Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Niestety problemy z potencją

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Waldek87~

~Waldek87~
  • Goście

Napisano 12 luty 2020 - 11:09:34

Niestety problemy z potencją zaczęły mnie dotyczyć i myślę o tym, by kupić jakiś dobry preparat, który ułatwi mi kontakty seksualne. Tylko raczej wolałbym unikać kupowania w aptekach. Więc jak macie jakiś sklep w sieci, gdzie można kupić dobre leki, które służą poprawie potencji to chętnie skorzystam.

#2 pawelszabla

pawelszabla

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 14 luty 2020 - 15:00:18

Zaglądając do oferty przygotowanej przez https://potencja.net.pl/ znajdziesz tam sporo różnych produktów, na które warto będzie zwrócić uwagę. Więc jak będziesz szukał dla siebie jakiś dobrych tabletek na potencje to faktycznie myślę, że do oferty tego sklepu można zajrzeć.

#3 ~cels~

~cels~
  • Goście

Napisano 15 luty 2020 - 22:43:21

Niestety problemy z potencją zaczęły mnie dotyczyć i myślę o tym, by kupić jakiś dobry preparat, który ułatwi mi kontakty seksualne. Tylko raczej wolałbym unikać kupowania w aptekach. Więc jak macie jakiś sklep w sieci, gdzie można kupić dobre leki, które służą poprawie potencji to chętnie skorzystam.

jak się wstydzisz pójść do apteki to rób tak jak ja ;) zamawiam z apteki kurierem :D kupuję maxon active. Najlepszy i sprawdzony, już trochę w sprzedaży jet, to nei żaden dziwny wynalazek. Pracuję jako kierowca wie jak już zjeżżam do domu na weekend to chcę się solidnie zabawić, a że z żona lubimy seks to te dwa dni nie wychozimy z łóżka, po jednej tabltce można dzialać kilka godzin

#4 etten

etten

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 164 postów

Napisano 16 luty 2020 - 15:17:54

Akurat z potencją problemów nie mam jednak jak znalazłem, że w moim mieście w Bona Dea w Krakowie przyjmuje lek. med. Witold Smoleński który wykonuje zabiegi powiększające penisa zacząłem się zastanawiac czy przypadkiem nie umówić się na wizytę. Podobno to nie boli, a wiadomo, że większy penis to większa radość dla mojej partnerki. Co o tym sądzicie? :)

#5 ~Iron~

~Iron~
  • Goście

Napisano 19 luty 2020 - 17:42:30

Cells, jak  rozumiem to pomaga, a jak szybko działa? I czy to działanie przez kilka godzin oznacza, że tyle może trwać erekcja, czy że utrzymuje się przez tyle godzin w organizmie?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych