Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

86 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~moherowy beret~

~moherowy beret~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2010 - 13:09:11

Spokojnie, zaraz jakiś półgłówek napisze tutaj, że to Rydzyk te siostry tak wypromował. I że najlepsza to jest „unijna” szkoła, bo można ćpać, ile wlezie...

#2 ~uczennica~

~uczennica~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2010 - 14:10:55

Taaa Nazaretanki x D hahaha!!
Olimpijczyków może mają - bo co ma robić zakonnica?! Dzici nie ma, męża nie ma, dom za ścianą... Siedzą po lekcjach, w soboty, w ferie i uczą - gdyby w innych szkołach była taka możliwość to wtedy możnaby obiektywnie na to patrzeć.
Lepiej spojrzeć na wyniki matur, podkreślam MATUR, ale nie biorąc pod uwagę olimpijczyków. Tak samo jeśli chodzi o egzamin do liceum!! Ludzie zosatają w Nazarecie najczęściej dlatego, że nie dostali się do żadnego dobrego liceum. (Wyrwać się są w stanie tylko olimpiczyjkowi , najczęściej z języków obcych...)

Co to za Szkoła gdzie uczniowie chleją, ćpają, tną się i mają psychologów?!?!?!
W lepszych szłokach ( Śniadecki, Żeromski ) nauczyciele przyznają, że jeśli mają jakiekolwiek problemy z uczniami, to tylko z uczniami po Nazarecie.

#3 ~Luvrik~

~Luvrik~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2010 - 14:27:52

ZApraszamy wszytskich Licealistów z Liceów Śnieadeckiego Słowackiego oraz Nazaretu w Piątek 15 Stycznia do klubu Luvr rozpoczynamy ferie w wielkim Stylu zagraj dj z Warszawy oraz kielc . start 19 wstęp 15zł

#4 ~.~

~.~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2010 - 14:44:32

Zgadzam się w pełni. Jest mało uczniów, siostry mają czas. I naprawdę dużo czasu po lekcjach przygotowują uczniów. Ten ranking nie pokazuje tak naprawdę, które LO na jakim poziomie uczy. W Nazarecie jest niecałe 200 uczniów w liceum, wiec nauczyciel nie musi przygotowywać tak ogromnej liczby osób do olimpiady jak w innych szkołach. może z jednym się nie zgodzę, problemów z dostaniem się do liceum uczniowie raczej nie mają. wystarczy trochę chcieć.

#5 ~Karol~

~Karol~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2010 - 15:12:18

Olimpijczyków może mają - bo co ma robić zakonnica?! Dzici nie ma, męża nie ma, dom za ścianą... Siedzą po lekcjach, w soboty, w ferie i uczą - gdyby w innych szkołach była taka możliwość to wtedy możnaby obiektywnie na to patrzeć.

.

A co to w ogole za argument? Przecież wiadomo, że nie wszyscy maja tyle samo czasu, a szkoły są różne... Być może na tym polega własnie przewaga Nazaretu że Siostry poświęcają więcej czasu uczniom niż w innych szkołach? Skoro tak jest, to czemu nie traktować tego jako argumentu o przewadze tej szkoły, tylko jak cechę negatywną? Gdyby w innych szkołach była taka możliwość żeby nauczyciele poświęcali więcej czasu uczniom, to może też byłoby więcej olimpijczyków, ale jak widać nie ma :) Zresztą zauważ "uczennico" że Siostry zakonne w Nazarecie są w mniejszosci, większosci przedmiotów uczą nauczyciele świeccy, którzy też mają dzieci, męża itp.

#6 ~Uczennica~

~Uczennica~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2010 - 17:36:28

Może i racja, często uczą zwykli nauczyciele...
Ale nic nie zmienia faktu, że w tej szkole jest ,,coś za coś". Do gimnazjum dostają się osoby z dużą kopertą, albo z rodzicami, z których ma korzyść (np. tatuś ogrodiz ich teren).

Chyba nic nie jest warte tego, żeby uczniowie chodzili do psychologów przez presje i inne sprawy dotyczące szkoły, nieprawdaż?

Nazaret ma 3 klasy z danego rocznika, tego co wiem... Inne licea mają po 9? 10? 8? klas... Jak można porównywać takie szkoły?!

#7 ~~adam~~

~~adam~~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2010 - 18:09:17

Może i racja, często uczą zwykli nauczyciele...
Ale nic nie zmienia faktu, że w tej szkole jest ,,coś za coś". Do gimnazjum dostają się osoby z dużą kopertą, albo z rodzicami, z których ma korzyść (np. tatuś ogrodiz ich teren).

Chyba nic nie jest warte tego, żeby uczniowie chodzili do psychologów przez presje i inne sprawy dotyczące szkoły, nieprawdaż?

Nazaret ma 3 klasy z danego rocznika, tego co wiem... Inne licea mają po 9? 10? 8? klas... Jak można porównywać takie szkoły?!

Do każdej prywatnej szkoły idzie się z „dużą kopertą” i to całkiem normalne. Natomiast na olimpiadach nie ma już „kopert” i „coś za coś”, liczy się tylko wiedza. Wcale nie uważam, że „Nazaret” jest najlepszy, ale to ścisła czołówka. Niestety, ty należysz do ludzi, którzy świetnie znają odpowiedzi na 3 szkolne pytania:
1) Która szkoła jest najlepsza? MOJA!
2) Która klasa w niej jest najlepsza? NASZA!
3) A kto jest najlepszy w szkole i w klasie? JA!

#8 ~staho~

~staho~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2010 - 20:35:41

Aż sie nie dobrze robi jak sie czyta takie 'wypociny' jak chocby 'uczennicy' . Gdyby Świat składał się z takich ograniczonych ludzi jak Ty,szybko by się skończył.Żal mi Ciebie ,że masz w sobie tyle goryczy .Zapraszam do Nazaretu a może poznasz radość życia.Dziewczyno jesteś taka młoda i niestety nie rokujesz dobrze.Życzę Ci zebys trafila do szkoły w której nie będzie 'ćpunów', 'alkoholików' i ludzie nie bedą sie ciąć .

PS. skąd wy macie to info o tych ćpunach ,alkoholikach itp. Bardzo mnie to ciekawi..

Ah ta zazdrość...

#9 ~Nely~

~Nely~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2010 - 20:55:41

Nie wiem czy mam się odzywać, czy nie... Ale Droga Uczennico nie wiesz nic o Nzrt'cie wnioskuję to po Twojej wypowiedzi. Nzrt ma 2 kl w LO i 4 profile. Możesz nie wierzyć, ale tak jest ;p Zauważ rónież, że to tylko jeden z rankingów. Ten przelicza olimpiady inny wyniki matur. Nie wiem czemu negatywnie wypowiadasz się o św. Jadwidze ale szczerze powiedziawszy nie interesuje mnie to. Po prostu wiem, że Nzrt jest dobrą szkołą i właśnie jej zaletą jest to, że nauczyciele mają dla nas czas i chcą nam pomagać. Chyba po to jest szkoła prawda? Żeby uczyć. Jeśli tego nie rozumiesz, trudno. Jeśli ktokolwiek ma jeszcze jakieś problemy z Nazaretem to jego sprawa. Może czas zastanowić się nad swoimi priorytetami w życiu?

#10 ~mądry~

~mądry~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2010 - 21:00:23

Nazaret to normalna szkoła baranie ... a co ty wolisz Heavy Metale w Żeromie? Jak nie macie żadnych dowodów na te swoje ,,tezy" to zamknąć japy i idźcie płakać gdzie indziej....

#11 ~dupka~

~dupka~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2010 - 21:06:52

Nazaret to normalna szkoła baranie ... a co ty wolisz Heavy Metale w Żeromie? Jak nie macie żadnych dowodów na te swoje ,,tezy" to zamknąć japy i idźcie płakać gdzie indziej....

heavy metal w żeromie? i kto tu mówi stereotypami.. tam sa tacy sami ludzie co w nazarecie, tylko ze bez mundurków. jak byś był taki "mądry" to byś wiedział ze nie szata zdobi człowieka.

a Ty uczenico moze sie nie dostalas do tego nzrt ze tak cierpisz?

#12 ~~karolina~~

~~karolina~~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2010 - 21:09:11

Lepiej spojrzeć na wyniki matur, podkreślam MATUR, ale nie biorąc pod uwagę olimpijczyków. Tak samo jeśli chodzi o egzamin do liceum!! Ludzie zosatają w Nazarecie najczęściej dlatego, że nie dostali się do żadnego dobrego liceum. (Wyrwać się są w stanie tylko olimpiczyjkowi , najczęściej z języków obcych...)

Co to za Szkoła gdzie uczniowie chleją, ćpają, tną się i mają psychologów?!?!?!
W lepszych szłokach ( Śniadecki, Żeromski ) nauczyciele przyznają, że jeśli mają jakiekolwiek problemy z uczniami, to tylko z uczniami po Nazarecie.

Nie wiem o co Wam chodzi z tym ćpaniem i skąd macie takie informacje, ale chyba po prostu zabrakło Ci argumentów :P a poza tym, co to ma do wyników w nauce? ;p
A Ty z jakiej szkoły jesteś że się tak burzysz? Zazdrość Cię zżera czy jaki masz cel w oczernianiu nazaretu? Zresztą, możesz sobie myśleć o nazarecie co chcesz, faktów i tak nie zmienisz- nazaret jest w tym roku najlepszy :)

#13 ~sadis~

~sadis~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2010 - 21:09:51

faktycznei, troszke ten ranking nie jest sprawiedliwy. bo jakby pomyslec to np sniadek tez bd mial zalozmy 10 finalistow czy cos, tak jak nazaret, tylko ze w sniadku bedzie to 5 procent uczniow, a w nazarecie 40%..

#14 ~J~

~J~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2010 - 21:15:14

oj piszcie piszcie dalej :D

a Nazaret siedzi i się śmieje :D:D

#15 ~J~

~J~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2010 - 21:18:56

nazaret to cioty!

a tyś jest niewychowany

#16 ~~magda~~

~~magda~~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2010 - 21:28:25

Jestem absolwentką Nazaretu i mogę opierając się na własnym doświadczeniu (a nie na zasłyszanych nie wiadomo skąd opiniach) wyśmiać tych, którzy twierdzą, że chodzą tam albo dzieci bogatych rodziców z problemami albo ćpuny i alkoholicy. Jak w każdej szkole znajdą się osoby z problemami, ale bez przesady... Uważam, że ocenianie szkoły na podstawie plotek jest po prostu głupie. Co do przygotowań do olimpiady -to właśnie jest duża zaleta Nazaretu, że nauczyciel ma czas (świecki także!!!!!), ale zauważcie, że są też uczniowie którym się chce i którzy potrafią poświecić ferie czy wakacje na naukę. A jeśli chodzi o wyniki z matury, jeżeli olimpiady się "nie liczą" ,to wystarczy spojrzeć na ostatni rocznik ( a nie po raz kolejny sugerować się plotkami). Poza tym WSZĘDZIE są uczniowie, którzy się przyłożą do matury i ją napiszą dobrze, a są i tacy którym się nie chce bez względu do której szkoły by chodzili. Nazaret natomiast stwarza możliwości (sprzęt, pomoce naukowe, wycieczki i przede wszystkim nauczyciele, którzy są gotowi poświęcić swój czas) i jeżeli wykaże się chęci to można wiele osiągnąć. Do liceum są takie same warunki rekrutacji co do innych szkół. Może się wydawać, że w wypadku gimnazjum jest inaczej, ale wbrew pozorom są określone warunki, wystarczy się pofatygować, zapytać i zorientować. Najłatwiej jest krytykować, że Siostry złe, szkoła zła, uczniowie źli.

#17 ~k.~

~k.~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2010 - 21:45:47

a tyś jest niewychowany

Zgadzam sie. I to bardzo niewychowany! a nazaret jest naprawde dobrą szkola.
Osoby piszące złośliwe komentarze po prostu zazdroszcza. W sumie-to przykre.

#18 ~Koniu~

~Koniu~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2010 - 22:45:23

Ludzie, o co Wam chodzi z tymi olimpijczykami ?! W rankingu szkola jest wybierana na podstawie olimpijczyków na tle wszystkich uczniów danej szkoly. Czyli Śniadek, Słowak, Żerom czy inne liceum ma takie same szanse jak Nazaret !!! Trochę matematyki... Widac, że osoby które się wypowiadają są olimpijczykami :/ Jeśli Wam tak przeszkadza to, że u Was za mało czasu poświęcają w szkole to było przyjść do Nazaretu. A co do patologii w szkołach to podejrzewam, że inne Kieleckie licea nie odstają od Nazaretu a powiedziałbym, że nawet jest jej w nich więcej. Ale to tylko moje spostrzeżenia. Nie ma co się kłócić bo nic to nie da. Musicie się pogodzić z tym, że Nzrt jest w tym roku najlepszy :P

#19 ~absolwentka~

~absolwentka~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2010 - 22:51:48

Wychodzi na jaw polska głupia mentalność. Jak ktoś/ coś odnosi należny mu sukces to polskie społeczeństwo (najczęściej z głupiej ludzkiej zazdrości i podłości) musi to zgnoić!
Bzdury ludzie wypisujecie!!!
Jestem absolwentką Nazaretu i moi rodzice nigdy nie zanosili tam grubych kopert bo ich na to nie było stać.
Ćpunów i alkoholików też tam nie było, bo to jest szkoła, KTÓRĄ WYRÓŻNIA TO, ŻE NAS WYCHOWYWAŁA A NIE HODOWAŁA I NIE "PUSZCZAŁA SAMOPAS" I wiecie co?? Przykro mi się robi jak czytam te bzdury wyssane z palca, nie wiem może wy-krytykanci wyciągacie takie wnioski patrząc na swoje szkoły, bo w końcu jak to się mówi "każdy sądzi po sobie". Nie krytykujcie bezpodstawnie, bo czy ktokolwiek z was spędził w tej szkole jeden dzień?? Poznał życie tej szkoły wewnątrz?? Nie sądze! Więc jak można mówić, że jabłko jest nie dobre nie znając jego smaku?? Ludzie nie zachowujcie się jak ograniczone społeczeństwo. Używajcie racjonalnego myślenia-mam nadzieje, że was uczą tego w waszych szkołach, więc korzystajcie z tej nauki!
Pozdrawiam!!!

#20 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2010 - 23:07:59

Chodzę do tej szkoły szósty rok i naprawdę nie narzekam. Olimpiady - owszem. Ale tylko jeżeli są chętni i nauczyciele, i - przede wszystkim - UCZNIOWIE. Nie jest winą Nazaretu że chodzi do niej wielu ambitnych ludzi,którym chce się coś robić i siedzieć całe wakacje nad książkami. Gdyby tym świetnie wychowanym "nie-ćpunom" z innych szkół ktoś zaproponował, żeby się całe wakacje przygotowywali do olimpiady, zamiast chodzić na imprezy, to zapewne większość z nich by go wyśmiała. A u nas - wprost przeciwnie. I tym się różni Nazaret od innych szkół - poważnym podejściem do życia.
A do tych co tak naskakują na Nazaret - zazdrość was zżera i tyle. I to jest oznaka prymitywizmu. I to o wiele smutniejsza niż ten domniemany nazaretański alkoholizm.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych