Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

nogi puchną

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~drazza~

~drazza~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2019 - 16:02:44

wam też tak puchną nogi przez te upały? Ciężko mi jakiekolwiek buty załozyć :(

#2 ~Antek z Łękawy~

~Antek z Łękawy~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2019 - 16:23:17

wam też tak puchną nogi przez te upały? Ciężko mi jakiekolwiek buty załozyć :(

Mnie duszno w nogi, w stopy to chodzę boso po trawie.

#3 ~Antek z Łękawy~

~Antek z Łękawy~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2019 - 16:43:58

Mnie duszno w nogi, w stopy to chodzę boso po trawie.

Musi się chodzić boso, aby uziemiać ciało. Jeśli buty są na gumie, na tworzywie to izolują od ziemi i głowa sie psuje. Mozna potem dostać padaczki, czyli przemożnej siły uziemienia.

#4 ~Antek z Łękawy~

~Antek z Łękawy~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2019 - 17:09:27

Musi się chodzić boso, aby uziemiać ciało. Jeśli buty są na gumie, na tworzywie to izolują od ziemi i głowa sie psuje. Mozna potem dostać padaczki, czyli przemożnej siły uziemienia.

Jeśli padaczki dostanie się w domu, to nie pomoże. Dywany są sztuczne, wykładziny sztuczne, drewniane panele izolują elektromagnetycznie i trudno się uziemić.

#5 ~Antek z Łękawy~

~Antek z Łękawy~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2019 - 17:12:05

Bieganie w butach jest bardzo niedobre. Czlowiek biegając laduje akumulator jak dynamo. Nagromadza ładunków elektrycznych coraz więcej w glowie, a nie może ich odprowadzić do ziemi.

#6 ~Antek z Łękawy~

~Antek z Łękawy~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2019 - 17:14:00

Bieganie w butach jest bardzo niedobre. Czlowiek biegając laduje akumulator jak dynamo. Nagromadza ładunków elektrycznych coraz więcej w glowie, a nie może ich odprowadzić do ziemi.

To samo w jeździe na rowerze! Opony są gumowe.

#7 ~Patika~

~Patika~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2019 - 18:34:07

To mogą byc objawy kieskiego krążenia w żyłach. Na razie tylko przy upałach dają ci sie we znaki, ale potem może być gorzej. U mnie opuchlizna i ból nóg pojawiał się często, ale zaczęłam brać maxi3venę i więcej się poruszać i przeszło.

#8 ~boso~

~boso~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2019 - 20:47:27

To przez te upały, więcej wody sę zatrzymuje w ogranizmie i taki efekt, tez mam nogi spuchnięte i częsciej mnie bolą, kupiłam sobie w tamtym tygodniu maxi3vena na nogi i mam wrażenie że już jest lepiej, nogi lżejsze, nawet w weekend byłam na weselu i załozyłam szpilki, przetańczyłam calą noc i nie było tak źle

#9 anna_kowalik

anna_kowalik

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 24 czerwiec 2019 - 13:52:31

Też tak mam :( Jeszcze praca siedząca i wieczorem nogi baardzo spuchnięte( Pomaga mi zimny prysznic i spacer!

#10 ~Kosmmaa~

~Kosmmaa~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 10:55:10

Ja też miałam spory problem z nogami, puchły, bolały, zaczęły mi się robić zylaki, w koncu córka mnie przekonała do wizyty u flebologa, byłam w Klinice  flebologii, miałam robione usg doppler. Lekarz dokładnie obejrzał żyły, dał mi kilka wskazówek co robić żeby nogi tak nie puchły i też zaproponował mi zabieg laseroterapii, chyba po wakacjach się zdecyduję, póki jeszcze zylaki nie wyglądają tragicznie.

#11 ~Dorota~

~Dorota~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2019 - 17:06:20

Niech zgadnę siedzący tryb życia? Trochę to znam, a upały faktycznie sprzyjają tego typu dolegliwością. Maxi3vena jest dosyć skuteczna. Mnie pomogła dosyć szybko i nawet przy upałach nie mam problemów, ale biorę profilaktycznie przeciw żylakom.

#12 ~Kosmmaa~

~Kosmmaa~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 18:42:55

Niech zgadnę siedzący tryb życia? Trochę to znam, a upały faktycznie sprzyjają tego typu dolegliwością. Maxi3vena jest dosyć skuteczna. Mnie pomogła dosyć szybko i nawet przy upałach nie mam problemów, ale biorę profilaktycznie przeciw żylakom.

profilaktyka ma sens ale jak już żylaki się pojawią to tylko lekarz, flebolog sprawdzi żyły, doradzi jaki zabieg ma sens, co najlepsze i też da wskazówki jak w przyszłości zapobiegać zylakom

#13 MK024

MK024

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 77 postów

Napisano 07 sierpień 2019 - 09:52:25

Mi przez upały puchną nie tylko nogi ale również dłonie :/ strasznie to uciążliwe....

#14 ~Karina~

~Karina~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2019 - 11:06:14

W doz.pl kupiłam żel z kasztanowca i to mi najbardziej pomaga. Stosuję regularnie i już tego typu problemy się nie pojawiają. W sieci znajdziesz rownież różne cwiczenia, które również warto wykonywać.

#15 ~Witka~

~Witka~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 18:29:58

Zapytaj w aptece o maxi3vene. Moje nogi mocno nabrzmniewały, były "ciężkie", więc unikałam spacerów i było jeszcze gorzej. Po ok. 2 tygodniach zażywania maxi3veny dolegliwości zaczęły ustępować. I oczywiście ze spacerami lepiej. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych