Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nikt nie chce kupić Korony Kielce! :: zobacz komentowany artykuł


124 odpowiedzi w tym temacie

#121 ~kabor~

~kabor~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2011 - 11:49:11

"Gorale swietokrzyscy" !!! - opodatkujmy sie dobrowolnie na rzecz klubu pilkarskiego Korona. Niech utworza konto i kto bedzie chcial niech przelewa jakies pieniadze na klub. Sonda wsrod znajomych wypadla pozytywnie. Chodzi o kilkanascie zl miesiecznie na tzw leb.

#122 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2011 - 12:17:20

"Gorale swietokrzyscy" !!! - opodatkujmy sie dobrowolnie na rzecz klubu pilkarskiego Korona. Niech utworza konto i kto bedzie chcial niech przelewa jakies pieniadze na klub. Sonda wsrod znajomych wypadla pozytywnie. Chodzi o kilkanascie zl miesiecznie na tzw leb.

Idąc na mecz płacisz bilet więc po co podatek? Wiadomo, że klub nie utrzyma się tylko z wpływów biletów i potrzebny jest inwestor.

#123 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2011 - 13:14:16

Ścigania sądowego internautów, którzy pomawiają jego urząd, domaga się prezydent Kielc Wojciech Lubawski. Sprawą zajmuje się prokuratura. Prezydenta Lubawskiego szczególnie zirytowały wpisy na forach internetowych podczas ubiegłorocznej kampanii wyborczej. - Internet nie może być jakimś wyjątkowym miejscem. Musimy traktować internet jak jedno z mediów, w których przekazujemy światu wiedzę i poglądy. Jeżeli ktoś upowszechnia kłamstwo, żeby komuś zrobić przykrość, doprowadzić do utraty wiarygodności, a więc i głosów wyborców, zdyskwalifikować go w ten sposób, powinien za to odpowiedzieć. Opowiadam się za uczciwą walką, a nie za fałszywym donosem - uzasadnia Lubawski.
Urząd od kilku miesięcy zbierał informacje i wpisy, które - zdaniem prezydenta - ewidentnie podlegają karaniu. Potem powiadomił prokuraturę. - Prokuratura rejonowa odmówiła wszczęcia postępowania, ale po naszej skardze sąd nakazał je prowadzić. W wyniku postępowania dostaliśmy nie tylko adresy IP, lecz także nazwiska siedmiu osób, prawdopodobnie odpowiedzialnych za te wpisy - mówi Lubawski. Wśród nich była jedna zatrudniona w jednostce podległej prezydentowi. Lubawski nie chce ujawnić, gdzie pracowała. - Myślę, że wkrótce i tak to wyjdzie - mówi. Osoba ta straciła pracę.
Zdaniem prezydenta w tej sytuacji sprawa znajdzie finał w sądzie. - Nie przewidujemy występowania w postępowaniu cywilnym, oczekujemy aktu oskarżenia - mówi.
Źródło: Gazeta Wyborcza Kielce

pocałujcie nas w migdał. MARNOTRAWCA PUBLICZNYCH PIENIĘDZY - DO PIERDLA!!! utopić 30 mln na nieużytki, na których NIGDY nic nie powstanie, klub za miliony - a szpitale bankrutują, chodniki zrujnowane. Prokurator powinien dawno się tym durniem zająć, to nie byłoby przekrętów i oskarżeń tego "gospodarza" miasta.

#124 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2011 - 13:29:23

Ty pewnie jesteś z tych co 3 lata temu chcieli zaorać ten klub. Ja nie mam pretensji do Lubawskiego bo chciał pomóc klubowi ale niestety nie wyszło.

luki - a co temu durniowi wyszło? Lotnisko Łobice? w 2010 miał wystartować pierwszy samolot. Tuman, kłamca, marnotrawca naszych pieniędzy, bez pojęcia o potrzebach miasta. Utopione bezpowrotnie 30 milionów. DLACZEGO JESZCZE NIE SIEDZI? gdzie prokuratura? gdzie NIK? gdzie RIO?

#125 ~Mac~

~Mac~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2011 - 17:09:05

To ciekawi mnie dlaczego Lubawski wygrał w 1. turze wyborów, jak wszyscy na niego narzekają? Sami chcieliście, to teraz macie. Prezydent Lubawski wydaje się znać na wszystkim, czyli na niczym, a jego decyzje dotyczące Korony są po prostu wspaniałe.Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych