Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

nowa aferka włoszczowska

313 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2013 - 21:46:34

UPS

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2013 - 21:47:48

UPS

Czyżby?

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2013 - 20:55:11

Czyżby?

co to za zgaduj-zgadula?może ktoś wreszcie napisze o co chodzi. chyba że wszystkich trzymają skurcze

#4 ~kurczak~

~kurczak~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2013 - 03:30:12

jakie skurcze kurcze. o co chodzi?

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2013 - 06:52:13

http://www.we-dwoje....ykul,20630.html

chodzi pewnie o tą plotkę, która ostatnio obiegła włoszczowę i miała mieć miejsce na wysokich szczeblach władzy - trudne do uwierzenia, ale możliwe

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2013 - 09:11:06

i miała mieć miejsce na wysokich szczeblach władzy - trudne do uwierzenia, ale możliwe

Ta plotka o "wysokich szczeblach" obiegła już CAŁĄ Włoszczowę :) , tu przecież takie rzeczy rozprzestrzeniają się szybciej niż światłowodem. Wszystko bardzo prawdopodobne i osobiście nie wcale bym się nie zdziwił. Kompletna kompromitacja, kompletna.....Jeżeli to prawda to, to ten co puścił farbę niech uważa żeby go nie wykastrowano za niedyskrecję :)  hehehehe, kompletny upadek obyczajów we Włoszczowie...

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2013 - 11:03:16

http://wpolityce.pl/...slugi-seksualne

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2013 - 11:06:42

http://fakty.interia...iego,nId,973445

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2013 - 18:54:27

Ta plotka o "wysokich szczeblach" obiegła już CAŁĄ Włoszczowę :) , tu przecież takie rzeczy rozprzestrzeniają się szybciej niż światłowodem. Wszystko bardzo prawdopodobne i osobiście nie wcale bym się nie zdziwił. Kompletna kompromitacja, kompletna.....Jeżeli to prawda to, to ten co puścił farbę niech uważa żeby go nie wykastrowano za niedyskrecję :)  hehehehe, kompletny upadek obyczajów we Włoszczowie...

ztym światłowodem to przesada, ja usłyszałem tego "njusa" wczoraj i nie wierzę w ani jedno słowo.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2013 - 22:37:28

Biedny Gościu, wreszcie osiągnął zamierzony cel.Wreszcie piszą a on skrupulatnie czyta i podrzuca coraz to nowe rewelacje.Udało mu się wprowadzić w obieg p l o t ę,która ma przygotować grunt do przejęcia władzy we Włoszczowie nie tylko"na wysokich szczeblach"lecz na tych niższych także. Biedny Gościu,co jeszcze wymyślisz?

#11 ~do~

~do~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2013 - 09:09:26

Jeśli jest to plotka to powinna ją zdementować pani rzecznik burmistrza. W przeciwnym wypadku będzie można uznać to za prawdę .  A to naprawdę skandal.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2013 - 10:50:28

Może warto jest nabrać dystansu do tego co mówią, piszą i poprostu robić swoje, zgodnie  z prawem i sumieniem, dając wyraz powagi i świadomości roli na zajmowanym miejscu.

#13 ~hi hi~

~hi hi~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2013 - 11:08:48

taka sprawiedliwość jak i prawość

#14 ~dobra rada~

~dobra rada~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2013 - 11:47:24

Jeśli jest to plotka to powinna ją zdementować pani rzecznik burmistrza. W przeciwnym wypadku będzie można uznać to za prawdę .  A to naprawdę skandal.

Jesteś kretynem,prawda to czy plotka,udowodnij ,że to tylko plotka!!

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2013 - 14:58:57

Żaden skandal,choć rozpoczynający kampanię wyborczą bardzo by chcieli żeby tak uważać.Narzucają nachalnie i bezczelnie swój punkt widzenia,uzurpując sobie prawo dyktowania co kto ma robić i jak się zachowywać.Na szczęście są tacy co mają zdrowy rozsadek i potrafią sami zdecydować co mają myśleć na  dany temat. Kołtuny! podgrzewanie tej ploty na nic się nie zda,władzy takimi sposobami na pewno nie zdobędziecie.

Nie idźcie dalej tą drogą !

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2013 - 19:45:24

Uśliniliście się już z podniecenia?

Raczej ze śmiechu. No i ta "mięskość" w tle.

#17 ~a.s.~

~a.s.~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2013 - 21:24:54

Żaden skandal,choć rozpoczynający kampanię wyborczą bardzo by chcieli żeby tak uważać.Narzucają nachalnie i bezczelnie swój punkt widzenia,uzurpując sobie prawo dyktowania co kto ma robić i jak się zachowywać.Na szczęście są tacy co mają zdrowy rozsadek i potrafią sami zdecydować co mają myśleć na  dany temat. Kołtuny! podgrzewanie tej ploty na nic się nie zda,władzy takimi sposobami na pewno nie zdobędziecie.

Nie idźcie dalej tą drogą !

NIkogo nie interesuje kolejna plama na stringach burmistrza.Gdyby mieszkańcy brali na to poprawkę, to pewnie nie przeszedłby w kolejnych wyborach.. A może tak spytać ludzi pracujących za 1100 złotych,co myślą o władzy, która miała mieć czyste ręce i gacie. 

Więc może tak trochę logiki drogi "gość-u". Bez emocji - można zamieść pod dywan, ale smród zostanie. Podobnie jak prowincjonalny notabl, któremu uroiło się, że jest Słońcem Powiatu. 

Jak długo potrwa ten kabaret?

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2013 - 10:14:44

Jak nie masz poważniejszych problemów to pilnuj swoich gaci(ale zainteresowania!)a jak masz dowody na

NIkogo nie interesuje kolejna plama na stringach burmistrza.Gdyby mieszkańcy brali na to poprawkę, to pewnie nie przeszedłby w kolejnych wyborach.. A może tak spytać ludzi pracujących za 1100 złotych,co myślą o władzy, która miała mieć czyste ręce i gacie. 

Więc może tak trochę logiki drogi "gość-u". Bez emocji - można zamieść pod dywan, ale smród zostanie. Podobnie jak prowincjonalny notabl, któremu uroiło się, że jest Słońcem Powiatu. 

Jak długo potrwa ten kabaret?

Masz dowody na to, że władza ma coś sumieniu to je przedstaw.Z góry informuję, że nie interesują mnie gacie władzy ani nikogo innego, interesują mnie wyłącznie dowody na jej przestępczą działalność,które znajdują się w twoim posiadaniu.Przypuszczam,że wiele osób,tak jak ja,chętnie się z nimi zapozna i wyciągnie z tego odpowiednie wnioski. Zastrzegam, nie przedstawiaj artykułów z ,,Echa" ani filmików Latkowskiego bo chodzi mi o dowody a nie bzdety.

#19 ~Może nie?~

~Może nie?~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2013 - 10:34:21

Jak nie masz poważniejszych problemów to pilnuj swoich gaci(ale zainteresowania!)a jak masz dowody na

Masz dowody na to, że władza ma coś sumieniu to je przedstaw.Z góry informuję, że nie interesują mnie gacie władzy ani nikogo innego, interesują mnie wyłącznie dowody na jej przestępczą działalność,które znajdują się w twoim posiadaniu.Przypuszczam,że wiele osób,tak jak ja,chętnie się z nimi zapozna i wyciągnie z tego odpowiednie wnioski. Zastrzegam, nie przedstawiaj artykułów z ,,Echa" ani filmików Latkowskiego bo chodzi mi o dowody a nie bzdety.

Jakie dowody?Działają na zasadzie:jak się kogoś anonimowo błotem obrzuci to coś się przylepi!!!

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2013 - 12:24:42

Ot i Włoszczowa...

Najpierw wszystko rozmodlone leci rano do Kościoła a wieczorem na lewo i prawo obrabia pióra bliźniemu..... 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych