Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

nowa pizzeria w tarnobrzegu

swietna pizza

50 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Klient~

~Klient~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2013 - 21:26:58

Serdecznie pozdrawiam właściciela owej pizzerii, który jest największym chamem w Tarnobrzegu!!

Zamówiłam dzisiaj pizzę, która miała być do godziny czasu. Po 1h10 minutach zadzwoniłam zapytać za ile ją dostanę, odpowiedziano mi, że za chwileczkę powinna być. Po 1,5h zadzwoniłam ponownie, wyjaśniłam sytuację, a właściciel bez słowa się rozłączył. Szczyt chamstwa!!

Nigdy więcej nie zamówię tam pizzy!

#42 ~Jurek Ogór~

~Jurek Ogór~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2013 - 12:15:25

To nie zamawiaj. inni wcześniej dostaną swoją.

Poza tym i tak siedzisz w kuchennym oknie, to chociaż coś upiecz, ugotuj i pozmywaj gary a nie czekaj na roznosiciela pizzy.

Rano miałaś już mleczarza, potem listonosza i hydraulika. Dziewczyno jak się twój chłop dowie....

#43 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2013 - 16:36:44

UWAGA !!!! Ostatni dużo osób wymiotowało i się zartruło pizzernią z TERTIO !!! Sprawa będzie oddana do Sanepidu

#44 ~oxoxo~

~oxoxo~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2015 - 13:10:49

Uważam, że najlepsza Pizzeria to NOWy Wymiar Tarnobrzeg Pl Czerwony obok Rossmana na górze.

Pizza dobra, ale temperatura panująca w lokalu wiele pozostawia do życzenia,  trzeba siedzieć w kurtkach !!!

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2015 - 13:21:08

Pizza dobra, ale temperatura panująca w lokalu wiele pozostawia do życzenia,  trzeba siedzieć w kurtkach !!!

Trzeba z czegoś zrezygnować żeby pizza była dobra.

#46 ~Tomasz~

~Tomasz~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2015 - 21:17:07

Czy tylko ja nie mogę się dodzwonić do pizzerni Nowy Wymiar??

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2015 - 12:05:09

Muszą trochę poprawić sosy i będzie gitara....

Ja jednak wolę akordeon. Gitara jest  instrumentem brzdąkającym.

#48 mark15

mark15

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 56 postów

Napisano 11 styczeń 2015 - 13:18:47

A gdzie była czy gdzie jest ta pizzeria, podajcie namiary - zaryzykuję jej usługi bo potrzebuję trochę adrenaliny

#49 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2015 - 17:33:14

Niezbyt mogę polecić. Pani poinformowała nas, że czas oczekiwania na pizzę będzie wynosił 30-40 minut. Po tym czasie nie otrzymawszy jeszcze pizzy zapytaliśmy, kiedy ją dostaniemy. Pani powiedziała, że za 15 minut. Czas czekania był więc zdecydowanie za długi. Poza tym dostaliśmy brudne talerze. Jednakże pizza nam smakowała :D

#50 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2015 - 17:55:14

Niezbyt mogę polecić. Pani poinformowała nas, że czas oczekiwania na pizzę będzie wynosił 30-40 minut. Po tym czasie nie otrzymawszy jeszcze pizzy zapytaliśmy, kiedy ją dostaniemy. Pani powiedziała, że za 15 minut. Czas czekania był więc zdecydowanie za długi. Poza tym dostaliśmy brudne talerze. Jednakże pizza nam smakowała :D

Mowa oczywiście o pizzerii Harenda

#51 ~uff~

~uff~
  • Goście

Napisano 18 październik 2015 - 16:18:23

Gesslerową trzeba sprowadzic do wytestowania :lol: .Ona pizzerię podsumuje. W tej wsi malo kto cos potrafi zrobic ku zadowoleniu klienta.

o to to, tylko kto sie odważy? :lol:

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: swietna, pizza

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych