Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Najpiękniejszy i najtańszy jest cmentarz w Rytwianach!

cmentarz rytwiany komunalne

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
61 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2016 - 12:50:33

W Staszowie za sam plac trzeba w komunalnym zapłacić kilka stów więcej niż w Rytwianach.

*

Nie wiem  skąd Staszowscy urzędnicy wytrzasnęli tak wysokie ceny. Skoro w Rytwianach za plac miejscowy pobierają zaledwie 300 zł- i jest to cmentarz niesamowicie zadbany, czego nie można do końca powiedzieć o cmentarzu staszowskim...

*

Być może dlatego na przyklasztornym cmentarzu coraz więcej osób pochodzących ze Staszowa i innych okolic?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2016 - 12:57:06

żadna  nowina. W Staszowie jest bardzo drogo, a sam cmentarz nie wyróżnia się niczym szczególnym, więc nie wiem skąd tak wysokie ceny.

#3 ~iza~

~iza~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2016 - 13:00:36

W Rytwianach ten ich cmentarz jest rzeczywiście bardzo urokliwy.

I jeśli rzeczywiście cena za miejsce na 20 lat wynosi 300 zł, to jest to bardzo tanio.

Nasz cmentarz Staszowski jest bardzo drogi. Sama byłam w takiej sytuacji, że by pokryć wszystkie koszty pochówku bliskiej mi osoby, musiałam się zadłużyć. 

#4 ~mieszkanka rytwian~

~mieszkanka rytwian~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2016 - 13:10:01

ta prawda w Rytwianach u księdza zapłacimy 300 zł- za miejsce na 20 lat, plus do tego trzeba doliczyć wpust betonowy za który płacimy u grabarza.

Według mnie miejsce pochówku zależy od upodobań.

Jak to mówią "każdy ma swój gust" ;)

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2016 - 13:38:36

nie wiem jak w Staszowie czy Rytwianach, ale w Koniemłotach to nieźle zdarli ze mnie skórę..

Zwykły Wyzysk 

#6 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2016 - 14:11:48

Tak zachęciliście mnie swoimi wypowiedziami że idę, kładę się i będę sobie leżał za 300 zł. I tym radosnym akcentem w Nowym Roku życzę najlepszego leżenia.  :blink:

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2016 - 16:03:49

żadna  nowina. W Staszowie jest bardzo drogo, a sam cmentarz nie wyróżnia się niczym szczególnym, więc nie wiem skąd tak wysokie ceny.

Kup urnę niech cię postawią na komodzie będzie najtaniej (*)

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2016 - 16:17:14

Każdy chowa swoich bliskich tam gdzie mu pasuje najlepiej...

jeden woli Rytwiany, inny Kielce, a jeszcze inny Połaniec..

Kwestia gustu i portfela. 

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2016 - 16:21:50

Państwo góruje ceny, bo te 500 zł na dziecko skądś trzeba wziąć- więc przygotujcie się do dalszych podwyżek!  

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2016 - 16:28:20

Państwo góruje ceny, bo te 500 zł na dziecko skądś trzeba wziąć- więc przygotujcie się do dalszych podwyżek!  

ludzie w Staszowie sami godzą się na takie ceny. Każda osoba, która pochowała swojego bliskiego wie, że w 4000 tysiącach zasiłku pogrzebowego nie ma szans się zmieścić. Zabraknie około 2 tysięcy by całkowicie pokryć koszty pogrzebu.

Niestety taka jest nasza szara rzeczywistość

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2016 - 16:59:05

Zawsze możesz się z księdzem targować.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2016 - 17:10:05

Zawsze możesz się z księdzem targować.

akurat już to widzę...

poza tym w Staszowie płacisz za miejsce pochówku w komunalce a nie u księdza, bo to cmentarz państwowy, a nie parafialny!

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2016 - 17:22:42

akurat już to widzę...

poza tym w Staszowie płacisz za miejsce pochówku w komunalce a nie u księdza, bo to cmentarz państwowy, a nie parafialny!

kto glupii niech buli...

#14 ~psiutka~

~psiutka~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2016 - 17:24:14

kto glupii niech buli...

ja nie bule bo ja z Rytwian hahahahaha  :D

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2016 - 17:46:36

ja nie bule bo ja z Rytwian hahahahaha  :D

zawsze możesz iść do socjala by pomogli ci z kosztami pochówku. 

#16 ~ku~

~ku~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2016 - 18:04:40

zawsze możesz iść do socjala by pomogli ci z kosztami pochówku. 

aha już widzie jak socjal pomaga.... 

#17 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2016 - 19:53:24

aha już widzie jak socjal pomaga.... 

Najtaniej to będzie jak zmarły sam pójdzie na cmentarz. Zakopać do połowy to co zostanie nad ziemią będzie jako pomnik. Głupie to co napisałem bo szlag mnie trafia jak takie tematy porusza się na forum. Tych których uraziłem. Przepraszam. 

#18 ~anna~

~anna~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2016 - 21:31:33

Najtaniej to będzie jak zmarły sam pójdzie na cmentarz. Zakopać do połowy to co zostanie nad ziemią będzie jako pomnik. Głupie to co napisałem bo szlag mnie trafia jak takie tematy porusza się na forum. Tych których uraziłem. Przepraszam. 

ja myslę, że głównym czynnikiem zakładania takich tematów są ogromne koszty pochówku, które prędzej czy później będą dotyczyć naszej rodziny.

Władzie powinny wziąć pod uwagę, że w naszej miejscowości większość ludzi zarabia najniższą krajową.

Według mnie miejsce pochówku każdy upatrzy sobie sam. Jeden chce być pochowany w zaciszu lasu, a drugi woli w centrum przy trasie głównej...

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2016 - 21:34:16

podobno zasiłek pogrzebowy mają jeszcze obniżyć! nie ma co marzyć o podwyżkach.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2016 - 11:48:04

Rzeczywiście Rytwiany mają chyba najbardziej urokliwy cmentarz, czego nie można powiedzieć o Połańcu! 

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: cmentarz, rytwiany, komunalne

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych