Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Notoryczny brak ciepłej wody pipała

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 03:49:43

Od ponad miesiąca wstając 4:30 do pracy myje się w zimnej lub letniej wodzie. Czy was z tą oszczędnością na ogrzewaniu już totalnie pogieło?? Place ciężkie pieniądze za wodę i musze ja gotować na gazie żeby sie umyć.  Chyba najwyższy czas przestać przymykać na to oko bo ileż można i zainterweniować wyżej w tej sprawie  

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 04:53:13

Zimna woda zdrowia doda.

#3 ~Kala~

~Kala~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 07:02:43

Od ponad miesiąca wstając 4:30 do pracy myje się w zimnej lub letniej wodzie. Czy was z tą oszczędnością na ogrzewaniu już totalnie pogieło?? Place ciężkie pieniądze za wodę i musze ja gotować na gazie żeby sie umyć.  Chyba najwyższy czas przestać przymykać na to oko bo ileż można i zainterweniować wyżej w tej sprawie  

Masz rację ja też jestem wkur....na.Czekam tylko do czerwca na Walne Zgromadzenie ze Spółdzielni Mieszkaniowej ( to sobie pogadamy).Jak znam życie będę sama " pyskatka" bo nikomu ta sytuacja nie przeszkadza.Zachęcam wszystkich na walne, może wreszcie zrobi się porządek z tymi Swiętymi krow...i. 

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 16:50:57

Masz rację ja też jestem wkur....na.Czekam tylko do czerwca na Walne Zgromadzenie ze Spółdzielni Mieszkaniowej ( to sobie pogadamy).Jak znam życie będę sama " pyskatka" bo nikomu ta sytuacja nie przeszkadza.Zachęcam wszystkich na walne, może wreszcie zrobi się porządek z tymi Swiętymi krow...i. 

Jak znam życie będę sama " pyskatka" bo nikomu ta sytuacja nie przeszkadza.Zachęcam wszystkich na walne, może wreszcie zrobi się porządek z tymi Swiętymi krow...i. 

Ludziom nic nie przeszkadza. Ważne tyko żeby było co wypić i zakąsić

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 19:21:13

Tu nie chodzi o oszczędzanie na ogrzewaniu.

Potrzebna jest dodatkowa pompka, która wymusza obieg wody. Nie ma jej zwłaszcza tam, gdzie ludzie się nie upominają i nie narzekają. Są nawet sytuacje że jest ona tylko na jednym pionie wodnym i np. w łazience woda gorąca jest za kilka sekund, a w kuchni za 10 minut. Pogadajcie z ludźmi z sąsiedniej klatki lub bloku, może zdziwicie się że ludzie za ścianą mają gorącą wodę w max 10 sekund o każdej porze. Tam gdzie nie ma wymuszonego obiegu woda stygnie w nocy, a rano pierwszy który się obudzi musi zlać całe zimno za wszystkich w klatce lub nawet za cały blok.

Wnioskować o pompkę wody!

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2019 - 20:31:30

Znowu brak cieplej wody i to do konca miesiaca. :[

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2019 - 23:15:54

no jak tam pipała ? gotujecie wode w kotłach juz 12493 raz w tym roku ? Gotujecie. To gotujcie i cieszcie sie, ze nie macie jeszcze przerwy w dostawie gazu :)

#8 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 31 maj 2019 - 09:39:21

Gotujemy. Ale tylko do jutra. Od soboty będzie leciał wrzątek.

#9 ~majkel~

~majkel~
  • Goście

Napisano 31 maj 2019 - 09:51:19

piec gazowy ariston i problem z bani:)

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 maj 2019 - 11:46:01

Ciekawe czy jak puszczą wodę ciepłą na KEN to czy dalej brudna czy już czysta będzie. 

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 maj 2019 - 11:49:14

piec gazowy ariston i problem z bani:)

życie z głowy bo się zatrujesz tlenkiem węgla!

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 maj 2019 - 12:18:41

Gotujemy. Ale tylko do jutra. Od soboty będzie leciał wrzątek.

Nawet mi nie mów, że dzisiaj nie będzie ciepłej wody! Myślałem, że dzisiaj włączą :/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych