Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

79 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2017 - 20:13:06

To była msza czy wiec???

#22 ~Jadza~

~Jadza~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2017 - 20:18:36

Mame kazała karłowi, pamiętaj pejsy mogą cię zdradzić.wiec strzyż się często.bo tate mój też już je golił,nawet na Ukrainie będąc.

#23 ~Gosciu~

~Gosciu~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2017 - 20:22:25

Prowadź wodzu uuuurrrrraaaaa. Idź w pierwszym szeregu pokaz czynem po słowie

#24 ~Jabadbadu~

~Jabadbadu~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2017 - 21:20:34

A przyboczna Kaczyńskiego na focie - Krupka, to zrobiła coś dla Kielc i regionu? O ni czym nie słyszałem. Żenada....

PiS won

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2017 - 21:28:13

Kto go tu zapraszał?

Ja ! A bo co ?

#26 ~Adg.~

~Adg.~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2017 - 22:09:06

ALE JEBNĄŁ NAS ZASZCZYT.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2017 - 22:11:36

Ja ! A bo co ?

To zaproś go sobie do domu.
Nie potrzebujemy karła w mieście!

#28 ~KULFON~

~KULFON~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2017 - 06:19:26

Pani Wojewoda to jest kobitka z klasą.Wczoraj pokazała jak należy się zachować w czasie takich uroczystości.Pełna kultura i bardzo mądre słowa z ołtarza do księdza i wiernych.

#29 ~Czytelnik~

~Czytelnik~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2017 - 06:35:45

Pan Kaczyński nie jest moim idolem, ale jeśli chodzi o beżowych wybuchowych nierobów, przyznaję mu rację. To co się dzieje w krajach Zachodu to paranoja. Ludzie boją się wychodzić na ulice, odwołuje się obchody świąt i imprezy masowe ze względu na zagrożenie terrorystyczne. A wystarczyłoby tę dzicz odesłać skąd przybyła. Niestety, poprawność polityczna tych pożal się Boże polityków nawet nie pozwala nazywać rzeczy po imieniu. Takiego losu dla naszego kraju i przyszłych pokoleń bym nie chciał. Wiadomo bowiem, że te beżowe nieroby zaczynają wariować w drugim i trzecim pokoleniu. Każda partia jest dobra, która to zakażenie trzyma z dala od naszego kraju. Zapobiegawczo rząd powinien wydać ustawę zabraniającą osiedlania się na stałe dla islamistów i stworzyć instrumenty prawne pozwalające szybko pozbyć się delikwentów choćby podejrzewanych o terroryzm wraz z rodzinami.Jeśli tego nie zrobimy czeka nas los innych państw, bo wcześniej czy później ta zaraza i u nas się rozleje.

#30 ~Polak~

~Polak~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2017 - 07:25:24

w mieście i Polsce  nie potrzebujemy takich parchów jak ty i tobie podobni , macie szczęście że Gomułka nie dokończył swojego dzieła i nie do końca was przegonił , POmatoły i komitet obrony draństwa za pieniądze żyda Sorosa robi wszystko aby tym ze zmienionymi nazwiskami umożliwić powrót do Polski

#31 ~postronny~

~postronny~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2017 - 07:34:32

Kolejna agitacja polityczna spod ołtarza. Pewnie Jezus to miał na myśli gdy nauczał by rozdzielać cesarskie od boskiego. Mnie nie podoba się watykańska okupacja, haniebny konkordat, ukrywanie pedofilów po innych parafiach, politykowanie księży. Kościoły zamieniono w domy agitacji partyjnej. Pamiętajcie, że Watykan NIGDY w historii nie poparł niepodległościowych dążeń Polaków. Klechy popierali tych co im płacili.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2017 - 07:45:39

ODWIEDZILI   PROTESTUJĄCYCH   RATOWNIKÓW MEDYCZNYCH

#33 ~pik~

~pik~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2017 - 07:49:24

morderca

#34 ~nie komunie~

~nie komunie~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2017 - 08:49:47

Jego słowa - "Kościół to jeden z fundamentów naszej tożsamości, naszego sposobu życia i polskości – powiedział dziś w Starachowicach (Świętokrzyskie) Jarosław Kaczyński. Prezes PiS dodał, że są tacy, którzy z tego powodu "bardzo boleją"
Fałszywy człowiek.

Do AKTYWISTY !!
...ja i wielu innych POLAKÓW boją się takich zdradzieckich AKTYWISTÓW jak ty wywodzących się ze struktur UB I SB potomków Lenina i Stalina. Wy czerwona zarazo gnębiliście naród Polski a nie kościół katolicki.

#35 ~Joy~

~Joy~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2017 - 08:54:16

To już nie jest Kościół katolicki a sekta smoleńsko - toruńska

odezwał się potomek czerwonej zarazy ,wasze miejsce to szambo

#36 ~Joy~

~Joy~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2017 - 08:59:06

A my nie potrzebujemy w STARACHOWICACH potomków czerwonej zarazy zorganizowanej w UB i SB .won z miasta !!

#37 ~duży~

~duży~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2017 - 09:14:57

karły zawsze wojowały: Napoleon, Hitler, Kaczyński

#38 ~mania~

~mania~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2017 - 09:15:43

Spieprzaj dziadu - jak powiedział twój brat do zwykłego człowieka !! Czerwony to był twój wujek - stalinowski prokurator , od którego dostaliście wille na Żoliborzu po przedwojennym oficerze !!!

#39 ~Aktywista~

~Aktywista~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2017 - 09:39:08

Do AKTYWISTY !!
...ja i wielu innych POLAKÓW boją się takich zdradzieckich AKTYWISTÓW jak ty wywodzących się ze struktur UB I SB potomków Lenina i Stalina. Wy czerwona zarazo gnębiliście naród Polski a nie kościół katolicki.

Widzisz gówniarzu.Jakbyś więcej czytał i uczył się to byś więcej wiedział.

#40 ~k.~

~k.~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2017 - 11:07:49

A my nie potrzebujemy w STARACHOWICACH potomków czerwonej zarazy zorganizowanej w UB i SB .won z miasta !!

Zmień sobie nazwisko na Bredziński,będzie najlepsze dla kogoś,kto bredzi jak Piekarski na mękach.To co trzyma Kaczyńskiego u władzy,to nienawiść do wszystkich,którzy myślą inaczej.Dziwię się,że kościół dał się wciągnąć w politykę i akceptuje działania niezgodne z nauką kościoła.Kłamstwo,nienawiść,hipokryzja,obłuda,to nowe wartości? Obserwując to ,co się dzieje w polskim kościele,mogę śmiało powiedzieć,że w wielu świątyniach ewangelizację zastąpiła polityka.Politycy ewangelizują,księża politykują.Pomieszanie z poplątaniem,a ciemny lud to nie tylko akceptuje ,ale gorliwie popiera.Państwo świeckie odchodzi w niebyt.Zastanawiam się kto na tym straci i kiedy nastąpi kres tego szaleństwa.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych