Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

NOWA KIELECKA GIEŁDA PŁYTOWA - II EDYCJA 8 MARCA 2015

giełda muzyka płyty impreza dzień kobiet

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~KOLEKCJONER~

~KOLEKCJONER~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2015 - 14:15:21

NOWA KIELECKA GIEŁDA PŁYTOWA – II EDYCJA

W DZIEŃ KOBIET 8 MARCA 2015 r.

Klubokawiarnia Coffeina Cafe oraz Antykwariat Księgarsko-Muzyczny „PEGAZ” zapraszają na II NOWĄ KIELECKĄ GIEŁDĘ PŁYTOWĄ, która odbędzie się 8 marca 2015 r. w Dzień Kobiet w godzinach 15:00-18:00 w Coffeina Cafe przy ulicy Leśnej 7.

Po bezprecedensowym sukcesie I edycji giełdy płytowej w lutym bieżącego roku, która łącznie zgromadziła ponad 100 osób – entuzjastów muzyki i kolekcjonerów nadszedł czas na kolejną imprezę z tego cyklu.

Organizatorzy giełdy chcąc wyjść naprzeciw dużemu zainteresowaniu płytami winylowymi pragną stworzyć miejsce dla doświadczonych kolekcjonerów, entuzjastów szeroko pojętej dobrej muzyki i osób dopiero zaczynających przygodę z „czarnym krążkiem”. Jest to dobry moment dla wyszukania swojego wymarzonego albumu czy rozpoczęcia kompletowania własnej, niepowtarzalnej płytoteki. Dla wielu giełda może stać się okazją nie tylko do zakupu lub wymiany płyt, ale również miejscem spotkań entuzjastów przeżywających renesans „winyli”. Będzie to także wyśmienita okazja do wymiany doświadczeń i rozmów o muzyce przy szerokiej ofercie napojów i poczęstunków klubokawiarni Coffeina Cafe. Oprócz płyt winylowych, wystawcy zaoferują płyty CD, DVD, kasety magnetofonowe oraz wydawnictwa o tematyce muzycznej (książki, czasopisma, katalogi, zbiory nut i inne). W niedługim czasie swoje miejsce na giełdzie znajdzie także sprzęt i akcesoria muzyczne. Giełda odbywać się będzie regularnie w każdą drugą niedzielę miesiąca. Druga edycja wystartuje 8 marca 2015 r.

Dla wystawców istnieje możliwość rezerwacji stolika pod numerem tel.: 662 809 533. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

Klubokawiarnia Coffeina Cafe

Antykwariat Księgarsko-Muzyczny „PEGAZ”

Strona imprezy - wpisz w facebooku:

NOWA KIELECKA GIEŁDA PŁYTOWA - II EDYCJA

#2 Piwopij

Piwopij

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 11124 postów

Napisano 02 marzec 2015 - 16:07:56

Macie konkurencję, jak miesiąc temu. Giełda w WDK-u. PIWOPIJ.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2015 - 16:13:12

Macie konkurencję, jak miesiąc temu. Giełda w WDK-u. PIWOPIJ.

jest gielda plytowa w wdk? byla wiele lat temu, potem już chyba nie. daj jakies info bliższe, dobry czlowieku.

#4 Piwopij

Piwopij

Swojak

• PipPipPipPip
  • 11124 postów

Napisano 02 marzec 2015 - 16:17:50

W styczniu, w drugą sobotę miesiąca, była giełda kolekcjonerska. W środku WDK-u w jednej z sal na dole była giełda płyt winylowych (był plakat informujący o tym ). Zapytałem ochroniarz o tą giełdę to poinformował mnie, że WDK będzie organizował ją raz w miesiącu wraz z giełdą kolekcjonerską. PIWOPIJ.

#5 ~SADYK~

~SADYK~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2015 - 19:21:51

W styczniu, w drugą sobotę miesiąca, była giełda kolekcjonerska. W środku WDK-u w jednej z sal na dole była giełda płyt winylowych (był plakat informujący o tym ). Zapytałem ochroniarz o tą giełdę to poinformował mnie, że WDK będzie organizował ją raz w miesiącu wraz z giełdą kolekcjonerską. PIWOPIJ.

To taki bezrozumny pomysł, giełda w giełdzie. W WDK na giełdzie kolekcjonerskiej zawsze były stare płyty, ale wydzielanie tego dodatkowo jest niepoważne moim zdaniem, co potwierdził fakt słabego zainteresowania tą "giełdą w giełdzie", ludzie zwyczajnie poszli na właściwą giełdę kolekcjonerską. Poza tym  NOWA KIELECKA GIEŁDA PŁYTOWA ma tę przewagę, że jest lokal - pub muzyczny, w którym można napić się piwa, coś zjeść, jest lepsze ulokowanie giełdy (ścisłe centrum miasta - parking obok lokalu + parking wielopoziomowy UM). Kolejna rzecz w WDK płacisz za wstęp na giełdę tutaj wstęp wolny, w WDK stoiska dla sprzedających płatne - tutaj wystawiasz się za darmo, BEZ OPŁAT.

Duże miasta jak Warszawa czy Kraków mają góra dwie giełdy płytowe, a w Kielcach jak zwykle, ktoś musi się popisać i poszedł do WDK by mu zrobili giełdę w ramach giełdy. Ot taka buraczano-folwarczno-zaściankowa mentalność, żeby siać zamęt informacyjny i ludzie nagle dowiadują się z mediów, że są 2 giełdy płytowe obok siebie, a która jest która to już licho wie - ważne, żeby był ferment i kopać pod innymi dołki. Proponuje jeszcze w ramach giełdy płytowej zrobić osobno giełdę płyt winylowych i płyt CD. 

Która giełda jest lepsza to zadecydują ludzie, a właściwie już to zrobili, na "giełdzie w giełdzie" w WDK było max. 15 osób, na promowanej w tym wątku NOWEJ KIELECKIEJ GIEŁDZIE PŁYTOWEJ, którą organizują wspólnie Antykwariat Księgarsko-Muzyczny PEGAZ i klub Coffeina Cafe było ponad 100 osób. 

Kto był ten widział i wie, że Kielce dawno nie widziały tylu osób na giełdzie muzyczno-płytowej od długich lat, jeśli w ogóle tyle osób u nas chodziło na giełdy (kiedyś giełda w klubie POD KRECHĄ gromadziła nie więcej niż z 20-25 osó B). Jeśli impreza się utrzyma, co życzę organizatorom i wejdzie do stałego repertuaru kieleckich imprez, będziemy mieć cykliczną wizytówkę kulturalną miasta. 

#6 Piwopij

Piwopij

Swojak

• PipPipPipPip
  • 11124 postów

Napisano 02 marzec 2015 - 19:52:22

Mnie, jako osobę chcącą coś kupić, wymienić, cieszy fakt, że pojawiają się nowe miejsca do tego. Mnie uczyli, że konkurencja to dobra rzecz. Mobilizuje do lepszej pracy. I nie spierajmy się, czy są potrzebne dwie giełdy, czy nie. Ja myślę, że jedna drugiej nie zagraża. Giełda w WDK jest max. do 13, a giełda na Leśnej wieczorem. PIWOPIJ.

#7 ~SADYK~

~SADYK~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2015 - 20:27:26

Mnie, jako osobę chcącą coś kupić, wymienić, cieszy fakt, że pojawiają się nowe miejsca do tego. Mnie uczyli, że konkurencja to dobra rzecz. Mobilizuje do lepszej pracy. I nie spierajmy się, czy są potrzebne dwie giełdy, czy nie. Ja myślę, że jedna drugiej nie zagraża. Giełda w WDK jest max. do 13, a giełda na Leśnej wieczorem. PIWOPIJ.

Mimo wszystko, podtrzymuje swoje zdanie - Kielce to miasto za małe (i wyludnia się ciągle bo perspektyw brak) by rozdrabniać wszystko nadmiernie, jedna giełda w zupełności wystarczy, wydzielanie giełdy płyt w ramach giełdy kolekcjonerskiej WDK to głupi pomysł. 

#8 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2015 - 23:52:13

zaktualizowana informacja prasowa z profilu giełdy:

Klubokawiarnia Coffeina Cafe oraz Antykwariat Księgarsko-Muzyczny „PEGAZ” zapraszają na II NOWĄ KIELECKĄ GIEŁDĘ PŁYTOWĄ, która odbędzie się 8 marca 2015 r. w Dzień Kobiet w godzinach 15:00-18:00 w Coffeina Cafe przy ulicy Leśnej 7. 

Po bezprecedensowym sukcesie I edycji giełdy płytowej w lutym bieżącego roku, która łącznie zgromadziła ponad 100 osób – entuzjastów muzyki i kolekcjonerów nadszedł czas na kolejną imprezę z tego cyklu. 

W trakcie imprezy organizatorzy giełdy z okazji DNIA KOBIET przewidują dla przybyłych pań rabaty, promocje i różne niespodzianki. 

Twórcy giełdy chcąc wyjść naprzeciw dużemu zainteresowaniu płytami winylowymi pragną stworzyć miejsce dla doświadczonych kolekcjonerów, entuzjastów szeroko pojętej dobrej muzyki i osób dopiero zaczynających przygodę z „czarnym krążkiem”. Jest to dobry moment dla wyszukania swojego wymarzonego albumu czy rozpoczęcia kompletowania własnej, niepowtarzalnej płytoteki. Dla wielu giełda może stać się okazją nie tylko do zakupu lub wymiany płyt, ale również miejscem spotkań entuzjastów przeżywających renesans „winyli”. Będzie to także wyśmienita okazja do wymiany doświadczeń i rozmów o muzyce przy szerokiej ofercie napojów i poczęstunków klubokawiarni Coffeina Cafe. Oprócz płyt winylowych, wystawcy zaoferują płyty CD, DVD, kasety magnetofonowe oraz wydawnictwa o tematyce muzycznej (książki, czasopisma, katalogi, zbiory nut i inne). W niedługim czasie swoje miejsce na giełdzie znajdzie także sprzęt i akcesoria muzyczne (gramofony, igły do gramofonów, gitary, elementy zestawów perkusyjnych, głośniki, piece do gitar elektrycznych i wszelkie inne). 

Giełda odbywać się będzie regularnie w każdą drugą niedzielę miesiąca. Druga edycja wystartuje 8 marca 2015 r. 

Dla wystawców istnieje możliwość rezerwacji stolika pod numerem tel.: 662 809 533. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy! 

Klubokawiarnia Coffeina Cafe 
Antykwariat Księgarsko-Muzyczny „PEGAZ”

#9 ~zbieram płyty~

~zbieram płyty~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2015 - 11:52:17

ktoś się wybiera?

#10 Piwopij

Piwopij

Swojak

• PipPipPipPip
  • 11124 postów

Napisano 07 marzec 2015 - 08:04:48

No ! PIWOPIJ.

#11 ~OLA~

~OLA~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2015 - 20:53:10

SUPER , DWIE GIEŁDY , ZAWSZE COŚ MOŻNA WYBRAĆ

#12 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2015 - 22:09:08

Jest giełda w WDK super wiadomość. Na pewno pójdę. Genialnie że taka giełda powstała. To kolejne miejsce w którym będzie można coś kupić, sprzedać, wymienić, porozmawiać o muzyce. Bardzo sie cieszę że taka impreza w naszym mieście się odbywa. Panie "Gość" proszę nie wyzywać organizatorów giełdy w  WDK. To bardzo nie ładnie wyzywać kogoś. Nie wiem kim Pan jest ale z treści wynika że jest ona Panu solą w oku. Co Panu szkodzi że taka impreza istnieje. To bardzo dobrze że coś sie w naszym mieście dzieje. Ja na pewno na giełdę do WDK przyjdę i na pewno sobie coś kupię. Zważywszy że odbywa się ona już w najbliższą sobotę. Nie mogę się doczekać

#13 ~stary gieldowicz~

~stary gieldowicz~
  • Goście

Napisano 02 maj 2015 - 20:34:39

Winyle na Giełdzie Staroci to żadna nowość! Były od lat i pewnie będą, bo ta giełda ma taką specyfikę że są różne przedmioty - monety, porcelana, militaria itp. I niech tak zostanie. Wydzielanie w obrębie tej giełdy, giełdy płytowej, to raczej sztuczny zabieg. Równie dobrze mogą się "wydzielić" osobno numizmatycy czy sprzedawcy porcelany

#14 Piwopij

Piwopij

Swojak

• PipPipPipPip
  • 11124 postów

Napisano 03 maj 2015 - 06:25:35

Była też giełda pamiątek sportowych. PIWOPIJ.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: giełda, muzyka, płyty, impreza, dzień kobiet

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych