Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nauczyciel zabił bo był sfrustrowany, za mało zarabiał.

86 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2019 - 17:20:50

A do kogo pan zalicza Ewę? To co napisała jest godne szacunku i przykładem, że "wśród nas są jeszcze ludzie dobrej woli". A pan? Ech, ... szkoda słów.

A do kogo pan zalicza Ewę? To co napisała jest godne szacunku i przykładem, że "wśród nas są jeszcze ludzie dobrej woli". A pan? Ech, ... szkoda słów.

To do mnie? Bo nie wiadomo pod którym postem. 

Ewa? Taka trochę nadęta nauczycielka przekonana o swojej wyjątkowości i nawiedzona jako osoba. Co można powiedzieć o osobie która napisała kilka zdań, zresztą internet (pisany) zniekształca. To samo napisane inaczej się odbiera jak gdyby było wypowiedziane, intonacja itp.

To "ludzi dobrej woli" to też takie nadęte. Ciekawe jakby się zachował niejeden taki "dobrej woli" w okresie próby (nawet Piotr się zaparł). Nie oceniajmy i nie szufladkujmy ludzi przed pewnymi faktami, tylko po faktach.

#82 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2019 - 17:33:18

Nie wiem czy byłoby, raczej nie było, znali mnie "wcześniejszego" i akceptowali. Nigdy nie byłem "mimozą", ale tez nie przekraczałem pewnych granic. Empatia i szacunek tak, dla słabszych, dla pokrzywdzonych, ale nie dla wyniosłych, nażartych (lub wiecznie nienażartych) cwaniaków. A, że czasem "oberwie" się komuś przypadkowo, no cóż życie. Potrafię przeprosić jak trzeba.

Polecam poczytać wątek  "Nauczyciel i jego efekty pracy", zaczyna się.

alkoholicy to osoby które nie sa cwaniakmi, zwykle to przegrani ludzie kótrzy nie moga sobie poradzić z własnymi emocjami, którzy zatracili się w swoim nałogu popełniając samobójstow na raty

#83 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2019 - 17:46:57

alkoholicy to osoby które nie sa cwaniakmi, zwykle to przegrani ludzie kótrzy nie moga sobie poradzić z własnymi emocjami, którzy zatracili się w swoim nałogu popełniając samobójstow na raty

Napisałem, że nie lubię cwaniaków I chodziło mi o różnej maści cwaniaków min. przywalających w internecie, a Pan łączy "moich cwaniaków" z alkoholikami. Czyli proces wybielania mordercy już się zaczął i "trwa mać".

Słyszałem, że był sfrustrowany bo nieżonaty, rodzice mu umarli a ostatnio ciocia. Ponad 50cio letniemu facetowi, podobno. Idź Pan bo przywalę z piąchy w ekran.

#84 ~Proszę nie pisać postów~

~Proszę nie pisać postów~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2019 - 17:52:34

• Goście

Napisano 45 minut temu

Wiktor Kufel spoczął dziś koło godziny 16, w grobie na cmentarzu parafialnym w Koniemłotach. 

Świec Panie nad jego duszą. 

#85 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2019 - 20:32:20

Chyba pogubił się Pan w tym, z kim polemizuje i komu odpowiada. Wyciąga też niewłaściwe wnioski. A przywal sobie Pan w głowę bo sprzętu szkoda.

#86 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2019 - 20:39:53

Chyba pogubił się Pan w tym, z kim polemizuje i komu odpowiada. Wyciąga też niewłaściwe wnioski. A przywal sobie Pan w głowę bo sprzętu szkoda.

Napisałem CIULU, żeby nie pisać postów.

#87 ~koniec tematu,~

~koniec tematu,~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2019 - 20:42:09

• Goście

Napisano 45 minut temu

Wiktor Kufel spoczął dziś koło godziny 16, w grobie na cmentarzu parafialnym w Koniemłotach. 

Świec Panie nad jego duszą. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych