Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Napoleon

36 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Umoczony~

~Umoczony~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 22:30:09

....prowadzi Was juz dziesiatki lat ku lepszej, suchszej  Kazimierzy Dolnej !!!

On, Wielki i... Jego SLUZBY ! 

Dzieki Jego niespotykanej pracowitosci( i Jego SLUZB ) , niespotykanej mocy przewidywania i co tu duzo pisac...niespotykanemu BOHATERSTWU.... OCALIL przed potopem KAZIMIERZE  gorna wraz z urzedami miasta i starostwa...

O Wielki, ooooo SLUZBY ... Order dla OFICEROW  PROWADZACYCH do boju zastepy RADNYCH ... CHWALA  Wam  BOHATERZY ....

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 06:41:05

Naiwni I glupi mieszkancy kogo sobie wybrali to teraz maja za swoje I tyle. Chyba sie nalezalo za glupote

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 08:11:11

Starostwa i gminy to nie zaleje musiałby nastąpić potop jak za Noego.Prawda jest taka że nikomu nie chciało się korbą pokręcić.

#4 ~kazimierzanin~

~kazimierzanin~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 13:24:51

A ja pamiętam jak dolna Kazimierza była zalana nie tak dawno za Burmistrz TK.Zbiornik wtedy już był.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 13:39:33

Ani ryb w tym zbiorniku nie ma,przed powodzią nie chroni.Do kąpieli się nie nadaje.Człowiek jak wyjdzie z wody to cały śmierdzi.Ostatnio nawet w wodzie bakterie coli stwierdzili.Czyli na ..uj on potrzebny.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 15:04:37

Tak byl on potrzebny jak I ta rewitalizacja parku w KW Dzisiaj to tylko brud polamane lawki zepsute fontanny I nikt sie tym nie zajmuje. Nie sztuka cos zrobic tylko sztuka to utrzymac ale co go to obchodzi. Wazne ze zrobil I ze sie mozna z tego powodu puszyc na wszystkie strony.

#7 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 17:05:24

Do 5 i 6.Ale w was nienawiść.Macie bardzo piękny park.Ja Wam bardzo zazdroszczę.Od kilkudziesięciu lat mieszkam w innym rejonie naszego kraju.Przyjeżdżam do Kazimierzy ze znajomymi i naprawdę zazdroszczą.No cóż 5 i 6.Zgoda buduje,nienawiść rujnuje.Powodzenia ?????????????? w życiu.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 22:06:33

Do 5 i 6.Ale w was nienawiść.Macie bardzo piękny park.Ja Wam bardzo zazdroszczę.Od kilkudziesięciu lat mieszkam w innym rejonie naszego kraju.Przyjeżdżam do Kazimierzy ze znajomymi i naprawdę zazdroszczą.No cóż 5 i 6.Zgoda buduje,nienawiść rujnuje.Powodzenia ?????????????? w życiu.

Do parku to strach wejść połowa latarni popalona, porozbijana nie świeci.Człowiek dostanie w ryja ,to nawet nie będzie wiedział od kogo to było.Nigdy w nocy nie skracam sobie drogi przez park i zalewy.Tyle tam chuliganów siedzi,że aż strach przejść.Tylko gdzie jest w tym czasie nasza policja.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 22:11:24

Tylko że nikt w tym parku nie siedzi,bo go zjedzą komary,albo mu się kleszcze do dupy dobiorą.Jedynie podejrzany element,ale oni biorą używki to ich te gady nie ruszają.

#10 SzamanCow

SzamanCow

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1847 postów

Napisano 24 maj 2019 - 04:47:07

Tylko że nikt w tym parku nie siedzi,bo go zjedzą komary,albo mu się kleszcze do dupy dobiorą.Jedynie podejrzany element,ale oni biorą używki to ich te gady nie ruszają.

Komary i kleszcze gryzą ludzi nowoczesnych....

Komary i kleszcze gryzą tylko ludzi nowoczesnych...

gryzą ludzi nowoczesnych komary, co by ludzie nowocześni się przekomarzali... gryzą ich gzy, żeby się gzili.

kleszcze zakleszczają ludzi nowoczesnych w uścisku zwązanym z ich problemami wydumanymi, nowoczesnymi...

Mnie nic nie gryzie, ja jestem przeklęty element antyspołeczny, niezniszczalny, nasiąknięty miłością jak trucizną, lekiem na nowoczesnośc, naukę i wiedzę do zabicia!

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 16:34:40

Tak byl on potrzebny jak I ta rewitalizacja parku w KW Dzisiaj to tylko brud polamane lawki zepsute fontanny I nikt sie tym nie zajmuje. Nie sztuka cos zrobic tylko sztuka to utrzymac ale co go to obchodzi. Wazne ze zrobil I ze sie mozna z tego powodu puszyc na wszystkie strony.

To samo będzie rewitalizacją targowicy.Po co to robić dla trzech straganów.Albo rynek dopiero był robiony.Teraz znowu jego modernizacja.To jest taka robota bez sensu dla której nigdy nie będzie końca.Ja uważam tak,zrobić raz a porządnie.Tyle jest miejsca po byłej cukrowni.Przecież tam można zrobić jarmark.Chociaż powódź go nie zaleje.Można tam zrobić cało tygodniowy plac targowy.Nasz burmistrz mały to upodobał sobie  szczególnie dół Kazimierzy.Innego wytłumaczenia nie mam.Żeby ludzie przyjechali handlować to muszą mieć dużą przestrzeń.Tak jak jest dokładnie w Proszowicach.

#12 ~kazimierzanin~

~kazimierzanin~
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 19:47:40

Ja proponuję nic nie robić , to i tak będzie żle.

#13 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 20:18:46

"napoleon " brylował dzisiaj w mediach w towarzystwie Grzesia -MASAKRA ale obciach !

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 20:32:57

Ja proponuję nic nie robić , to i tak będzie żle.

Niech robi ale z głową na razie jego inwestycje nie przynoszą określonych korzystnych celów.Na Kazimierzy nie ma kto poprawić zapadniętych chodników z kostki brukowej.Nawet jest jeszcze dużo starych chodników z płyt betonowych.A tu ładowanie pieniędzy w nowe tak kosztowne inwestycje.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2019 - 10:27:53

Kiedy będzie chodnik wzdłuż cmentarza i parking....

#16 ~Antek z Łękawy~

~Antek z Łękawy~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2019 - 10:38:05

Kiedy będzie chodnik wzdłuż cmentarza i parking....

To sprawa zmarłych. Niech wstaną z grobów i sprzątają wokól siebie taki syf!

#17 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2019 - 13:27:31

Ja mam takie pytanie do radnych.Dlaczego Pani Wójt czerotysięcznej gminy Czarnocin zarabia więcej niż Burmistrz ponad szesnastotysięcznej miasto-gminy Kazimierza Wielka.Dziwne ale prawdziwe.Wstydżcie się radni.Skąd macie tyle kasy na takie wynagrodzenia.Ciekaw jestem jaki jest budżet gminy Czarnocin.Jaka opcja jet w radzie i jakie zasługi dla tej malutkiej gminy ma wójt.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2019 - 20:30:18

Bo ich na to stać

#19 SzamanCow

SzamanCow

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1847 postów

Napisano 02 czerwiec 2019 - 20:53:37

Ja mam takie pytanie do radnych.Dlaczego Pani Wójt czerotysięcznej gminy Czarnocin zarabia więcej niż Burmistrz ponad szesnastotysięcznej miasto-gminy Kazimierza Wielka.Dziwne ale prawdziwe.Wstydżcie się radni.Skąd macie tyle kasy na takie wynagrodzenia.Ciekaw jestem jaki jest budżet gminy Czarnocin.Jaka opcja jet w radzie i jakie zasługi dla tej malutkiej gminy ma wójt.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2019 - 11:37:25

Tam nie ma co oglądać ,wejść na górę i z niej zejść.Na to dzisiaj nikt się nie złapie.Brak dobrego dojazdu i żadnych atrakcji.Co ten człowiek chce promować,te krowy na łące.Śmiechu warte te jego wypowiedzi.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych