Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

79 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~niepisior~

~niepisior~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2017 - 12:00:13

A CH cię to obchodzi je*** agenturo

No to mamy chrześcijanów - pisirów, którzy ryje otwierają do komuni i tak się odnoszą do bliźnich. Nie dziwmy się przykład idzie od wielkiego /małego/ wodza i księży. Jakby mogli to by Zywcem palili na stosach jak w średniowieczu. Gdzie miłosierdzie boże.

#42 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2017 - 12:08:43

Zamiast rozliczyć PO bo się w oczy śmieją to co dwa tygodnie modły w Starachowicach. Ale go opętał.

#43 ~Konrad~

~Konrad~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2017 - 12:21:10

Pan Kaczyński to Wielka Nadzieja Chrześcijańska w Europie.
Nie dziwota,że diabelskie pomioty tak ujadają.
Polacy są z Panem Panie Prezesie
Kaczyński.

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2017 - 14:00:33

w mieście i Polsce  nie potrzebujemy takich parchów jak ty i tobie podobni , macie szczęście że Gomułka nie dokończył swojego dzieła i nie do końca was przegonił , POmatoły i komitet obrony draństwa za pieniądze żyda Sorosa robi wszystko aby tym ze zmienionymi nazwiskami umożliwić powrót do Polski

Powiesz mi to w twarz, pisdzielcu? Chcę, żebyś mnie wygonił z mojego miasta, pisowska kórwo. Czekam!

#45 ~k.~

~k.~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2017 - 14:55:51

Kaczyński.

Niektórzy Polacy pomylili Kaczyńskiego z Bogiem,a pis (pisownia zamierzona)z Kościołem.A może jest tak,jak kiedyś powiedział- Jarosław Kaczyński ,bodajże T Torańskiej? ,że na emeryturze chciałby zostać Zbawcą Polaków?Nie chcę takiego" Zbawcy", a mało tego nie chcę by ktoś zmieniał Polskę, w kraj z własnej wyobraźni.Teraz mamy taką Nibylandię ,którą rządzi Piotruś- Pan.

#46 ~Aktywista~

~Aktywista~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2017 - 15:49:53

Oczywiście panie "redaktorze" Cuch, że wizyta była niespodziewana, pan akurat przechodził z tragarzami, tak po prostu Kazik Cuch przechodził sobie tykając na nogę i tak po prostu zobaczył Pana Prezesa Kaczyńskiego.

Rzetelność tego " redaktora" jest równoznaczna z miejskimi ściekami, z tą różnicą, że ścieki do się przerobić na coś pożytecznego  ,Cucha NIE.

Panie Prezesie Kaczyński, z całym szacunkiem do Pana i uznaniem za wspaniałą pracę dla dobra Naszej Ojczyzny, ale tacy "redaktorzy" jak Cuch, na pewno splendoru Panu nie dodają

Kaczyński teraz wszędzie przyjeżdża niespodziewanie.Boi się o swoje życie.Ma ochronę za pieniądze Polskich podatników.Tak jak pis załatwia ustawy w nocy,tak Kaczyński przyjeżdża niespodziewanie.

#47 Gawron

Gawron

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1305 postów

Napisano 05 czerwiec 2017 - 15:50:36

Powiesz mi to w twarz, pisdzielcu? Chcę, żebyś mnie wygonił z mojego miasta, pisowska kórwo. Czekam!

pisząc tak to  ty ch,,,masz nie twarz  , tylko  masz świnskiego RYJAAAAAAAAA ,                                            a wyprowadzić to cię  wyprowadzi kiedyś DIABEŁ NA ŚMIETNISKO  NA PROMNIK , DLA  SZCZURÓW , PSÓW  BEZDOMNYCH ,  

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2017 - 15:56:34

pisząc tak to ty ch,,,masz nie twarz , tylko masz świnskiego RYJAAAAAAAAA , a wyprowadzić to cię wyprowadzi kiedyś DIABEŁ NA ŚMIETNISKO NA PROMNIK , DLA SZCZURÓW , PSÓW BEZDOMNYCH ,

To może ty mi to powiesz w twarz, co, pisowska szmato? Kozak w necie, pi*** w świecie? Startujesz kórwo?

#49 Gawron

Gawron

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1305 postów

Napisano 05 czerwiec 2017 - 16:13:44

To może ty mi to powiesz w twarz, co, pisowska szmato? Kozak w necie, pi*** w świecie? Startujesz kórwo?

taka szmata , taka menda , rzeczywiscie taka ku,,,a   prostaczna nadaje  się tylko do czubków  na MORAWICE ,  ty  wynalazku  społeczny ,upośledzony ch,,u 

#50 ~xx~

~xx~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2017 - 17:51:15

Dobrze, że ten wielki człwiek przyjechał na naszą ziemię Świętokrzyską. Wszelkie dobra spłyną na nas. Dzięki ci wodzu i panie. Już niedługo doprowadzisz do tego aby twój brat został ogłoszony świętym, który to wyzwolił Polskę i większiość Europy od tyrani. Niewierni go zamordowali na obcej ziemi. prowadź dalej tak nasz kraj a będziemy dziadami.

Popieram w 100 %. Mały brat patrzy. Chory z nienawiści, nienawidzi wszystkich i białych róż.

#51 ~Rk~

~Rk~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2017 - 18:30:07

Czy napewno
te same jest chyba nawet pani co startowala z SLD chyba w OHP teraz pracuje czy tak?

#52 ~k.~

~k.~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2017 - 19:24:41

taka szmata , taka menda , rzeczywiscie taka ku,,,a prostaczna nadaje się tylko do czubków na MORAWICE , ty wynalazku społeczny ,upośledzony ch,,u

Gawron,wypuścili cię i w ramach terapii,kazali pisać?Znów lekarstwa pomyliłeś z tabletkami na potencję!Uważaj,bo możesz sobie zaszkodzić.Dobór odpowiednich leków ,to nie tylko stabilizacja emocjonalna,ale prawidłowe funkcjonowanie w społeczeństwie.Życzę zdrówka.

#53 Gawron

Gawron

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1305 postów

Napisano 05 czerwiec 2017 - 20:15:25

Gawron,wypuścili cię i w ramach terapii,kazali pisać?Znów lekarstwa pomyliłeś z tabletkami na potencję!Uważaj,bo możesz sobie zaszkodzić.Dobór odpowiednich leków ,to nie tylko stabilizacja emocjonalna,ale prawidłowe funkcjonowanie w społeczeństwie.Życzę zdrówka.

przyjdz  z matką bo cię nikt nie rozumie , albo strzel sobie banana i spać , tak jak się przedstawiłeś       k,,,,,as ,   CZY  PONIAŁ, 

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2017 - 20:41:17

przyjdz  z matką bo cię nikt nie rozumie , albo strzel sobie banana i spać , tak jak się przedstawiłeś       k,,,,,as ,   CZY  PONIAŁ, 

Wiesz może je...y ormowcu po co to towarzystwo do nas przyjechało?

#55 ~k.~

~k.~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2017 - 21:01:01

przyjdz z matką bo cię nikt nie rozumie , albo strzel sobie banana i spać , tak jak się przedstawiłeś k,,,,,as , CZY PONIAŁ,

To ja ,twoja "terapeutka".Wiedziałam,że nie zrozumiesz.Ludzie z defektami tak mają.Wulgarna,prymitywna gapo(inaczej gawron) ,forum to miejsce dla ludzi cywilizowanych,ty zaś jesteś zwyczajnym troglodytą,który powinien być izolowany.Zrozumiałeś czy mam ci napisać w twoim "języku"?

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2017 - 21:40:20

przyjdz z matką bo cię nikt nie rozumie , albo strzel sobie banana i spać , tak jak się przedstawiłeś k,,,,,as , CZY PONIAŁ,

Cóż to za prymitywny i agresywny typ?
Czegóż ci brakło w życiu, że taki jesteś, żałosny czlowieczyno?

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2017 - 21:54:05

Cóż to za prymitywny i agresywny typ?
Czegóż ci brakło w życiu, że taki jesteś, żałosny czlowieczyno?

To ten stary ormowiec nawrócony na PIS, wielu wie o kim mowa bo pamięta tego typa jak wysługiwał się komuchom.

#58 ~Leszek~

~Leszek~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2017 - 22:32:52

Co wie o życiu człowiek który się nigdy nie skalał pracą, nie ma prawa jazdy oni konta w banku, do wszystkiego ma sługusów nawet skarpetek i chleba sam nie kupuje. Komedia.
Ten gość żyje lepiej niż angielska królowa ma wszystko w zadzie, a ciemny lud delej głosuje i czeka na cud.

#59 ~ciemnogród~

~ciemnogród~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2017 - 23:20:07

Kaczyński.

A ja to i Po i PiS mam w .., ale skąd wy te teksty o szatańskich, czy diabelskich pomiotach wynajdujecie? Rozumiem ze nasz naród wyedukowany szczególnie nie jest, ale  ten poziom który teraz pokazuje to jest już szczyt żenady. Co nasteone będzie, straszenie dzieci wiedzmą? Podobno kazda sekta bazuje na prymitywnie myslących. Rozumiem, ze PO musiało sie bardzo starać zeby swoje szwindle ukrywać. Że trzeba było nagrań, zeby udowodnic co odwalaja. Myślałem ze gorzej byc nie moze. Ale oto mamy kult sił czystych, nieczystych, diabelskie nasienie i dzieci szatana. I bandę przygłupów, której nagle ktos wmówił, że jest mądra. Nas nie będa musieli wykanczać imigranci. Ze dwa pokolenia i wrócimy do czasów najazdów krzyzowych i rozwoju rodem z Chłopów. 

#60 ~Brudziński J.~

~Brudziński J.~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2017 - 01:12:57

żenada roku. Kaczyński w stadzie pedofili-darmozjadów (księży). 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych