Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nie jest łatwo robić biznes w Polsce :: zobacz komentowany artykuł

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Łukasz~

~Łukasz~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 16:01:18

Zgadzam się w 100%, nie jest łatwo robić biznes, ale jak ktoś ma dobry pomysł i umie dobrze lokować pieniądze to może osiągnąć sukces. Polecam w tym temacie współpracę z Intelligent Technologies. Mają świetną ofertę, sam korzystam z ich usług w zakresie łącza transmisji danych, która pozwala mi zmaksymalizować wydajność firmy

#2 ~visa~

~visa~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2018 - 12:34:52

Najważniejsze to nie stać w miejscu tylko się rozwijać, szukać ludzi, którzy nam w tym pomogą i to umożliwić. Polecam w tym temacie ITSA

#3 Zadbana Anna

Zadbana Anna

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 48 postów

Napisano 03 grudzień 2018 - 13:11:43

Owszem najważniejszy jest rozwój ale jednak nie w każdym miejscu da się to osiągnąć. Mi się udało naprawdę dokonać naprawdę wiele po tym jak się przeniosłam do Katowic. Jednak są o wiele większe możliwości w dużych miastach. Na pewno początki są trudne, ale zawsze można skorzystać z takich ofert jakie ma Cityspace.pl

#4 ~marek8089~

~marek8089~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 09:13:23

Najlepszym pranterem bizneswoym, w którego też warto inwestować jest inteligent technologies. ;) Polecam poczytać o tej frimie 

#5 ~piotr323~

~piotr323~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2019 - 10:48:28

Bardzo dobre rozwiązania dla firm i bogatą oferte ma inteligent technologies. Polecam

#6 Miksu23

Miksu23

Znajomy

• PipPip
  • 32 postów

Napisano 27 marzec 2019 - 11:12:39

A ja poszukuję jakichś dobrych i w miarę ciekawych podnośników. Ciekawych jeśli chodzi oczywiście o parametry zasięgu. Póki co zainteresowałem sie jedną firmą a mianowicie tą - https://jlg.com.pl/region-polnocny . Czy macie jakieś pomysły jeśli chodzi o podnośniki i podesty?

#7 walde

walde

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 27 marzec 2019 - 19:50:53

Szczerze to nie mam.

#8 joannaparzel

joannaparzel

Nowy

• Pip
  • 15 postów

Napisano 16 kwiecień 2019 - 21:54:17

Ostatnio słyszałam, że można kupić lajki, fanów i komentarze żeby zwiększyć ruch na swoim fanpage i odkryłam stronę buyfans.pl

Nigdy tym się nie interesowałam, ale może warto iść w tym kierunku? Nie znam się na tym do końca..

Użytkownik joannaparzel edytował ten post 16 kwiecień 2019 - 21:55:34

#9 Busko

Busko

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 21 maj 2019 - 07:51:07

pomocny w prowadzeniu biznesu będzie na pewno sprawdzony program do fakturowania typu Faktura Small Business od MEGA-TECH. Szybkie fakturowanie i wystawianie innych przydatnych dokumentów, raporty, analizy to bardzo ważne funkcje w prowadzeniu dzisiejszego biznesu.

#10 ~Oskar~

~Oskar~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2019 - 08:42:51

Polecam również Intelligent TEchnologies, sprawdzona firma.

#11 ~Mikołaj~

~Mikołaj~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2019 - 12:27:42

Dokładnie, może nie sa tak popularni, ale dzieki temu troszcza sie o klientow ;) intelligent technologies zawsze polecam

#12 agan

agan

Nowy

• Pip
  • 15 postów

Napisano 16 lipiec 2019 - 12:05:23

Pewnie, bo jak można prowadzić biznes, kiedy kontrahenci nie płacą terminowo faktur? To jest dopiero plaga. 

#13 ketty

ketty

Znajomy

• PipPip
  • 25 postów

Napisano 23 lipiec 2019 - 04:59:07

Prawda jest taka, że ogólnie nie jest łatwo robić biznes. Prowadzę firmę transportową i muszę trzymać rękę na pulsie oraz zajmowac się wieloma sprawami. Przez zamawianie ze sklepów takich jak https://alu-akces.co...awiasy-burtowe/ różnych potrzebnych rzeczy przez pilnowanie pracowników do fakturowania i pilnowania całego budżetu. Tak czy siak powiem jednak, że warto! 

#14 ~Arkadiuszzz~

~Arkadiuszzz~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 08:20:34

Hmm, fajny biznes rozkręcił Intelligent Technologies. Nie wiem czy wasi pracodawcy czerpia z ich uslug, ale to coraz bardziej popularne. U mnie super się sprawdza.

#15 ~fdddddd~

~fdddddd~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 09:08:57

Hmm, fajny biznes rozkręcił Intelligent Technologies. Nie wiem czy wasi pracodawcy czerpia z ich uslug, ale to coraz bardziej popularne. U mnie super się sprawdza.

Tak, potwierdzam, u mnie sa! Nie powiem, wygodne to rozwiazanie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych