Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

nauka jazdy Zwoleń. Który ośrodek wybrać?

262 odpowiedzi w tym temacie

#181 ~Karola~

~Karola~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2010 - 13:10:51

a co powiecie o Tomku Rogali?? chciałam wykupić kilka godzin doszkalających i zastanawiam się które osk w Zwoleniu będzie do tego najlepsze...

#182 ~hela~

~hela~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2010 - 17:02:33

spoko gosc plecam rzeczowy spokojny wyrozumialy polecam

#183 ~Ktoś~

~Ktoś~
  • Goście

Napisano 20 październik 2010 - 16:13:57

Nie polecam pana Bieleckiego... Wszystkim którzy chcą zapisać się na prawko w Zwoleniu to szczerze odradzam. Wyjazd do Radomia na niecałe dwie godziny liczony jest jako dwie i pół... Poza tym brak jakichkolwiek wskazówek jak np. odpowiednio zaparkować w trudnych warunkach albo zrobić łuk na placu manewrowym. Jeśli jednak chcesz słuchać wywodów politycznych instruktorów to proszę bardzo... Osobiście nikomu tej szkoły nie polecam. Powodzenia.

#184 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 październik 2010 - 19:33:26

Najlepszym ośrodkiem szkolenia kierowców w Zwoleniu jest Tomka Rogali, jest bardzo cierpliwy i rzeczowy, wszystkich nauczy jeździć samochodem bez problemu:), szczerze polecam:)najlepsza zdawalność

#185 zwolen.biz

zwolen.biz

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 267 postów

Napisano 21 październik 2010 - 07:37:50

Najlepszym ośrodkiem szkolenia kierowców w Zwoleniu jest Tomka Rogali, jest bardzo cierpliwy i rzeczowy, wszystkich nauczy jeździć samochodem bez problemu:), szczerze polecam:)najlepsza zdawalność

Jakby ktoś chciał się skontaktować z Tomaszem Rogalą to PROSZĘ.

Pozdrawiam
Zwoleń.Biz - Regionalny Katalog Firm a także instytucji, urzędów, banków, prywatnych działalności itp. itd. Zapraszam również na Zwoleń na Facebook'u ;)

#186 ~Alicja~

~Alicja~
  • Goście

Napisano 05 luty 2011 - 11:14:38

Ja ostatnio robilam prawo jazdy u Pana Adamskiego i zdalam za pierwszym razem!! :D naprawde polecam, fajny facet, cierpliwy, umie tlumaczyc zarowno teorie ktora duzo daje jak i od strony praktycznej :) nie denerwuje sie jak cos nie wychodzi, czlowiek sie nie stresuje! :) osrodek MILA gora!! :D

#187 ~JARO~

~JARO~
  • Goście

Napisano 05 luty 2011 - 13:37:48

zgadzam sie, ja zdalem za 2gim razem ale to ewidentnie z mojej winy bo na egzaminie wymusilem pierwszenstwo przejazdu. MILA jest stosunkowo nowym osrodkiem i reklame ma niezbyt wielka ale warto wlasnie tam sie udac. pan Mirek ma indywidualne podejscie do kursanta, dobrze tlumaczy a przy tym super poczucie humoru co wprowadza fajna atmosfere a wtedy kursant jest rozluzniony i trzezwo mysli. Telefon dla zainteresowanych: 510401198 a ul. Sw. Anny. POLECAM!!

#188 ~s.~

~s.~
  • Goście

Napisano 05 luty 2011 - 19:18:36

a gdzie ta mila dokladnie? bo tez slyszalam wiele dobrego. zastanawialam sie nad startem u p. Gruszki ale mila ma konkurencyjna cene i rownie dobre recenzje:)

#189 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 luty 2011 - 19:31:19

tacy wszyscy zainteresowani a czytać dokładnie nie potraficie. ~JARO~ podał Ci namiary na ten ośrodek tj. praktycznie naprzeciwko sklepu internetowego Drążyka. Ja jeździłem u Bieleckiego zadałem dopiero za trzecim razem po wykupionych paru godzinach właśnie w mili.

#190 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2011 - 13:13:12

tacy wszyscy zainteresowani a czytać dokładnie nie potraficie. ~JARO~ podał Ci namiary na ten ośrodek tj. praktycznie naprzeciwko sklepu internetowego Drążyka. Ja jeździłem u Bieleckiego zadałem dopiero za trzecim razem po wykupionych paru godzinach właśnie w mili.

To ten sam Pan co uczył w Starcie. Lubił lekko mówiąc podnosić głos na swoich kursantów. A z tego co wiem z własnego doświadczenia nie ma dobrej zdawalności a i jeździ się na dislu a w WORD są egzaminy na benzynie jak poszłam na egzamin to cały czas samochód mi gasł i oblałam. Dziękuje za takie przygotowanie do egzaminu. NIE POLECAM!!

#191 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 06 luty 2011 - 13:16:34

Ja ostatnio robilam prawo jazdy u Pana Adamskiego i zdalam za pierwszym razem!! :D naprawde polecam, fajny facet, cierpliwy, umie tlumaczyc zarowno teorie ktora duzo daje jak i od strony praktycznej :) nie denerwuje sie jak cos nie wychodzi, czlowiek sie nie stresuje! :) osrodek MILA gora!! :D

Proszę nie robić sobie darmowej reklamy. Ludzie nie są tak naiwni jak się niektórym wydaje.

#192 ~P~

~P~
  • Goście

Napisano 06 luty 2011 - 13:56:02

Proszę nie robić sobie darmowej reklamy. Ludzie nie są tak naiwni jak się niektórym wydaje.

haha wynika z tego ze "ania" jest jednym z wlascicieli, ktoregos osrodka, sama robi reklame i innych mierzy swoja miara, zenada ;) Ja jeżdzilem z Tomkiem Rogala, wszystko OK, chociaz uwazam ze wszedzie mozna sie nauczyc dobrze prowadzic trzeba tylko chciec:) powodzenia

#193 ~spoko~

~spoko~
  • Goście

Napisano 06 luty 2011 - 14:41:09

mnie uczył pan Bielecki jestem zadowolona nigdy przed tym kursem nie miałam ztyczności z autem .

#194 zwolen.biz

zwolen.biz

Swojak

• PipPipPipPip
  • 267 postów

Napisano 07 luty 2011 - 15:35:12

mnie uczył pan Bielecki jestem zadowolona nigdy przed tym kursem nie miałam ztyczności z autem .

Ja zdawałem u pana Marka Kwapisiewicza już ładnie ponad 10 lat temu i zdałem za 1 razem. Tydzień temu zdawała moja siostra również u pana Marka i zdała za 2-gim, więc cały czas jest to pewny szkoleniowiec jeśli chodzi o naukę jazdy ;)
Zwoleń.Biz - Regionalny Katalog Firm a także instytucji, urzędów, banków, prywatnych działalności itp. itd. Zapraszam również na Zwoleń na Facebook'u ;)

#195 ~Klaudia~

~Klaudia~
  • Goście

Napisano 09 luty 2011 - 10:18:03

Ja właśnie kończe kurs u Mirka Adamskiego, za tydzien mam egzamin. Jestem zadowolona, nie moge mu nic zarzucic:) Faktycznie samochod jest w dislu ale moim zdaniem nie rozni sie od benzyniaka:) 3majcie kciuki, pzdr.

#196 ~bogusia~

~bogusia~
  • Goście

Napisano 12 luty 2011 - 22:13:47

najlepsza nauka jazdy polecam pana ROGALE !!!!! zdalam za 1 razem.!!!!!!!
i w puławach Suleja i Pawła KRakowiaka.

#197 ~bogusia~

~bogusia~
  • Goście

Napisano 13 luty 2011 - 11:34:30

u rogali zdalam za 1 razem,! a wielu moich znajomych robilo poza zawoelniem u pana suleja lub u krawkowiaka i wszystcy zdali za 1 razem!

#198 Węgrzyn

Węgrzyn

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 13 luty 2011 - 12:14:29

Ja robiłem prawko prawie 5 lat temu u Bieleckiego, jeździłem na początku z Ewą. Beznadzieja. Ona sama nie umie jeździć samochodem, a co dopiero, żeby kogoś uczyć. Na przykład staliśmy na światłach i ona trzymała nogę na swoim hamulcu. Potem było zielone, ja chciałem ruszyć, ale ona zapominała wziąć nogi z hamulca i samochód gasł. :) Jeszcze miała do mnie o to pretensje. Jeździłem z nią z 6 - 7 godzin. Później na szczęście zacząłem jeździć z Markiem Majewskim, jeszcze wtedy uczył u Bieleckiego. Świetny instruktor, bajka, uczył i jak zdać egz.i jak dobrze jeździć, co chyba ważniejsze. Zdałem za pierwszym razem, dlatego polecam Marka. Co do Zatonia, to nie wiem, jak na osobówkę, ale niedawno robiłem u niego zawodowe na ciężarówki. Beznadziejny instruktor - ktoś tam wcześniej pisał, że starszy, spokojny. To chyba żarty - Zatoń spokojny?? :blink: Wydziera się. Inna sprawa, że też zdałem za pierwszym, ale uważam, że to zasługa mojej smykałki a nie jego nauki. Więc z tych trzech szkół polecam Marka Majewskiego, zna się na rzeczy. Innych nie znam, podobno Tomek Rogala jest dobry, ale wiem to tylko ze słyszenia, więc nie mogę potwierdzić. Mam kat. B i C, obie zdane za pierwszym razem, planuję C+E, zjeździłem pół Polski i kawałek Europy, nigdy nie zrobiłem nawet najmniejszego wgniecenia, więc mam chyba coś do powiedzenia.

#199 ~:(~

~:(~
  • Goście

Napisano 14 luty 2011 - 17:37:01

Ja robiłem prawko prawie 5 lat temu u Bieleckiego, jeździłem na początku z Ewą. Beznadzieja. Ona sama nie umie jeździć samochodem, a co dopiero, żeby kogoś uczyć. Na przykład staliśmy na światłach i ona trzymała nogę na swoim hamulcu. Potem było zielone, ja chciałem ruszyć, ale ona zapominała wziąć nogi z hamulca i samochód gasł. :) Jeszcze miała do mnie o to pretensje. Jeździłem z nią z 6 - 7 godzin. Później na szczęście zacząłem jeździć z Markiem Majewskim, jeszcze wtedy uczył u Bieleckiego. Świetny instruktor, bajka, uczył i jak zdać egz.i jak dobrze jeździć, co chyba ważniejsze. Zdałem za pierwszym razem, dlatego polecam Marka. Co do Zatonia, to nie wiem, jak na osobówkę, ale niedawno robiłem u niego zawodowe na ciężarówki. Beznadziejny instruktor - ktoś tam wcześniej pisał, że starszy, spokojny. To chyba żarty - Zatoń spokojny?? :blink: Wydziera się. Inna sprawa, że też zdałem za pierwszym, ale uważam, że to zasługa mojej smykałki a nie jego nauki. Więc z tych trzech szkół polecam Marka Majewskiego, zna się na rzeczy. Innych nie znam, podobno Tomek Rogala jest dobry, ale wiem to tylko ze słyszenia, więc nie mogę potwierdzić. Mam kat. B i C, obie zdane za pierwszym razem, planuję C+E, zjeździłem pół Polski i kawałek Europy, nigdy nie zrobiłem nawet najmniejszego wgniecenia, więc mam chyba coś do powiedzenia.

#200 ~:)~

~:)~
  • Goście

Napisano 14 luty 2011 - 18:03:26

aż strach pomyślec jakby się dostało wszystkim instruktorom gdyby nie ta"smykaŁka"
pozazdrościść pewności siebie. ja wciąz sie uczę choc mam prawko ponad 20 lat i na takich kierowców chwalipiętow uważam szczególnie.jestem aktywnym kierowcą i wiele zawdzięczam swojemu instruktorowi.
zero wypadkow i mandatów!!!! też się pochwalę. szerokiej drogi!!!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych