Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nieodpowiednie osoby na nieodpowiednich miejscach w Nowej Słupi

16636 odpowiedzi w tym temacie

#16621 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2020 - 09:24:41

Nie wiesz na jakim forum jesteś? Kielce mają swoje forum, a powiat ma forum "Region". Przynajmniej tak powinno być i temat Nowej Słupi powinien chyba trafić do "Regionu", bo z tego co się orientuję nie dotyczy miasta Kielc. Ktoś szukający tematów dotyczących Nowej Słupi, prawdopodobnie najpierw otwiera "Region" tam się ich spodziewając. 

#16622 ~sds~

~sds~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2020 - 19:53:29

normalny człowiek dałby sobie już spokój, pisze forum kielce  kielce musi być chyba chory 

#16623 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2020 - 20:53:13

normalny człowiek dałby sobie już spokój, pisze forum kielce  kielce musi być chyba chory 

On nie jest normalny

#16624 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2020 - 11:52:50

oj , tak słyszałam , że z tej pani niezłe ziółko , przyszła tu nie wiadomo skąd i zabłysnęła inteligencją i "zaradnością" hahaha , czy zakręciła wójtem aż tak , że nie wiedział co podpisuje ? podobno sprawa w toku , w sądzie w Ostrowcu tylko jakoś cicho o tym , dziwne , prawda?

#16625 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2020 - 17:40:53

A ja nie wierzę, że on umie jakieś wnioski wyciągnąć.

Ja też w to nie uwierzę , bo nawet z ludźmi którzy mu pomogli nie potrafił się dogadać po wyborach

#16626 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2020 - 17:43:43

Ja też w to nie uwierzę , bo nawet z ludźmi którzy mu pomogli nie potrafił się dogadać po wyborach

Naprawde nie wierze....To niczyja wina tak wyszlo ha ha ha

#16627 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2020 - 23:38:12

Tu już tylko referendum odnośnie rady gminy ratuje. Sprzedawczyk zawsze pozostanie sprzedawczykiem, a judasz judaszem, taka jest prawidłowość. Żrą się na każdej sesji i nic dobrego z tego nie wychodzi. Kiedy się to skończy i zaczną zwracać uwagę na nas?

#16628 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2020 - 07:05:37

Chyba referendum w sprawie odwołania wójta.....

#16629 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2020 - 11:58:16

Raczej do tego nie dojdzie bo jak odwolaja burmistrza to i z automatu siebie.Nie wiem czy zechca zrezygnować z cieplych stolkow.Mam wrazenie ze nie.To juz druga kadencja gdzie zamiast isc krok do przodu to my robimy dwa ale do tylu.Nie nakrecajmy sie sami tego poniekad chcielismy.Jak dla mnie to oni wszyscy lacznie z burmistrzem powinni zrezygnowac i juz nigdy nie startowac.Przestaje to byc juz zabawne bo tak naprawde juz teraz osiagnelismy dno przez te ich ciagle klotnie i przepychanki zarowno z jednej jak i z drugiej strony z szefem na czele ktory nie potrafi zapanowac nad sytuacja bo najzwyczajniej sie nie nadaje.I tyle w temacie.Nastepna farsa do obejrzenia jesli jeszcze ktos ma ochote to ogladac w srode te srode czyli jutro 15 stycznia.

#16630 ~nzns~

~nzns~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2020 - 18:23:32

niestety już trzecia kadencja tych rządów jest nie do przyjęcia ,zarówno radni jak obecny włodarz nie powinni już więcej znaleźć się w tej gminie ,

porównajcie sobie gminy ościenne ,a zrozumiecie dlaczego?

tylko referendum ,w przeciwnym razie nawet za 20 lat nasza gmina

nie nadrobi zapóźnień  w które obecnie brniemy....

#16631 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2020 - 18:46:34

Nie wiesz na jakim forum jesteś? Kielce mają swoje forum, a powiat ma forum "Region". Przynajmniej tak powinno być i temat Nowej Słupi powinien chyba trafić do "Regionu", bo z tego co się orientuję nie dotyczy miasta Kielc. Ktoś szukający tematów dotyczących Nowej Słupi, prawdopodobnie najpierw otwiera "Region" tam się ich spodziewając. 

#16632 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2020 - 19:15:04

A ten znowu swoje czlowieku odpusc przyblokuj sobie tę strone Nie masz nic do powiedzenia wiec w koncu zamilcz albo podpisz swoj wpis swoim nazwiskiem a wtedy udowodnisz ze jestes kielczninem i faktycznie te wpisy cie draznia.Jesli myslisz ze my odpuscimy to sie mylisz.Nastapic to moze tylko wtedy kiedy skoncza sie rzady nieudacznikow.

#16633 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2020 - 06:48:47

#16634 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2020 - 17:21:33

No i mamy budzet anno domini 2020 bardzo odwazny zeby nie rzec samobojczy.No ale moze nie mam racji moze faktycznie za rok bedziemy otwierac szampana i dziekowac tym osmiu radnym za odwage.Zeby o zadnym z nich nie zapomniec i nie pominac zapisalem w notesie.

#16635 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2020 - 17:57:17

niestety już trzecia kadencja tych rządów jest nie do przyjęcia ,zarówno radni jak obecny włodarz nie powinni już więcej znaleźć się w tej gminie ,
porównajcie sobie gminy ościenne ,a zrozumiecie dlaczego?
tylko referendum ,w przeciwnym razie nawet za 20 lat nasza gmina
nie nadrobi zapóźnień w które obecnie brniemy....

No ale co jest tam nie tak.Bo z swojego pisania nic nie wynika.Za kadencji obecnego wójta ta wieś została miastem.

#16636 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2020 - 19:50:12

No ale co jest tam nie tak.Bo z swojego pisania nic nie wynika.Za kadencji obecnego wójta ta wieś została miastem.

Poki co tylko z nazwy ha ha

#16637 ~nzns~

~nzns~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2020 - 22:29:01

z twojego pisania nic nie wynika nie ze swojego - do szkoły douczyć się

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych