Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

66 odpowiedzi w tym temacie

#41 slawo

slawo

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 29316 postów

Napisano 05 luty 2018 - 16:49:47

Alkoholizm z definicji jest chorobą nieuleczalną. To co oni leczą i kogo ?! pier***ą farmazony o szkodliwości. Ja piję, i jakoś tej szkodliwości nie widzę. PIWOPIJ.

Znając zasady panujące na tych terapiach, wiem, że wszyscy tam chodzą dobrowolnie, bez przymusu (oficjalnie), a chodzą, bo, zabiorą zasiłek, zapomogę, dziecko itd. itp. Są to instytucje wyłącznie do wyciągania kasy od państwa. Stare zjechane slogany, które powtarzają w nieskończoność. Efekty terapii są żadne (zerowe). Mnie uczyli, że najpierw, jeżeli już, eliminuje się przyczyny choroby by dalej leczyć skutki. A przyczyną są sklepy na każdym rogu. I z tym się nie walczy ?! A po co walczyć z czymś z czego ma się wielkie pieniądze. Ja piję m. in. dlatego by wiele osób miało pracę. Rolnik ma pracę, producent ma pracę, hurtownik ma pracę, państwo ma pieniądze z akcyzy. Same plusy. To gdzie te minusy ?! PIWOPIJ.

:D

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 luty 2018 - 21:10:34

:D

Jak popije Aśkę bije
po pińcet plusa do mopsu rusza
Kleksne tu
Kleksne tam
na dwa konta leciwe dwa laptopy mam
jak walnę butelkę wina na forum Echo
lepszego gaciarza i kleksa tvn-24 nima
wklejam co przyśle centrala
laptop mi się rozwala
Kleksne tu
Kleksne tam
kleksa w gaciach mam

#43 ~Ranking Ośrodków Terapii~

~Ranking Ośrodków Terapii~
  • Goście

Napisano 27 luty 2018 - 10:41:57

Dla właścicieli ośrodków terapii proponujemy całkowicie bezpłatne dodanie Państwa ośrodka do naszej bazy. Nie wymaga to od Państwa żadnych czynności, ponieważ to nasz wykwalifikowany zespół pracowników zajmie się wszystkim od stworzenia unikatowego opisu Państwa ośrodka, poprzez zamieszczenie zdjęć prezentujących obiekt a kończąc na dodaniu pełnych danych teleadresowych. Dodamy raz jeszcze, dodanie ośrodka do naszego rankingu jest całkowicie bezpłatne i nie wiąże się z ponoszeniem żadnych kosztów. osrodkiterapii.pl

#44 ~Ranking Ośrodków Terapii~

~Ranking Ośrodków Terapii~
  • Goście

Napisano 27 luty 2018 - 10:42:22

Dla właścicieli ośrodków terapii proponujemy całkowicie bezpłatne dodanie Państwa ośrodka do naszej bazy. Nie wymaga to od Państwa żadnych czynności, ponieważ to nasz wykwalifikowany zespół pracowników zajmie się wszystkim od stworzenia unikatowego opisu Państwa ośrodka, poprzez zamieszczenie zdjęć prezentujących obiekt a kończąc na dodaniu pełnych danych teleadresowych. Dodamy raz jeszcze, dodanie ośrodka do naszego rankingu jest całkowicie bezpłatne i nie wiąże się z ponoszeniem żadnych kosztów. osrodkiterapii.pl

#45 slawo

slawo

Swojak

• PipPipPipPip
  • 29316 postów

Napisano 27 luty 2018 - 11:32:05

Alkoholizm z definicji jest chorobą nieuleczalną. To co oni leczą i kogo ?! pier***ą farmazony o szkodliwości. Ja piję, i jakoś tej szkodliwości nie widzę. PIWOPIJ.

Znając zasady panujące na tych terapiach, wiem, że wszyscy tam chodzą dobrowolnie, bez przymusu (oficjalnie), a chodzą, bo, zabiorą zasiłek, zapomogę, dziecko itd. itp. Są to instytucje wyłącznie do wyciągania kasy od państwa. Stare zjechane slogany, które powtarzają w nieskończoność. Efekty terapii są żadne (zerowe). Mnie uczyli, że najpierw, jeżeli już, eliminuje się przyczyny choroby by dalej leczyć skutki. A przyczyną są sklepy na każdym rogu. I z tym się nie walczy ?! A po co walczyć z czymś z czego ma się wielkie pieniądze. Ja piję m. in. dlatego by wiele osób miało pracę. Rolnik ma pracę, producent ma pracę, hurtownik ma pracę, państwo ma pieniądze z akcyzy. Same plusy. To gdzie te minusy ?! PIWOPIJ.

:)

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2018 - 11:43:35

Jak popije Aśkę bije
po pińcet plusa do mopsu rusza
Kleksne tu
Kleksne tam
na dwa konta leciwe dwa laptopy mam
jak walnę butelkę wina na forum Echo
lepszego gaciarza i kleksa tvn-24 nima
wklejam co przyśle centrala
laptop mi się rozwala
Kleksne tu
Kleksne tam
kleksa w gaciach mam

#47 ~Karol~

~Karol~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2018 - 23:23:51

Jaka mam pewność ze te komentarze nie są podstawione?

#48 ~magdalena~

~magdalena~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2018 - 00:46:08

a ja mam pytanie o osób co były w ośrodkach , np Tratwa z Wisły (pozytywne opinie czytałam i myslę żeby wysłac tam męza ) - terapia trwa kilka tygodni, on urlopu tyle nie ma. Czy trzeba brać jakis bezpłatny czy iść do lekarza i prosić o L4? czy lekarz rodzinny na takie leczenie l4 wypisze?

#49 ~atena~

~atena~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2018 - 18:43:08

Oni wystawią L na spokojnie, wiem bo mojemu bratu w Tratwie pomogli. Na prawde mają wspaniałych terapeutów, chodził na AA ale nic nie dało, a po powrocie z ośrodka nie pije już prawie rok. Dla nas sukces, oby trwały

#50 annax990

annax990

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 17 październik 2018 - 08:37:30

a ja mam pytanie o osób co były w ośrodkach , np Tratwa z Wisły (pozytywne opinie czytałam i myslę żeby wysłac tam męza ) - terapia trwa kilka tygodni, on urlopu tyle nie ma. Czy trzeba brać jakis bezpłatny czy iść do lekarza i prosić o L4? czy lekarz rodzinny na takie leczenie l4 wypisze?

Ja polecam Ośrodek "Arka" w Wiśle. Niestety też musiałem skorzystać z tego typu usług, ale teraz mogę powiedzieć, że są skuteczni w swoich działaniach.

https://www.alkoholizm-terapia.pl/

#51 joannaparzel

joannaparzel

Nowy

• Pip
  • 15 postów

Napisano 21 listopad 2018 - 18:39:15

Moja znajoma uczęszcza na terapię indywidualną i grupową. Po kilku miesiącach walki spokojnie udało się jej wyjść z nałogów. A co do zbijania kasy to chyba logiczne, że każdy musi zarobić. Terapie z NFZ nie są za bardzo trafne. Chyba możemy się zgodzić?

#52 slawo

slawo

Swojak

• PipPipPipPip
  • 29316 postów

Napisano 21 listopad 2018 - 18:42:49

:D  :D  :D

#53 joannaparzel

joannaparzel

Nowy

• Pip
  • 15 postów

Napisano 24 listopad 2018 - 11:41:38

Jeśli ktoś chciałby skorzystać z kilku porad to mogę polecić ośrodek, w którym leczyła się moja mama, a mianowicie -  https://terapiakobiet.pl/ Bardzo rzetelna obsługa pacjenta, wszystko zostało wyjaśnione na miejscu, dodatkowe badania, ciepłe słowa i terapia indywidualna może się udać. Jeśli ktoś ma jakieś pytania to proszę o wiadomość prywatną.

#54 ~pacjentka~

~pacjentka~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 01:21:16

Tratwa z Wisły to prywatny osrodek leczenia uzależnień, ale z prawdziwego zdarzenia. Oprócz terapii kazdy jest tam pod opieką lekarza, to najwazniejsze w tych pierwszych  dniach po odstawieniu... No i w ośrodku wystawią L4. Nie trzeba nic samemu załatwiac

#55 slawo

slawo

Swojak

• PipPipPipPip
  • 29316 postów

Napisano 19 styczeń 2019 - 20:59:55

Hymm.Jednak ma się tą pamięć...

#56 ~Maciek~

~Maciek~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2019 - 09:00:19

Ja leczyłem się w ośrodku Lewin stacjonarnie w 2013r, później kontynuowałem terapię u Pawła Lewickiego (właściciela ośrodka) w Skoczowie w poradni na NFZ na ul. Katowickiej  Idzie mi już 6 rok trzeźwości.

#57 ~Maciek~

~Maciek~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2019 - 09:01:00

Ja leczyłem się w ośrodku Lewin stacjonarnie w 2013r, później kontynuowałem terapię u Pawła Lewickiego (właściciela ośrodka) w Skoczowie w poradni na NFZ na ul. Katowickiej  Idzie mi już 6 rok trzeźwości.

#58 slawo

slawo

Swojak

• PipPipPipPip
  • 29316 postów

Napisano 20 styczeń 2019 - 20:15:15

#59 ~pacjentka~

~pacjentka~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2019 - 21:25:04

Leczą - z problemów głownie dla których się piło. Ucza zycia bez alkoholu i innego podejscia i silnej woli Zresztą co ci będe pisac, podejście masz jak alkoholik, znam to... niestety. Ale już za mna. A farmazony o szkodliwosci to nie farmazony. .to że szkodzisz saamemu sobie to nic, twoja sprawa  ale jesli szkodzisz innym- rodzinie, dzieciom... to już nie jest dobrze. A niektórzy szkodzą.. bardzo. Ja na szczęscie trafiłam do Wisły do Tratwy i pomogli mi pozegnać z mojego zycia alkohol. Potrafią to zrobić. W taki sposób właśnie "lecza" . Świetni terapeuci, Tobie też by pomogli

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2019 - 08:35:32

alkoholizm to skutek nie radzenia sobie z silnymi bodźcami stresowymi których w życiu jest sporo. Ludzie nie piją bo im alkohol smakuje, ludzie piją bo sobie nie radzą w życiu ze swoimi stanami emocjonalnymi. Nie każdy sięga po alkohol w takich sytuacjach ale niektrzy w ten sposób starają się rozładować to napięcie emocjonalne które w nich jest a później to staje się nałogiem

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych