Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

126 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 18:33:07

Rzaden problem dostać zwolnienie.
Ja po świętach czułam się zmęczona i nie chciało mi się tyrać z tymi głupimi bachorami to poszłam do lekarza, mówię że jestem wypalona zawodowo w związku z nowym rokiem i że muszę odpocząć.Bez gadania dostałam 2 tygodnie wolnego i jeszcze konował chciał mi dać jakieś leki.

Tak więc to żaden problem, a ZUS może się pocałować.

Żaden a nie "rzaden"- niezły z Ciebie nauczyciel...i kultura słowa też tragiczna

#42 ~Kaśka~

~Kaśka~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 18:35:07

To wypier***ac nieroby jedne. Raz!!!! Przyjdzie jedna z druga na 5 godzin i aby odjebac. A dzieci nad ksiazkami w domach

Tylko pomnóż te 5 godzin razy 2 i rzeczywiście wyjdzie ci tyle ile dziennie pracują nauczyciele, szkoda, że nie wliczyłeś w to weekendów i prac, za które nauczyciele nie mają płacone - rady pedagogiczne, wywiadówki, organizacja konkursów i wiele innych. Twój post ujawnia całkowity brak kultury, Jeżeli następnym razem przyjdzie Ci do głowy kogokolowiek obrażać, to lepiej nie pisz nic, bo jest to naprawdę żałosne...

#43 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 18:55:41

Ja po świętach czułam się zmęczona i nie chciało mi się tyrać z tymi głupimi bachorami to poszłam do lekarza, mówię że jestem wypalona zawodowo w związku z nowym rokiem i że muszę odpocząć.Bez gadania dostałam 2 tygodnie wolnego i jeszcze konował chciał mi dać jakieś leki.

Mam nadzieję, że nie uczysz języka polskiego. Błąd na początku zdania nie najlepiej świadczy o Twojej wiedzy.

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 18:56:34

To wypier***ac nieroby jedne. Raz!!!! Przyjdzie jedna z druga na 5 godzin i aby odjebac. A dzieci nad ksiazkami w domach

Tylko pomnóż te 5 godzin razy 2 i rzeczywiście wyjdzie ci tyle ile dziennie pracują nauczyciele, szkoda, że nie wliczyłeś w to weekendów i prac, za które nauczyciele nie mają płacone - rady pedagogiczne, wywiadówki, organizacja konkursów i wiele innych. Twój post ujawnia całkowity brak kultury, Jeżeli następnym razem przyjdzie Ci do głowy kogokolowiek obrażać, to lepiej nie pisz nic, bo jest to naprawdę żałosne...

a o ponad 2 miesi,,wolnego jakoś wyszło z głowy ?,zapomnielismy o lipcu śierpniu---szkoły podstawowe nie pracują  w soboty niedziele ,,,nie kłam  ucitielko

#45 ~Abc~

~Abc~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 19:01:45

Nie rozumiem skąd tyle nienawiści pod tym postem wobec nauczycieli. Sama jestem nauczycielem i pracuję po 12 godzin dziennie, oczywiście też w weekendy. Pracujemy często więcej niż osoby wypowiadające się tutaj i głoszące obraźliwe herezje.

Nie rozumiem skąd tyle nienawiści pod tym postem wobec nauczycieli. Sama jestem nauczycielem i pracuję po 12 godzin dziennie, oczywiście też w weekendy. Pracujemy często więcej niż osoby wypowiadające się tutaj i głoszące obraźliwe herezje.

Jako nauczyciel w szkole na umowę na pewno nie pracujesz 12 godzin. Jeszcze nigdy nie widziałam dziecka, które wraca ze szkoły po takim czasie :).
To, że dorabiasz prywatnie to odrębna sprawa. Chcesz i pracujesz, w dodatku nie płacisz od tego podatku.

#46 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 19:08:20

Jestem za spełnieniem postulatów nauczycieli, ale pod warunkiem likwidacji Karty Nauczyciela i przywilejów z nią związanych. Żadna inna profesja nie ma takich ulg i ułatwień. Do tego trzeba zróżnicować kompetencje i zarobki wuefistów, świetliczanek i matematyków. Obecne przyporządkowanie ich do tej samej kasty jest bzdurą i nieporozumieniem.

Jako nauczyciel w szkole na umowę na pewno nie pracujesz 12 godzin. Jeszcze nigdy nie widziałam dziecka, które wraca ze szkoły po takim czasie :).
To, że dorabiasz prywatnie to odrębna sprawa. Chcesz i pracujesz, w dodatku nie płacisz od tego podatku.

#47 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 19:09:54

I jeszcze niech odprowadzają podatek od korepetycji.

Jestem za spełnieniem postulatów nauczycieli, ale pod warunkiem likwidacji Karty Nauczyciela i przywilejów z nią związanych. Żadna inna profesja nie ma takich ulg i ułatwień. Do tego trzeba zróżnicować kompetencje i zarobki wuefistów, świetliczanek i matematyków. Obecne przyporządkowanie ich do tej samej kasty jest bzdurą i nieporozumieniem.

#48 ~Zeb~

~Zeb~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 19:20:09

W weekendy szkoły nie pracują, ćwoku.

#49 ~Lekarz senior~

~Lekarz senior~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 19:24:25

Czy Polska jest krajem prawa?Dlaczego prokuratura z urzędu nie ściga podwójnych przestępców !!!!!!!!? Lekarzy wydających lewe zaświadczenia e-ZLA i nauczycieli (policjantów,pracowników sądów)? Jak długo ta parodia będzie jeszcze trwała? Dlaczego do tej pory milczą Naczelna i Świętokrzyska Izba Lekarska, ZUS, NFZ. który płaci za "lewe" wizyty?

#50 ~wolny zawód~

~wolny zawód~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 19:32:25

To prawda: mieszkanie 1500 zł, paliwo: 500 zł, jedzenie: 1000 zł, buty, ubranie: 500 zł, zajęcia pozalekcyjne dla dzieci: 1000 zł, wyjście do restauracji kilka razy w miesiącu: 500 zł i już się robi 5 tys. A gdzie reszta kosztów jak ubezpieczenie samochodu, inne nieprzewidziane koszty czy przyjemności. I trzeba jeszcze odłożyć na czarną godzinę.

Czy to dotyczy osoby samotnie wychowującej dzieci? Jesli tak,to gdzie alimenty? Poza tym jeśli mnie nie stać nie chodzę po restauracjach. Zarabiam  bardzo,bardzo przywoicie, ale nie pamiętam abym dla rozrywki chodził po restauracjach kilka razy w miesiacu. Ostatnio byłem z rodziną w restauracji  pół roku temu na wczasach.

#51 ~Obywatel~

~Obywatel~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 19:34:57

Popieram

Czy Polska jest krajem prawa?Dlaczego prokuratura z urzędu nie ściga podwójnych przestępców !!!!!!!!? Lekarzy wydających lewe zaświadczenia e-ZLA i nauczycieli (policjantów,pracowników sądów)? Jak długo ta parodia będzie jeszcze trwała? Dlaczego do tej pory milczą Naczelna i Świętokrzyska Izba Lekarska, ZUS, NFZ. który płaci za "lewe" wizyty?

#52 ~Nie wytrzymam~

~Nie wytrzymam~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 19:46:32

To uwłaczające aby człowiek po tylu latach ciężkich studiów nie dość że musi znosić hałas o wysokiej amplitudzie to ma tylko 3 miesiące wakacji w roku do tego przed i po każdych świetach tylko po jednym dodatkowym dniu wolnym.Do tego żenująco niskie bo w wysokości jednej pensji 13 i marne dodatki. 

#53 ~.~

~.~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 20:05:27

Koleżanka nauczycielka w klasach I-III zarabia 3500 zł na rękę. W Kielcach. Jest mądrą osobą, lubianą przez wychowanków i ich rodziców. Jest zadowolona z pracy i ze swoich zarobków.

Strajkują nauczyciele z ZNP. Przywódcy strajków dymią aby dostać dobre miejsca na listach do zbliżających się wyborów parlamentarnych.

#54 ~.~

~.~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 20:05:44

Koleżanka nauczycielka w klasach I-III zarabia 3500 zł na rękę. W Kielcach. Jest mądrą osobą, lubianą przez wychowanków i ich rodziców. Jest zadowolona z pracy i ze swoich zarobków.

Strajkują nauczyciele z ZNP. Przywódcy strajków dymią aby dostać dobre miejsca na listach do zbliżających się wyborów parlamentarnych.

#55 ~.~

~.~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 20:06:04

#56 ~xyz~

~xyz~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 20:06:23

To uwłaczające aby człowiek po tylu latach ciężkich studiów nie dość że musi znosić hałas o wysokiej amplitudzie to ma tylko 3 miesiące wakacji w roku do tego przed i po każdych świetach tylko po jednym dodatkowym dniu wolnym.Do tego żenująco niskie bo w wysokości jednej pensji 13 i marne dodatki.

Musimy znieść brak znaków interpunkcyjnych w Twojej wypowiedzi. Złap oddech i popraw się, bo ciężko się czyta :-).

#57 ~Rrw~

~Rrw~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 20:40:25

Nie podnoszą,swych kwalifikacji nie wprowadzają nowych technologii, zamiast uczyć młodzież obsługi komputerów szukania informacji itd wpaja im się bezużyteczna wiedzę i zapacha umysł niepotrzebnymi datami zagadnieniami wzorami itd. Myślę że nauczyciel z dobrym dyplomem itd nie narzeka na swe zarobki Płatne wakacje, ferie dodatki prezenty korepetycje itd Co to za nauczyciel który nie potrafi dzieciaka nauczyć w czasie lekcji wiedzieć itd potrzebnej by zdać maturę zaliczyć sprawdzian czy egzamin ze dzieciak musi iść na korki? Akurat nauczyciele to ostatnia grupa zawodowa której mi szkoda... A i przepraszam za błędy takich miałem nauczycieli niestety... Ps z uwagi na to że moja rodzina nie była zamozna nie stać mnie było na korki stąd nie wiem gdzie stawiać przecieki

#58 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 20:57:34

Musimy udzielać korepetycji, żeby przeżyć do pierwszego.

A żeby mieć chętnych na korepetycje, nie możemy poświęcić się w 100% dzieciom w szkole, jak wszystko będą umieć, to po co przyjdą?

Dlaczego mam sobie psuć rynek?

#59 ~-_-~

~-_-~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 20:58:12

Takich nauczycieli jak byli dawniej nigdy już nie będzie. Teraz szybciej wszystko się odbywa, bez doświadczenia itd.
Pani ucząca np j. angielskiego kończy liceum, jakieś zaoczne szkoły i wielce specjalista :-).
Żeby kogoś nauczyć trzeba samemu przejść parę lat szkoły + doświadczenie.

#60 ~Wolny~

~Wolny~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 21:03:48

Wiesz masz rację ja jestem nauczycielem stażysta mam 10 lat pracy.Podstawy 2300 co razem z motywacyjnym,wysluga,za to że jestem wychowawca dostaje na rękę 1950 zł. Pracuje w przedszkolu żeby zajęcia były ciekawe sama muszę robić pomoce (od września do stycznia kupiłam za własne pieniądze 20 bloków żebym z czego miała te pomoce robić), o kserowaniu za własne pieniądze nie wspomnę o siedzeniu do 23 żeby wyciąć 120 kropli do rytmów dla dzieci również nie wspomnę i jeszcze słucham jaka to jestem okropna grupa zawodowa ech... Młodych nauczycieli nie ma bo wybierają inne zawody a starzy odejdą na emeryturę. I wiecie co czas się chyba zwolnić i mi a jak jesteśmy tacy źli to rodzice uczcie własne dzieci sami przecież w szystko wiecie najlepiej :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: strajk

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych