Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nauczycielka z Krynek na szkoleniu w Oxfordzie :: zobacz komentowany artykuł

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Nauczyciel~

~Nauczyciel~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2013 - 17:53:20

Taakie wieelkie wydarzenie. Jakby nie było ciekawszych i ważniejszych tematów. Taka z niej nauczycielka za przeproszeniem jak z koziej ... trąba. Pokończą zaoczne lub prywatne uczelnie i wielcy nauczyciele języka obcego, a nigdy w danym kraju nie byli i styczności z "prawdziwym" językiem nie mieli!!! Uczą dzieci języka, a w rzeczywistości jak pojedzie taki uczeń do danego kraju to ani be ani me nie umie wydukać!!!

Pozdrawiam

Nauczyciel

#2 ~O.N.A.~

~O.N.A.~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2013 - 13:03:02

Taakie wieelkie wydarzenie. Jakby nie było ciekawszych i ważniejszych tematów. Taka z niej nauczycielka za przeproszeniem jak z koziej ... trąba. Pokończą zaoczne lub prywatne uczelnie i wielcy nauczyciele języka obcego, a nigdy w danym kraju nie byli i styczności z "prawdziwym" językiem nie mieli!!! Uczą dzieci języka, a w rzeczywistości jak pojedzie taki uczeń do danego kraju to ani be ani me nie umie wydukać!!!

Pozdrawiam

Nauczyciel

Znam p. Iwonę osobiście! Bardzo zdolna,kreatywna i ambitna młoda osoba! Właśnie takich ludzi nam trzeba! Oby tak dalej!!! Pozdrawiam!

#3 ~Nauczycielll~

~Nauczycielll~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2013 - 13:27:14

Takie szkolenia to wspaniała sprawa!!! Gratuluję i pozdrawiam!!! Tak trzymać!

#4 ~SEBA1996~

~SEBA1996~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2013 - 14:46:49

Pozdrawiam

Nauczyciel

Ciekawe jaki z cb nauczyciel, ona chociaż się dostała na Oxford, a ty kim niby jesteś, że możesz ją oceniać !?

Jak taki z cb znawca języka to przetłumacz sobie wiadomość ode mnie: FUCK YOU

#5 ~Kjl.~

~Kjl.~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2013 - 15:46:04

Pozdrawiam

Nauczyciel

Dzięki Bogu mamy takiego nauczyciela jak Ty (zazdrosny i zawistny człowiek z klasą!). Czuje się teraz bezpieczny o moje przyszłe latorośle, które może kiedyś będziesz uczył. Dzięki Twoim "osiągnięciom naukowym i dydaktycznym" nie będe się miał czego wstydzić za granicą :-)

#6 ~E.~

~E.~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2013 - 15:57:32

Pozdrawiam

Nauczyciel

Ciekawi mnie kto jest na tyle zorientowany i odważny, żeby tak komentować... Znam Iwonę osobiście i z czystym sumieniem mogę napisać, że jest świetnym, wymagajacym, oczywiście z korzyścią dla uczniów, którzy coś chcą osiągnąć, nauczycielem zaangażowanym w życie szkoły. Jakby każdy nauczyciel miał choć połowę tych chęci, co ma Ona, to nasza młodzież byłaby najlepiej wyedukowaną w całej Europie, a może i na świecie. E.

#7 ~XYZ~

~XYZ~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2013 - 18:04:19

Ciekawi mnie kto jest na tyle zorientowany i odważny, żeby tak komentować... Znam Iwonę osobiście i z czystym sumieniem mogę napisać, że jest świetnym, wymagajacym, oczywiście z korzyścią dla uczniów, którzy coś chcą osiągnąć, nauczycielem zaangażowanym w życie szkoły. Jakby każdy nauczyciel miał choć połowę tych chęci, co ma Ona, to nasza młodzież byłaby najlepiej wyedukowaną w całej Europie, a może i na świecie. E.

A ja dodam swoje 3 grosze. Szkołę w Krynkach skończyłem lata temu i niestety zarówno Szkoła Podstawowa, jak i Gimnazjum nie przygotowały mnie do nauki języka angielskiego. Podstawowym językiem był język niemiecki i nie kwestionuję jego ważności, ale chcąc uczyć się tylko angielskiego byłbym zmuszony walczyć z systemem. Naukę niemieckiego porzuciłem po Gimnazjum, bo moim zdaniem to była trzeciorzędna rzecz w moim życiu.

O ile poziom języka niemieckiego był dosyć zadowalający, tak poziom języka angielskiego to było dno.

Mam tylko nadzieję, że młodzi pedagodzy umiejętnie podejdą do tematu dzieci, wymagań I ZNAJOMOŚCI PAŃSTW ANGLOJĘZYCZNYCH. Mam obecnie kontakt w pracy z ludźmi z USA, UK i Australii. Szkoła dała podstawy słówek, gramatyki, ale brak jakiejkolwiek znajomości danego państwa, co przeradza się w problemy językowe które rozwiązuję tylko dzięki dobrej woli moich znajomych i współpracowników. Nie spotkałem się na żadnym etapie edukacji z rozwinięciem, czemu amerykanie pytają: "Cześć! Co u Ciebie?". Spotkałem się tylko z odpowiedzią, że "tam każdy mówi fine (świetnie), więc mów fine". Nieprawda. Każdy tu mówi tak jak jest, jak ma kaca, to mówi że ma kaca, jak ma ból dupy to mówi, że ma ból dupy, ale poza tym okej. Więcej informacji praktycznych, mniej wkuwania na pamięć słówek, które nie są potrzebne - będzie dobrze. ;)

#8 ~ROBSON~

~ROBSON~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2013 - 12:12:20

BARDZO ŁADNA I MĄDRA PANI PROFESOR.

POPIERAM.

#9 ~MIG~

~MIG~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2013 - 10:31:48

Naprawde Swietna osoba chodz nie mialem okazji aby ta Pani mnie uczyła(Chodz bym chcial)to jest naprawde zdolna z tego co słychac od dzieci bardzo ambitna i zycze Wszystkiego co najlepsze bo wiem,ze ja do Twojego poziomu nigdy nie doskocze:((................

#10 ~:P.....~

~:P.....~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2013 - 11:36:11

Petardaaaaaaaaaaaa:)

#11 ~Gieno~

~Gieno~
  • Goście

Napisano 14 październik 2018 - 12:51:08

brałbym , ale wcześniej , po wyjazdach już książka się szerzej otwiera ;) /a najpierw trzeba było aplikować czyli pokazać możliwości - też parę zmarszczek n

a zmęczonych ustach przybyło echchch

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych