Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nowa elewacja. jakie koszta?

elewacja remont firma

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Tolasa~

~Tolasa~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 13:19:17

Hej wszystkim. czy orientujecie się czy wymiana elewacji na nową to duży koszt ? zastanawiam się właśnie czy sie za to zabierac czy może po prostu nie odnowić tej, która jest obecnie. I tu od razu pytanie - czy znacie i możecie polecić jakieś frmy działające w okolicach Warszawy, które podjęłyby się takiej renowacji elewacji ?

#2 ~grzegorzewski~

~grzegorzewski~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 13:31:53

no taka wymiana na zupełnie nową to na pewno bardzo duże koszta. jak znajdziesz dobrych specjalistów, którzy zrobią to profesjonalnie od A do Z to efekt końcowy bedzie super. ja akurat jestem z innej części kraju więc z Warszawy nikogo nie znam ale może ktoś jeszcze coś poleci. 

#3 ~adamski~

~adamski~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2019 - 14:23:11

ja jestem z okolic Wawy i tu mogę Ci szczerze polecić specjalistów od prac wysokościowych z ROPE EXPERT. Najlepiej się z nimi skontaktować i dopytać o wszystkie szczegóły. Są rzetelni, uczciwi i bardzo dokładni. Ceny ich usług też nie są wygórowane także na pewno będzie Cię to kosztować mniej niż wymiana wszystkiego na nowe :)

#4 ~Tolasa~

~Tolasa~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2019 - 07:10:01

ok macie racje, koszta nowej elewacji beda zbyt duze i zostane przy opcji renowacji. dzieki adamski za namir na rope expert. skontaktuje sie z nimi po swietach bo podejrzewam, ze takie prace i tak wykonuje sie jak pogoda sprzyja :)

#5 ~adamski~

~adamski~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 06:59:49

wiesz co ja bym już wcześniej zadzwonił i zaklepał sobie wolny termin bo w pełni sezonu sporo osób korzysta z ich usług i żeby potem nie okazało się, ze musisz czekać dłuzej bo wszystko inne jest już zajęte :)

#6 ~Tolasa~

~Tolasa~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2019 - 11:39:25

adamski dzięki za radę tak też zrobiłam i jestesmy umówieni na początku czerwca :) super, już się nie mogę doczekać, wszystko nabierze zupełnie nowego wyglądu :)

#7 ~adamski~

~adamski~
  • Goście

Napisano 06 maj 2019 - 12:32:44

a no to super, że udalo sie zaklepac termin. Teraz jest sezon na tego typu prace wiec mysle, że mają dość napiety grafik :)

#8 ~Tolasa~

~Tolasa~
  • Goście

Napisano 07 maj 2019 - 07:47:53

to fakt ale udało się gdzieś mnie tam wcisnąc :) no nic teraz tylko wystarczy poczekać i potem jak nie zapomne dam znac jak tam wrażenia :)

#9 ~adamski~

~adamski~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2019 - 08:13:19

tolasa no to koniecznie daj znać :) ja bede się umawiać na wieszanie bilboardow ale to już pewnie po wakacjach bo domyslam się, ze teraz pracy na zewnątrz mają całkiem sporo, sezon w pełni :)

#10 ~Tolasa~

~Tolasa~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2019 - 08:25:18

no tak z tego co wiem to mają dość napięte terminy no ale w sumie nie ma się co dziwic. są jednymi z lpeszych fachowców w Warszawie i okolicach wiec klientów im nie brakuje :)

#11 ~Tolasa~

~Tolasa~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2019 - 07:22:50

Dzięki jeszcze raz za namiar na Rope Expert. Jestem zachwycona sprawnym i terminowym wykonaniem usługi. Rzetelna firma!

#12 ~adamski~

~adamski~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2019 - 07:43:44

no i bajka :) najważniejsze, że jesteś zadowolona. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: elewacja, remont, firma

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych