Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nieuczciwy sprzedawca 602-668-768

Nieuczciwy sprzedawca

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Michael~

~Michael~
  • Goście

Napisano 03 maj 2016 - 16:54:49

Witam,

nie polecam zakupu auta od Pana ze Starachowic. Posiada sam szrot.

Wystarczy poczytać opinie o firmie.

Dane:

Janusz Stankowski Wypożyczalnia Aut Massimo

tel.602-668-768

Allegro nick: maurycy-kot

Kupiłem u tego Pana samochód i jestem zadowolony z zakupu . Ludzie wypisujący takie komentarze o tej firmie to poprostu inny komis konkurencja tzw . Chcą , żeby Pan janusz nie miał klientów poprostu nie dajcie się zwieść głupim dociekliwością ze strony innych firm konkurencyjnych :) . POLECAM KUPOWANIE AUT U TEGO PANA :)

#2 ~kacp1288~

~kacp1288~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2016 - 14:36:37

Kupiłem u tego Pana samochód i jestem zadowolony z zakupu . Ludzie wypisujący takie komentarze o tej firmie to poprostu inny komis konkurencja tzw . Chcą , żeby Pan janusz nie miał klientów poprostu nie dajcie się zwieść głupim dociekliwością ze strony innych firm konkurencyjnych :) . POLECAM KUPOWANIE AUT U TEGO PANA :)

Dokładnie tak, LUDZIE nie dajcie sie zwariować. Pan Janusz ma pojęcie co sprzedaje. Jestem zadowolony. Konkurencja w starachowicach jest duża, sami sie przekonajcie a nie sluchajcie opinii ktore kazdy duren moze napisac. Zdecydowanie polecam!!!

#3 ~prawda~

~prawda~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2016 - 19:10:51

Wystarczy wpisać nr telefonu w wyszukiwarkę i wszystko jasne. Również nie polecam bo miałem nie przyjemność zakupu auta od tego handlarza - remont silnika po 500 km. Zgodze się ze zdaniem, że "pan janusz wie co sprzedaje" - dotarłem do sprzedającego z niemiec(adres był w dokumentach) i powiedział że przecież auto sprzedawał z silnikiem który bierze olej. Oszust i kłamca

#4 ~NieHandarzą~

~NieHandarzą~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2016 - 16:11:31

Ja również nabrałem się na auto-złom od tego 'dobrego' handlarza. Zamykać takich się powinno.

#5 ~znawca~

~znawca~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2016 - 09:07:42

Wystarczy wpisać nr telefonu w wyszukiwarkę i wszystko jasne. Również nie polecam bo miałem nie przyjemność zakupu auta od tego handlarza - remont silnika po 500 km. Zgodze się ze zdaniem, że "pan janusz wie co sprzedaje" - dotarłem do sprzedającego z niemiec(adres był w dokumentach) i powiedział że przecież auto sprzedawał z silnikiem który bierze olej. Oszust i kłamca

a ty pewnie kupiłes w okazyjnej cenie a teraz szukasz winnego..

#6 ~antyHandlarz~

~antyHandlarz~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2017 - 12:24:55

a ty pewnie kupiłes w okazyjnej cenie a teraz szukasz winnego..

To sprzedający odpowiada za stan techniczny samochodu. Jeżeli świadomie wprowadza kupującego w błąd to nie nazywa się to okazja. Bo auto z takim wadami kosztowałoby wiele mniej. Korzyści z tego ma tylko sprzedający, bo zarobił więcej niż powinien.  

#7 ~klient~

~klient~
  • Goście

Napisano 11 październik 2017 - 16:04:00

Również kupiłem auto wartości złomu za spore pieniądze. Czekam na zwrot pieniędzy. 

#8 ~SkodaOctavia~

~SkodaOctavia~
  • Goście

Napisano 15 luty 2018 - 10:09:47

Niestety dołączam do grona oszukanych Klientów tej firmy, robiącej z Polski szrotu Europy. Mam nadzieję że nie może spać ze świadomością czym handluje. 

#9 ~Koziolek.matolek~

~Koziolek.matolek~
  • Goście

Napisano 18 maj 2018 - 00:09:59

Nie polecam mega oszust

#10 ~Mondeo2008~

~Mondeo2008~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2018 - 19:13:56

Ja również odradzam zakup auta w tej firmie 

#11 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 14:21:16

Witam, chciałem u tego Pana parę dni temu kupić auto. Na zdjęciach na allegro samochód igła. Jak się okazało zdjęcia robione przez fotografa a w realu auto dojechane na maxa, rysa na rysie, rdza i ubytki lakieru. Na szczęście wziąłem ze sobą mechanika który odrazu wykrył wady mechaniczne auta. Właściciel obiecał oddać zaliczkę... na którą czekam od 2 tygodni. Nie odbiera telefonu nie odpisuje na sms. 

#12 ~EMIL~

~EMIL~
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 09:35:58

potwierdzam nieuczciwy sprzedawca !!!!!

Janusz Stankowski Wypożyczalnia Aut Massimo

tel.602-668-768

Allegro nick: maurycy-kot

#13 ~Vw~

~Vw~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2019 - 09:32:34

Mam nadziej że nie śpi po nocach, bo ma koszmary przez to na jakie miny wsadza ludzi. Oby karma wróciła, tego mu życzę 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych