Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nowa koalicja w gminie !

lewica i samorządni ?

394 odpowiedzi w tym temacie

#381 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2019 - 07:52:41

pan Obratański jest bardzo dobrym burmistrzem, wyborcy wiedzą co robią

Ziobro i po Obratańskim za  wiedzę która posiada , a zamiótł pod dywan . np Sielpia

#382 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2019 - 07:53:10

pan Obratański jest bardzo dobrym burmistrzem, wyborcy wiedzą co robią

Ziobro i po Obratańskim za  wiedzę która posiada , a zamiótł pod dywan . np Sielpia

#383 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2019 - 13:28:20

Trudno mi  zrozumieć tak majętny człowiek jak na nasze wiejskie warunki , ma takie malutkie mieszkanko w bloku , jeździ starym samochodem . 

#384 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2019 - 13:55:51

Trudno mi  zrozumieć tak majętny człowiek jak na nasze wiejskie warunki , ma takie malutkie mieszkanko w bloku , jeździ starym samochodem . 

A co ciebie to obchodzi? Nie masz własnego życia, że musisz żyć życiem innych? A może Ziobro już ściga tych, co w małych mieszkaniach żyją i starymi samochodami jeżdżą, dupku niby pisowski?

#385 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 05:44:43

Jakby nie patrzeć to PiS w końskich jest coraz słabszy

#386 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 14:09:33

Jakby nie patrzeć to PiS w końskich jest coraz słabszy

Ale Złotoustego pozamiata i oby jak najszybciej to zrobił,dosyć już wykańczania miasta i jego mieszkańców przez tego nieudacznika.

#387 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 18:51:45

Nie widać pisowców z Końskich na banerach, o co chodzi????? Może ktoś wie????

#388 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 18:57:06

Ale Złotoustego pozamiata i oby jak najszybciej to zrobił,dosyć już wykańczania miasta i jego mieszkańców przez tego nieudacznika.

Czy Ty za dużo nie wymagasz ! Czego oczekujesz od nauczyciela historii . Gościu ogarnij się.

#389 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 20:23:45

Wiesiek Wiesiek do g.......ju pokaż że potrafisz

#390 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 10:07

A skąd możesz wiedzieć co i gdzie ma tak napradę.Myślę że jest na tyle cwany że nie pokazuje jak się upasł na podatniku.

#391 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 11:57

A skąd możesz wiedzieć co i gdzie ma tak napradę.Myślę że jest na tyle cwany że nie pokazuje jak się upasł na podatniku.

PiS wprowadzi ustawę o ujawnieniu majątku dzieci  oraz żony.

#392 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 12:24

w Konskich jest potrzebny nam burmistrz z prawdziwego zdarzenia ,pelen taktu ,kultury ,ktory sam potrafi cos zdzialac ,a nie tylko zaslaniac sie partia.W taki sposob dzialaja politycy na zachodzie nie mowiac juz o USA...W dodatku ,ze tam sa to bardzo silne jednostki spotkamy sie u nich z szacunkiem a u nas ,chamstwo,buractwo ,drobnomieszczanstwo...

Myślę, że nie spalę kandydatury, więc podpowiadam Michała Pękalę, który mieszka w Końskich. Wszystkie zadania zrealizował już w Radoszycach, to teraz weźmie się za Końskie.

#393 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 12:48

Świetna kandydatura. To może być czarny koń wyborów. Podobno Obratański już nie wystartuje i wlanie Pękala ma być wspólnym kandydatem samorządnych i lewicy.

#394 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 15:52

Świetna kandydatura. To może być czarny koń wyborów. Podobno Obratański już nie wystartuje i wlanie Pękala ma być wspólnym kandydatem samorządnych i lewicy.

Chyba się z....tym na głowy zamieniłeś.Pekala może być sołtysem w Kapałowie.

#395 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 20:02

Pól roku , Wiesław.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych