Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Nova Centrum Edukacyjne Radom

Szkoła Policealna Radom Technik masażysta Kierunki Rekrutacja Ogólne opinie o szkole Zajęcia Praktyki

31 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~gabi~

~gabi~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2018 - 14:36:36

Z tego co się interesuje w cosinusie też można zacząć na wyższym semestrze, a moim zdaniem szkoła lepsza tym bardziej że bezpłatna...

#22 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2018 - 13:27:27

Szkola nova w Radomiu to dziadostwo. Nie maja sprzetu do nauki, kase kaza placic nawet za egzaminy panstwowe ktore sa bezplatne. Zlodziejstwo. A najleprze jest to ze slyszalem ze gosc jeden w ogole nie przychodzil do szkoly I pod koniec semestru poszedl z reklamowka do dyrektora I juz mial caly semestr zaliczony. Dziadostwo. Na tym forum wywalaja niekozystne komentarze.

#23 ~Rob~

~Rob~
  • Goście

Napisano 09 luty 2018 - 05:19:39

100 zł raz na semestr to niedużo. Ja chodzę i nic nie płacę za nieobecności a wstarczy mieć tylko połowę obecności w miesiącu. Do praktyk też mi nic nie brakuje. Jestem na informatyku.

.
Placi sie za egzaminy to znaczy chocdzisz inie wiesz za co placisz , a sprzetu tez nie maja.

#24 ~olka09~

~olka09~
  • Goście

Napisano 09 luty 2018 - 14:51:39

No to słabo, jak się płaci, nie wiadomo za co i jeszcze nie za wiele co jest. Cosinus przynajmniej bezpłatny a i poziom pewnie o wiele lepszy :)

#25 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2018 - 18:33:16

Też nie widzę sensu płacenia za szkołę skoro są darmowe i dobre.

#26 ~Tamara~

~Tamara~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2018 - 14:47:28

NOVA CENTRUM EDUKACYJE NAJGORSZA SZKOŁA NIE POLECAM.

#27 ~Tamara~

~Tamara~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2018 - 14:49:13

Gość zgadzam się z Tobą. Wyzyskiwacze pieniedzy

#28 ~justyna~

~justyna~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2018 - 18:53:26

Po przeczytaniu tych Waszych opinii to chyba jednak zapisze się do cosinusa, bo myślałam o jakieś szkole tego typu.

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2018 - 10:33:03

a co powiedziałabyś o Cosinusie? bo w Radomiu też są i nie wiem czy nie mają lepszej oferty od tych wyżej wymienionych szkół

cosinus lepszy

#30 ~piotr~

~piotr~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2018 - 10:33:53

a co powiedziałabyś o Cosinusie? bo w Radomiu też są i nie wiem czy nie mają lepszej oferty od tych wyżej wymienionych szkół

cosinus lepszy

#31 ~Wrona127~

~Wrona127~
  • Goście

Napisano 09 październik 2018 - 12:04:37

Uczę się aktualnie na kierunku w Nova CE i jestem zadowolona, nauczyciele spoko, w salach znajduję się potrzebny sprzęt do nauki. Jak się chodzi na zajęcia i chce się uczyć to opłaty nikogo nie przestraszą. Tym którzy naprawdę chcą się czegoś nauczyć, z czystym sumieniem polecam tą szkołę.

#32 ~Fran~

~Fran~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 22:03:33

UWAŻAJCIE na te szkołę!!! Kłamią, kadra zmienia się co rok, dzienniki z obecnosciami giną!!! Zdzierają pieniądze z naiwnych ludzi i ani sprzętu ani materiałów !! Oszuści!! W przypadku rezygnacji tylko sprawa sądowa wychodzi w grę!! Jedno mówią i obiecują , a później śmieją sie i każą płacić ! Nie polecam tej szkoły !! Omijać szerokim łukiem !

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Szkoła Policealna, Radom, Technik masażysta, Kierunki, Rekrutacja, Ogólne opinie o szkole, Zajęcia, Praktyki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych