Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Nova Centrum Edukacyjne Radom

Szkoła Policealna Radom Technik masażysta Kierunki Rekrutacja Ogólne opinie o szkole Zajęcia Praktyki

31 odpowiedzi w tym temacie

#1 Justyś24

Justyś24

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 26 luty 2017 - 17:38:57

Hej
Zna ktoś z was szkołę policealną ,,Nova Centrum Edukacyjne" w Radomiu? Wybieram się tam na kierunek technik masażysta.
Z racji tego, że kierunek ten jest płatny 149zł miesięcznie, chcę się dowiedzieć, czy warto. Od razu zaznaczam, że nie idę tam tylko i wyłącznie po papierek. Chcę z tej szkoły coś wynieść, nauczyć się czegoś, zdobyć umiejętności. Czy nie będzie to strata czasu i pieniędzy? Może ktoś chodził lub chodzi do tej szkoły? Proszę o opinie o tej szkole. Interesuje mnie to, jaki jest poziom, w jaki sposób prowadzone są zajęcia, czy można się czegoś nauczyć, jacy są nauczyciele, organizacja, atmosfera. Pomóżcie proszę. Ewentualnie proszę o opinie szkół policealnych: ,,Sukces Edukacja" i ,,Teb Edukacja" w Radomiu.

#2 justinaa

justinaa

Znajomy

• PipPip
  • 20 postów

Napisano 01 marzec 2017 - 21:24:11

a co powiedziałabyś o Cosinusie? bo w Radomiu też są i nie wiem czy nie mają lepszej oferty od tych wyżej wymienionych szkół

#3 Justyś24

Justyś24

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 02 marzec 2017 - 21:15:56

Owszem Cosinus jest w Radomiu. Zgadza się. Ale oni tam nie mają kierunku ,,technik masażysta". Są tylko takie kierunki: administracja, archiwista, bhp, informatyka, kosmetyka, rachunkowość.

•  

Przynajmniej  tak jest na ich oficjalnej stronie internetowej. A mnie żaden z tych kierunków nie interesuje.

#4 Justyś24

Justyś24

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 03 marzec 2017 - 18:29:00

Witam. W radomskim Cosinusie niestety nie ma kierunku technik masażysta. Gdyby tylko był, to już dawno bym się tam zapisała. A wyjechać nie mogę z różnych powodów.

#5 zuzka087

zuzka087

Nowy

• Pip
  • 15 postów

Napisano 19 marzec 2017 - 14:57:11

rzeczywiście może nie było dużego zainteresowania tym kierunkiem w Radomiu i go nie otworzyli. ale lepiej w tą stronę niż jakby mieli otworzyć kierunek a po semestrze go zamknąć ze względu na małą ilość osób, jak to słyszałam że w innych szkołach robią... ale ogólnie szkoda bo cosinus spoko szkoła

#6 ~goscio~

~goscio~
  • Goście

Napisano 28 październik 2017 - 11:57:28

W Novej trzeba płacić za egzaminy, za nieobecności i materiałów do praktyk wszystkich nie mają.

#7 ~Emilia1~

~Emilia1~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2017 - 22:14:37

No właśnie w Cosinusie fajne jest to że za nic nie trzeba płacić

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2017 - 01:11:16

:P

#9 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2017 - 12:55:07

100 zł raz na semestr to niedużo. Ja chodzę i nic nie płacę za nieobecności a wstarczy mieć tylko połowę obecności w miesiącu. Do praktyk też mi nic nie brakuje. Jestem na informatyku.

#10 ~nova~

~nova~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2017 - 12:57:59

ZAPISZ SIĘ DO NOVA CENTRUM EDUKACYJNE!! dużo bezpłatnych kierunków!! Zdobądź status słuchacza i ciesz się korzyściami ze zniżek u partnerów, zniżek na przejazdy PKS, PKP i MPK!!! Zacznij edukacje w przyjaznej atmosferze !!

#11 ania012

ania012

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 23 listopad 2017 - 14:42:46

jestem na kierunku technik masażysta w nova i nie płacę nic bo teraz jest za 0 zł. szczerze polecam pracownie dobrze wyposażone i super nauczyciele i łącze tam dwa kierunki technika masażystę i instruktora fitness, drugi kierunek mam w promocji

Użytkownik ania012 edytował ten post 23 listopad 2017 - 14:43:09

#12 ~RadomNOVA~

~RadomNOVA~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2017 - 09:30:30

Uwaga!!! Szkoła NOVA CE w Radomiu rozdaje wejściówki na siłownie !!!!!
Dla każdego kto się zapiszę do końca grudnia na wybrane kierunki* otrzyma voucher na 3 wejściówki do klubu sportowego GRATIS!!!!! NIE CZEKAJ- ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ !!!- karnet do klubu sportowego czeka na CIEBIE !!!
ZAPRASZAMY
SZKOŁA NOVA CE
ul. Focha 12 lok 9 Radom
* wybrane kierunki to: Technik Administracji, Technik Informatyk, Technik Usług Kosmetycznych, Technik Masażysta, Grafik Komputerowy Multimediów, Instruktor Fitness

#13 ~RadomNOVA~

~RadomNOVA~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2017 - 09:30:49

Uwaga!!! Szkoła NOVA CE w Radomiu rozdaje wejściówki na siłownie !!!!!
Dla każdego kto się zapiszę do końca grudnia na wybrane kierunki* otrzyma voucher na 3 wejściówki do klubu sportowego GRATIS!!!!! NIE CZEKAJ- ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ !!!- karnet do klubu sportowego czeka na CIEBIE !!!
ZAPRASZAMY
SZKOŁA NOVA CE
ul. Focha 12 lok 9 Radom
* wybrane kierunki to: Technik Administracji, Technik Informatyk, Technik Usług Kosmetycznych, Technik Masażysta, Grafik Komputerowy Multimediów, Instruktor Fitness

#14 ~oglazka~

~oglazka~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2017 - 16:45:21

Ja raczej wybrałabym coś calłkowicie bezłatnego, gdzie nie ma żadnych opłat za egzaminy, nieobecności itp. polecam sprawdzić szkołę w cosinusie.

#15 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2017 - 10:46:58

Byłam na kierunku bhp i jestem zadowolona. Zajęcia prowadzone są z naciskiem na zdanie egzaminu. Nauczyciel na pocztu powiedział, że będzie mówił nam to co jest przydatne, a pomijał rzeczy zbędne które wg oceny praktyka, w pracy się nie przydają. Efekt nauki był taki, że to wszystko o czym była mowa na zajęciach, ćwiczeniach mieliśmy na teście i na egzaminie praktycznym. 

#16 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2017 - 12:41:10

Jesteś na wyższym semestrze - zamknęli Ci kierunek, a nadal chcesz kontynuować naukę, nic straconego - u nas startują wszystkie wyższe semestry. Zapraszamy do Szkoły Nova Centrum Edukacyjne w Rzeszowie. Służymy pomocą od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 20.00 oraz w sobotę od 9.00 do 15.00. Więcej informacji otrzymasz telefonicznie pod numerem 796 998 004 oraz na stronie internetowej 

#17 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2017 - 12:44:02

Hej
Zna ktoś z was szkołę policealną ,,Nova Centrum Edukacyjne" w Radomiu? Wybieram się tam na kierunek technik masażysta.
Z racji tego, że kierunek ten jest płatny 149zł miesięcznie, chcę się dowiedzieć, czy warto. Od razu zaznaczam, że nie idę tam tylko i wyłącznie po papierek. Chcę z tej szkoły coś wynieść, nauczyć się czegoś, zdobyć umiejętności. Czy nie będzie to strata czasu i pieniędzy? Może ktoś chodził lub chodzi do tej szkoły? Proszę o opinie o tej szkole. Interesuje mnie to, jaki jest poziom, w jaki sposób prowadzone są zajęcia, czy można się czegoś nauczyć, jacy są nauczyciele, organizacja, atmosfera. Pomóżcie proszę. Ewentualnie proszę o opinie szkół policealnych: ,,Sukces Edukacja" i ,,Teb Edukacja" w Radomiu.

jestem na kierunku technik masażysta w nova i nie płacę nic bo teraz jest za 0 zł. szczerze polecam pracownie dobrze wyposażone i super nauczyciele i łącze tam dwa kierunki technika masażystę i instruktora fitness, drugi kierunek mam w promocji

#18 ~goska~

~goska~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2017 - 14:00:36

Ania i Kasia xD widzę jakieś takie bardzo podobne te posty do siebie. Kopiuj wklej? Słabo xD
Zresztą... Teraz ten kierunek jest może za 0, ale za semestr cena może być inna, więc wolałabym wybrać szkołę która cały czas nie ma żadnych opłat tak jak cosinus albo inne państwowe szkoły.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2018 - 12:01:59

Hej

Witam ,tak ja chodze  do szkoly Nova na kierunek technik uslug  kosmeycznych ,nauczyciele dobrze  ptrfia  wszystko wytluaczyc , szkola jest bezplatna , zajecia odbywaja sie z Pania skosmetyczka .Ogolnie spoko szkola ,polecam.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2018 - 12:09:09

Jesteś na wyższym semestrze - zamknęli Ci kierunek, a nadal chcesz kontynuować naukę, nic straconego - u nas startują wszystkie wyższe semestry. Zapraszamy do Szkoły Nova Centrum Edukacyjne w Rzeszowie. Służymy pomocą od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 20.00 oraz w sobotę od 9.00 do 15.00. Więcej informacji otrzymasz telefonicznie pod numerem 796 998 004 oraz na stronie internetowej 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Szkoła Policealna, Radom, Technik masażysta, Kierunki, Rekrutacja, Ogólne opinie o szkole, Zajęcia, Praktyki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych