Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nauczyciel zabił bo był sfrustrowany, za mało zarabiał.

86 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 20:26:15

Tylko patrzeć jak sk....wysyny zaczną strajkować, początek roku szkolnego się zbliża.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 20:28:27

zamknij ryja i nie wieszaj się jak hiena na tej tragedii. tragedii dwóch rodzin.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 20:30:32

zamknij ryja i nie wieszaj się jak hiena na tej tragedii. tragedii dwóch rodzin.

Dlaczego dwóch? DLACZEGO C.JU ZRÓWNUJESZ OFIARĘ Z MORDERCĄ?

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 20:38:36

Dlaczego dwóch? DLACZEGO C.JU ZRÓWNUJESZ OFIARĘ Z MORDERCĄ?

Nie ma cię?

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 20:48:55

Ciekawe skąd taki temat ? Co to za osobowość takie bzdety wypisuje?

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 21:10:10

Ciekawe skąd taki temat ? Co to za osobowość takie bzdety wypisuje?

Szok, co zrobiła tamta osobowość. I szok co wyprawiali ci sk...wiele przed wakacjami, a teraz już zajmują miejsca w blokach startowych do następnych rozrób. Wśród tych osobowości jest więcej takich bydlaków. A może i ty z tych osobowości?

Nie pisałem pod poprzednim wątkiem o tej tragedii, gdyż zginęłaby moja wypowiedź w tłumie, a tak to zadziałało i zabolało. A tamta osobowość bydlęca nie dość, ze nie ma wlasnych to cudze zabija. 

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 21:26:46

Troll. Nie karmimy.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 21:33:24

Troll. Nie karmimy.

Bo co tu możesz odpowiedzieć, napisać jak tamten dureń, że tragedia dwóch rodzin? Zamknąć paszcze i posypać głowę popiołem. Siostra (znana) zawsze będzie kojarzona z tym co zabił, najlepiej byłoby dla niej stąd się wyprowadzić

#9 ~Jeżyk~

~Jeżyk~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 22:34:27

Stała się tragedią. Nie żyje 14.letni chłopiec. A jakiś bydlak pisze, że zabił nauczyciel bo był sfrustowany. Bydlaku co ty wypisujesz! Był pijany czy sfrustowany? Zabił bo był nauczycielem? A jakby był murarzem, księdzem, policjantem, innego zawodu, to co?! Nie panujesz bydlaku nad swoimi emocjami i siejesz nienawiść do nauczycieli. Czego oczekujesz, że jakiś sfrustowany uczeń wsadzi kosz nauczycielowi na głowę? Sprawcą musi ponieść zasłużoną karę i jaka by nie była surowa nie przywróci to życia dziecku. Zaostrzono ostatnio kary za wypadki ze skutkiem śmiertelnym po alkoholu.

#10 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 22:34:57

Zamilcz i nie mieszaj w to bardzo przyzwoitej rodziny, uszanujich ból.

#11 ~Jeżyk~

~Jeżyk~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 22:35:30

Stała się tragedią. Nie żyje 14.letni chłopiec. A jakiś bydlak pisze, że zabił nauczyciel bo był sfrustowany. Bydlaku co ty wypisujesz! Był pijany czy sfrustowany? Zabił bo był nauczycielem? A jakby był murarzem, księdzem, policjantem, innego zawodu, to co?! Nie panujesz bydlaku nad swoimi emocjami i siejesz nienawiść do nauczycieli. Czego oczekujesz, że jakiś sfrustowany uczeń wsadzi kosz nauczycielowi na głowę? Sprawcą musi ponieść zasłużoną karę i jaka by nie była surowa nie przywróci to życia dziecku. Zaostrzono ostatnio kary za wypadki ze skutkiem śmiertelnym po alkoholu.

#12 ~ww~

~ww~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 23:06:19

Tylko patrzeć jak sk....wysyny zaczną strajkować, początek roku szkolnego się zbliża.

Trzabylosieuczyc

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 04:25:52

Stała się tragedią.

-----------------------------------------

To po polsku, czy po polskiemu?

Dobrze, że napisałeś to, bo nikt by nie wiedział. 

Nie żyje 14.letni chłopiec.

--------------------------------------

I dlatego powinna być śmierć za śmierć. 

A jakiś bydlak pisze, że zabił nauczyciel bo był sfrustowany.

--------------------------------------------------------------------------

Bydłem to ty jesteś , ten morderca i ci którzy przeszkadzali uczniom pisać egzaminy robiąc kocią muzykę.

Był pijany czy sfrustowany?

------------------------------------------

Nie widać, że kpię i poniżam? Był taki biedny, ze nie miał na chleb, nauczyciele przecież tak mało zarabiają. Miał tylko na alkohol i nie miał czym po niego jechać.

Nie panujesz bydlaku nad swoimi emocjami i siejesz nienawiść do nauczycieli.

Bydlaku panuję, chociaż czy muszę? A druga część jest prawdą; dyszę nienawiścią do mordercy.

-------------------------------------------

Czego oczekujesz, że jakiś sfrustowany uczeń wsadzi kosz nauczycielowi na głowę?

Zrobi co będzie chciał, bez mojego oczekiwania. Czy każdy uczeń czyta to co napisałem? 

---------------------------------------

Sprawcą musi ponieść zasłużoną karę i jaka by nie była surowa nie przywróci to życia dziecku.

----------------------------------------------

Nikt by tego nie wymyślił. Pisanie takich oczywistości według niektórych załatwia sprawę, mnie czytającego takie coś dodatkowo wk.wia.

Zaostrzono ostatnio kary za wypadki ze skutkiem śmiertelnym po alkoholu.

----------------------------

Tylko śmierć za śmierć.

PS.

Co robi rząd żeby zapobiec od 1 września, takim cyrkom jakie robiła ta kasta do której należy ten morderca, w przeszłości?

Morderca, gdyby nie miał płacone za wakacje (za nic nie robienie), nie miałby za co pić.

Gdyby musiał iść do jakiejś pracy następnego dnia, też by nie pił.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 04:26:24

Stała się tragedią.

To po polsku, czy po polskiemu?

Dobrze, że napisałeś to, bo nikt by nie wiedział. 

Nie żyje 14.letni chłopiec.

--------------------------------------

I dlatego powinna być śmierć za śmierć. 

A jakiś bydlak pisze, że zabił nauczyciel bo był sfrustowany.

--------------------------------------------------------------------------

Bydłem to ty jesteś , ten morderca i ci którzy przeszkadzali uczniom pisać egzaminy robiąc kocią muzykę.

Był pijany czy sfrustowany?

Nie widać, że kpię i poniżam? Był taki biedny, ze nie miał na chleb, nauczyciele przecież tak mało zarabiają. Miał tylko na alkohol i nie miał czym po niego jechać.

Nie panujesz bydlaku nad swoimi emocjami i siejesz nienawiść do nauczycieli.

Bydlaku panuję, chociaż czy muszę? A druga część jest prawdą; dyszę nienawiścią do mordercy.

-------------------------------------------

Czego oczekujesz, że jakiś sfrustowany uczeń wsadzi kosz nauczycielowi na głowę?

Zrobi co będzie chciał, bez mojego oczekiwania. Czy każdy uczeń czyta to co napisałem? 

---------------------------------------

Sprawcą musi ponieść zasłużoną karę i jaka by nie była surowa nie przywróci to życia dziecku.

----------------------------------------------

Nikt by tego nie wymyślił. Pisanie takich oczywistości według niektórych załatwia sprawę, mnie czytającego takie coś dodatkowo wk.wia.

Zaostrzono ostatnio kary za wypadki ze skutkiem śmiertelnym po alkoholu.

----------------------------

Tylko śmierć za śmierć.

PS.

Co robi rząd żeby zapobiec od 1 września, takim cyrkom jakie robiła ta kasta do której należy ten morderca, w przeszłości?

Morderca, gdyby nie miał płacone za wakacje (za nic nie robienie), nie miałby za co pić.

Gdyby musiał iść do jakiejś pracy następnego dnia, też by nie pił.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 04:29:17

Trzabylosieuczyc

Uważam, ze moje studia były trudniejsze.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 04:30:41

Zamilcz i nie mieszaj w to bardzo przyzwoitej rodziny, uszanujich ból.

Bardzo przyzwoita rodzina, nie zabija.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 04:37:40

uszanujich ból.

-----------------------------------

Naucz się "czyściej" pisać.

Oni mają jakiś ból? I rodzina zamordowanego chłopaka też ma według ciebie jakiś ból. Podobny ból, ten sam ból, 

#18 ~Jeżyk~

~Jeżyk~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 05:28:57

Na forum szaleje sfrustowany mściciel po "trudniejszych studiach". Z takim ilorazem IQ to wyjątkowy przypadek, chyba, że skończył studia specjalne. Zawód w którym jest wykształcony jest wolny od pijaków.

#19 ~Jeżyk~

~Jeżyk~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 05:29:30

Na forum szaleje sfrustowany mściciel po "trudniejszych studiach". Z takim ilorazem IQ to wyjątkowy przypadek, chyba, że skończył studia specjalne. Zawód w którym jest wykształcony jest wolny od pijaków.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 06:32:46

Jak ma być dobrze na tym świecie, jeśli morderca dostaje karę 12 lat pozbawienia wolności zamiast dożywocia skoro niesłusznie zniesiono karę śmierci. Wyjdzie po siedmiu wypasiony i wypoczęty za pieniądze podatnika i bedzie się śmiał w oczy rodzinie ofiary. Horror!! Dokąd zmierza ten świat? za podrobienie papierka 25 lat, za śmierć człowieka 12

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych