Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nieodpowiednie osoby na nieodpowiednich miejscach w Nowej Słupi

16002 odpowiedzi w tym temacie

#15961 ~salamandra plamista~

~salamandra plamista~
  • Goście

Napisano 15 luty 2019 - 19:28:56

Czytałem że chciał na wójta startować. Pomyśleć że startowałem do baby ze wsi a teraz z miasta jest...Jakie to życie potrafi być przewrotne

Podobają mi się cięte riposty Slawo . To musi być ktoś inteligentny. Tylko kto? Będę się teraz głowić. Inteligentna osoba, nie robi błędów ortograficznych, swoją obserwacją i rozumieniem świata trafia w punkt. Hmmm... kto to jest ??? Coco, może Ty wiesz ???

#15962 ~Coco mademoiselle~

~Coco mademoiselle~
  • Goście

Napisano 15 luty 2019 - 19:42:24

to pokrewna dusza

#15963 ~salamandra plamista~

~salamandra plamista~
  • Goście

Napisano 15 luty 2019 - 19:57:02

Slawo jest THE BEST

#15964 ~x~

~x~
  • Goście

Napisano 16 luty 2019 - 02:51:23

Czytałem że chciał na wójta startować. Pomyśleć że startowałem do baby ze wsi a teraz z miasta jest...Jakie to życie potrafi być przewrotne

Umieszczając
te "wypociny"
na forum Kielc czujesz się dowartościowany?

Jesteście już "Miastem "- załóżcie własny wątek w zakładce Region.

#15965 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 luty 2019 - 02:52:55

Umieszczając
te "wypociny"

Wypier***ajta z forum Kielc!

#15966 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2019 - 11:49:36

Slawo to wygląda jakby nie wiedział co się tu dzieje

#15967 slawo

slawo

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 28317 postów

Napisano 17 luty 2019 - 13:07:29

Slawo jest THE BEST

Slawo lubi to !  ;)

Slawo to wygląda jakby nie wiedział co się tu dzieje

Faktycznie nie mam pojęcia.Ale dam radę bez tej wiedzy.

#15968 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2019 - 13:50:27

Slawo jest THE BEST

gaciarzu obnażony, gaciowy biznesmen żebrakiem?ZAŁOŻENIA: Zjeb pisał kiedyś że bierze pińcetplusa na 3 pińcetplusięta, teraz napisał że ma ich 3.Aby brać 500+ na wszystkie (w tym na pierwsze), dochód na członka jego rodziny musi wynosić poniżej 800zł.5 x 800zł = 4000zł miesięcznie WNIOSEK Zarobki przedsiębiorcy zjeba + zarobki "szefowej" muszą wynosić poniżej 4000zł na miesiąc, tj. poniżej 2000zł średnio na łeb, a pewnie i tak jest tylko to co z MOPSu.PYTANIE Gdzie te niebotyczne zyski z niesamowicie prosperującej gaciarni którymi zjeb się przechwalał? Gdzie master, suzuki, podróże, siłownie itd.?
Pojazdy-Mastera i Suzuki widzi na drodze parkingu itp miejscach.
Podróże-podróżuje do mopsu po zupkę i konserwy.
Siłownia-bida mopsiana w kolejkach do mopsu siłuje się od rana

#15969 ~iks~

~iks~
  • Goście

Napisano 17 luty 2019 - 15:15:45

Umieszczając
te "wypociny"

:)

#15970 ~qwerty~

~qwerty~
  • Goście

Napisano 17 luty 2019 - 22:07:38

armia lizydupow ruszyla

Pozbywamy sie madrych inteligetnych kudzi ktorzy wiele madrego mogli by wniesc w nasze zycie.Miernota jaka nas zaczyna otaczac przeraza.Kolejny krok wydawac by sie moglo do zniszczenia czegos co zaczyna fajnie funkcjonowac to klub sportowy w Rudkach. Na fb ukazal sie wpis o walnym zebraniu i prosba prezesa o przyjscie na spotkanie tych co na sercu lezy dobro tego klubu.Przypadek nie sadze po miescie chodzi kolejna plotka o kolejnej obietnicy naszego Burmistrza.To naprawde zaczyna nie byc smieszne.Czyzby wladze gminy chcieli sie pozbyc czlowieka ktory jako pierwszy pokazal ze mozna.Fajna druzyna klub odnowiony plyta boiska naprawiona az milo popatrzec.Nie potrzebne tam sa zadne zmiany.Klubowi trzeba jeszcze pomoc zeby faktycznie ta druzyna znalazla sie w 4 lidze. Takia zawirowania im nie pomoga.Trzymam kciuki za prezesa i Giekse kibic

#15971 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 19:39:56

armia lizydupow ruszyla

Skoro stwierdzenie faktycznego stanu uwazasz za lizanie kogos po tylku to mam jak najgorsze o tobie zdanie.Nikomu nie chce sie podlizac ani z prezesem ani z klubem nie mam nic wspolnego stwierdzilem tylko stan obecny.Prawda jest taka ze klub z zewnatrz dla mnie jako kibica pilki noznej nabral rumiencow i wszelkie kombinacje i rewokucje akurat tutaj na dzien dzisiejszy nie sa potrzebne.To jest oczywiscie moje zdanie i nie musisz sie z nim zgadzac ale zakladac z gory ze ktos komus chce cos lizac jest lekka przesada. Swiadczy to jedynie o twoim malym rozumku ktory nie potrafi interpretowac tak prostej wypowiedzi doszukujac sie w niej jakis podtekstow.Jesli uwazasz badz wiesz ze klub zle funkcjonuje to powinienes o tym mowic i ewentualnie starac sie o niej zasygnalizowac aby to naprawic.Mowienie ze ktos komus lize tylko dlatego ze ma inne zdanie niz ty jest nie na miejscu.Pozdrawiam kibic

#15972 ~No~

~No~
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 22:38:47

Pozbywamy sie madrych inteligetnych kudzi ktorzy wiele madrego mogli by wniesc w nasze zycie.Miernota jaka nas zaczyna otaczac przeraza.Kolejny krok wydawac by sie moglo do zniszczenia czegos co zaczyna fajnie funkcjonowac to klub sportowy w Rudkach. Na fb ukazal sie wpis o walnym zebraniu i prosba prezesa o przyjscie na spotkanie tych co na sercu lezy dobro tego klubu.Przypadek nie sadze po miescie chodzi kolejna plotka o kolejnej obietnicy naszego Burmistrza.To naprawde zaczyna nie byc smieszne.Czyzby wladze gminy chcieli sie pozbyc czlowieka ktory jako pierwszy pokazal ze mozna.Fajna druzyna klub odnowiony plyta boiska naprawiona az milo popatrzec.Nie potrzebne tam sa zadne zmiany.Klubowi trzeba jeszcze pomoc zeby faktycznie ta druzyna znalazla sie w 4 lidze. Takia zawirowania im nie pomoga.Trzymam kciuki za prezesa i Giekse kibic

#15973 ~No~

~No~
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 22:40:37

Skoro stwierdzenie faktycznego stanu uwazasz za lizanie kogos po tylku to mam jak najgorsze o tobie zdanie.Nikomu nie chce sie podlizac ani z prezesem ani z klubem nie mam nic wspolnego stwierdzilem tylko stan obecny.Prawda jest taka ze klub z zewnatrz dla mnie jako kibica pilki noznej nabral rumiencow i wszelkie kombinacje i rewokucje akurat tutaj na dzien dzisiejszy nie sa potrzebne.To jest oczywiscie moje zdanie i nie musisz sie z nim zgadzac ale zakladac z gory ze ktos komus chce cos lizac jest lekka przesada. Swiadczy to jedynie o twoim malym rozumku ktory nie potrafi interpretowac tak prostej wypowiedzi doszukujac sie w niej jakis podtekstow.Jesli uwazasz badz wiesz ze klub zle funkcjonuje to powinienes o tym mowic i ewentualnie starac sie o niej zasygnalizowac aby to naprawic.Mowienie ze ktos komus lize tylko dlatego ze ma inne zdanie niz ty jest nie na miejscu.Pozdrawiam kibic

No i w końcu jakiś logiczny i merytoryczny głos

#15974 ~Plamista~

~Plamista~
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 22:53:12

Same gwiazdy sezonu świecą. A Ciebie jak boli, mogłeś napisać projekt na konkurs. Koziołku Matołku.

Pani "dochtur" konkubina Koziołka Ma(ch)tołka wspomoże druzyneczki bo ani jemu ani z "paniusia" jej nie wyszło

#15975 ~salamandra plamista~

~salamandra plamista~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 23:14:50

Pani "dochtur" konkubina Koziołka Ma(ch)tołka wspomoże druzyneczki bo ani jemu ani z "paniusia" jej nie wyszło

Buahahaha!!!

#15976 ~salamandra plamista~

~salamandra plamista~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 23:17:14

Czyli zabolało. I dobrze! Miało zaboleć.

#15977 ~salamandra plamista~

~salamandra plamista~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 00:36:04

Gwiazda sezonu kontra Ma(ch)tołek to jak porównanie gówna z twarogiem. Ha ha ha!!! Ludzie się śmieją!!!! Uahahaha!

#15978 ~salamandra plamista~

~salamandra plamista~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 00:36:35

Gwiazda sezonu kontra Ma(ch)tołek to jak porównanie gówna z twarogiem. Ha ha ha!!! Ludzie się śmieją!!!! Uahahaha!

#15979 ~Coco mademoiselle~

~Coco mademoiselle~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 09:26:09

Zdecydowanie wolę twaróg od kapusty. Kapusta przy bliższym poznaniu szkodzi na żołądek.

#15980 slawo

slawo

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 28317 postów

Napisano 20 luty 2019 - 09:31:55

Zdecydowanie wolę twaróg od kapusty. Kapusta przy bliższym poznaniu szkodzi na żołądek.

Przeciwnie.Kapusta zapobiega powstawaniu komórek rakowych podobnie jak brukselka  ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych