
- piwo Kasztelan
- obsługa bez zarzutu
- wystrój póki co zimny, surowawy i wydaje się niedopracowany do końca (jeszcze)
- szczerze powiem że czekam na sezon letni, ogródek i spróbowanie reszty potraw na zewnątrz bo wnętrze mnie niezbyt zachęciło.Życzę powodzenia bo lokal ma perspektywy

a że tak z ciekawości czystej spytam: co jadłeś?

#13 Hank

Hank

Nowy

• Pip
  • 12 postów

Napisano 18 kwiecień 2012 - 22:57:55

a że tak z ciekawości czystej spytam: co jadłeś?

Ja coś z polędwicy a moja Pani jakąś rybę - jak przejrzę menu to będę w stanie odtworzyć dokładnie co to było.

#14 Żorż

Żorż

Swojak

• PipPipPipPip
  • 255 postów

Napisano 18 czerwiec 2012 - 07:00:43

Wpis gościnny, Marcin pisze na co przeznaczył wygrany w naszym konkursie voucher. KLIK

#15 ~Helena Trojańska~

~Helena Trojańska~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2012 - 18:53:51

Po raz pierwszy wybrałam się ze swoją koleżanką, do wyżej wymienionej knajpy około marca, kwietnia, byłyśmy zachwycone jedzeniem, zamówiłyśmy makaron z łososiem oraz lasagne. Jedzenie BYŁO rewelacyjne, smak lasagne BYŁ fantastyczny, wszystkim znajomym polecałyśmy to miejsce. Będąc pod wrażeniem ostatniej wizyty, wybrałyśmy się tam ponownie 10 lipca. Zamówiłyśmy lasagne i spaghetti... To co otrzymałyśmy na talerzu było OKROPNE!!! Makaron był gotowany dużo wcześniej, w sosie znalazłyśmy skórę,a mięso było zepsute i bez żadnego smaku. Lasagna była w wymiarach 6cm na 4cm, czyli 4 kęsy, maleńki kawałeczek, jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak małą porcją, oczywiście smak tego był fatalny!!! Nie wiem co się stało z tak dobrze zapowiadającą się restauracją, być może tj wina kucharza. Powinnyśmy te uwagi przekazać managerowi, ale nie jesteśmy osobami, które uwielbiają robić awantury w knajpach, więc piszę to tutaj. Wielka szkoda, że jedzenie z Voodoo zaczęło straszyć. KATEGORYCZNIE NIE POLECAM TEGO MIEJSCA!!!

#16 voodoo0

voodoo0

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 12 lipiec 2012 - 23:12:52

Droga Heleno_Trojanska78

Jako właściciele Voodoo jesteśmy bardzo zainteresowani wszelkimi uwagami na temat naszej kuchni oraz obsługi naszych klientów. Zaraz po przeczytaniu tej opinii na temat zaserwowanych przez nas potraw postanowiliśmy to sprawdzić.
W naszej restauracji posiadamy bardzo szczegółowy program który umożliwia nam dokładne sprawdzenie i prześledzenie każdego zamówienia. Chcąc ustalić na jakiej zmianie kucharskiej dania zostały zaserwowane musiałem stwierdzić, iż 10.07.2012 r wymienione przez Panią potrawy NIE BYŁY SERWOWANE W NASZEJ RESTAURACJI !!!
Dla tego też nie wiemy na jakiej podstawie opinia została wydana. Może mamy to traktować jako manipulacja konkurencji ?

Podsumowując jesteśmy przekonani iż opinia jest "wyssana z palca" , wszelkie składniki wykorzystywane do naszych potraw są świeże ia makarony gotowane są zawsze zaraz przed podaniem.

Na koniec chcielibyśmy wszystkich serdecznie zaprosić do VOODOO aby sami przekonali się o jakości naszego jedzenia.

Voodoo

#17 ~ola~

~ola~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2012 - 23:21:50

Proponuje teraz odwiedzić VOODOO zdziwisz się i to bardzo, wbrew temu co mówisz jest sporo ludzi w Kielcach którzy łamią sobie na schodach nogi po to żeby dobrze zjeść. Byłam tam 4 razy i za każdym razem było duzo ludzi. I nie ważne ile czasu będzie ta restauracja ważne ze dzięki takim miejscom jeszcze Sienkiewicza żyje

#18 ~veni vidi i nici:)~

~veni vidi i nici:)~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2012 - 23:48:18

Sienkiewa jescze jakoś żyje, ale nie żartuj:) że dzięki tej knajpie. 4 czy 3 lokal w tym miejscu, kazdy padał a ten atutów tez nie ma za wiele, nie będę krytykował żarcia, ale kto był to wie, że można za te ceny innych smaczniejszych rzcezy popróbować. Ale niech każdy pójdzie sam, kupi, posmakuje. Ja im tam, jak i każdemu dobrze życzę, ale inwestować w utopię i utopię sprzedawać, inwestorzy powinni to wiedzieć. Jest w czym wybierać w naszym mieście, i albo oferta bez zarzutu, albo nistety wtopa finansowa. Na gastronimii akurat to oszczędzać się już teraz nie da:) nie te czasy

#19 Żorż

Żorż

Swojak

• PipPipPipPip
  • 255 postów

Napisano 16 lipiec 2012 - 08:14:29

Byłem w sobotę i po raz kolejny stwierdzam, że mają doskonałe jedzenie. Grillowany camembert z sosem malinowym i anannasem pyszny, pizza Hot Louie z kindziukiem - rewelacja. Pełna recenzja tutaj: KLIK

#20 Żorż

Żorż

Swojak

• PipPipPipPip
  • 255 postów

Napisano 06 październik 2012 - 15:35:24

żorż - jak mniemam to jeden z właścicieli, ponieważ pracując tam pewien czas (akurat czerwiec,lipiec) nie zauważyłam tak stałego klienta :)
ponadto komentuje każdą wypowiedz - czysta manipulacja.
Jeżeli ktoś lubi jedzenie odgrzewane z mikrofali, i zbieranego kurczaka z podłogi - polecam ^^

rzeczywiście - 5 wizyt w okresie kwiecień - październik to podstawa bycia "tak stałym klientem" :D

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych