Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

66 odpowiedzi w tym temacie

#61 Ramzes

Ramzes

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 07 czerwiec 2019 - 09:01:53

witam was, fajny temat :)

#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2019 - 09:21:55

witam was, fajny temat :)

to tak działa jak masz silną sytuację stresową, twój organizm nie pozosytaje obojętny na to, nie możesz spać, masz silne napięcie mięśniowe, często się tez ludzie w tym czasie bardzo obzerają lub wręcz nie jedzą bo im żołądek pod gardło podchodz, gonitwę myślii i to trwa, jak się to przedłuża to zaczyna takiego człowieka nosić i nie wie co zrobić z tym napięciem emocjonalnym. Jeśli sie wychowuje w rodzinie która go jeszcze dodtakowo atakuje a nie łagodzi to napięcie to taki człowiek jest ugotowany. Co zwykle robia faceci ale rownież kobiety coraz cześciej aby rozładować to napiecie sięgają po alkohol, to pomaga ale rano jest kac i sytuacja się powtarza, co znowu trzeba zrobić sięgnąć po alkohol i wchodzi się w ciąg i to trwa aż póżniej nie widac końca tego. 

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2019 - 12:43:04

Znając zasady panujące na tych terapiach, wiem, że wszyscy tam chodzą dobrowolnie, bez przymusu (oficjalnie), a chodzą, bo, zabiorą zasiłek, zapomogę, dziecko itd. itp. Są to instytucje wyłącznie do wyciągania kasy od państwa. Stare zjechane slogany, które powtarzają w nieskończoność. Efekty terapii są żadne (zerowe). Mnie uczyli, że najpierw, jeżeli już, eliminuje się przyczyny choroby by dalej leczyć skutki. A przyczyną są sklepy na każdym rogu. I z tym się nie walczy ?! A po co walczyć z czymś z czego ma się wielkie pieniądze. Ja piję m. in. dlatego by wiele osób miało pracę. Rolnik ma pracę, producent ma pracę, hurtownik ma pracę, państwo ma pieniądze z akcyzy. Same plusy. To gdzie te minusy ?! PIWOPIJ.

Chyba nie myślicie że zna je z opowiadan

#64 ~Blina~

~Blina~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 00:30:25

Mogę powiedzieć dobre słowo na temat miejsca, w którym pomagają leczyć uzależnienia - Klinika Kuźnia. Jestem pierwszym etapem do tego, żeby zacząć życie na nowo jest uświadomienie samemu sobie, że ma się problem. Że jest się osobą uzależnioną. 

#65 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 06:39:22

Chyba nie myślicie że zna je z opowiadan

Ha ha ha.

#66 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2019 - 00:20:54

Z tych co pomagają , gdzie terapia jest naprawdę skuteczna to polecam z własnego - niestety- doświadczenia ośrodek prywatny - ale skuteczny- Tratwa w Wiśle na południu Polski

#67 ~Detroit~

~Detroit~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 08:46:00

Z tych co pomagają , gdzie terapia jest naprawdę skuteczna to polecam z własnego - niestety- doświadczenia ośrodek prywatny - ale skuteczny- Tratwa w Wiśle na południu Polski

To naprawdę dobry ośrodek i warto się do nich zglosić - pomogą. Najważniejsza decyzja to ta żeby w ogóle zgłosić się po pomoc i zrozumieć że warto się leczyć

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych