Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Najlepszy prawnik Kielce

84 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~walet~

~walet~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2017 - 12:34:31

a ja nie wiem po jakiego diabła sie ludzie pobieraja żeby sie potem rozwodzic. zaraza z ameryki sie w polsce rozprzestrzenia i tyle

Tak samo po co kupować samochód, sprzedać kasy dołożyć...i kupić lepszy... zawsze jest warto coś zmienić jeśli zmienia sie na lepsze i za dwa lata go zmieniać

#62 ~ela~

~ela~
  • Goście

Napisano 03 maj 2017 - 20:13:30

Ewelina Mróz-Wydrych

#63 ~piotr~

~piotr~
  • Goście

Napisano 17 maj 2017 - 05:05:32

Proszę o podanie nazwiska tej Pani mecenas

#64 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2017 - 09:43:56

Moją sprawą zajmowała się kancelaria Gocal.

Profesjonaliści. Indywidualnie podeszli do mojej sprawy.

#65 ~vertss~

~vertss~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2017 - 09:06:20

Często korzystam z porad prawnych w kancelarii jaką prowadzi na Stach Świstackiego Anna Babiak. Nie mam zastrzeżeń do obsługi. Dobry, szybki kontakt, rzetelne podejście. Prowadzę swój biznes, także potrzebuję porad odnośnie umów, regulaminów, przepisów związanych ze skarbówką i tego typu tematów.

#66 ~Jagoda~

~Jagoda~
  • Goście

Napisano 10 październik 2017 - 11:46:17

Moją sprawę rozwodową zleciałam kancelarii Gocal. 

Profesjonalna obsługa, podeszli do mojej sprawy indywidualnie. Nie muszę chyba dodawać, że wygrałam. Co nie było łatwe.

#67 ~DARek~

~DARek~
  • Goście

Napisano 22 październik 2017 - 00:02:06

Mnie kumpel polecil adwokatke z Warszawy , troche mnie kosztowala he he ale zalatwila tak moja ex ze tamta musiala sie ze mna dogadac i w efekcie zamiast widywac syna 1 w miesiacu mam opieke naprzemienna i uwaga ...... Zero alimentow dla zony a chciala 2400 i zebym synka widywal od wielkiego dzwonu!!! Teraz ta adwokat mi prowadzi jeszcze o podzial majatku , mam nadzieje ze pojdzie jej rownie dobrze, a poki co jest ok. Takie prawnicze kruczki wyciaga z rekawa ze czasem Sedzia sie dziwi i sie dwa razy pyta o powtorzenie zeby dobrze zaprotokolowac. Jest taka teoche wyniosla ale to moze dobrze., widac ze budzi respekt w sadzie... Non stop na sprawach w sadzie zwraca uwage na jakies nieprawidlowosci i caly czas jakies wyroki przytacza, jak w Prawo Agaty ;) Jak pisma pisze to na kilka stron a adwokat mojej ex na 1-2 i Moj kumpel mowi ze pisali o tej jej warszawskiej kancelarii w Forbes. Od paru miesiecy jest w Kielcach bo otworzyla tu fille ale teraz jest na maciezynskim wiec nie wiem czy pracuje, w tej mojej drugiej sprawie zastepuje ja czasem jej wspolnik- tez wyszczekana adwokatka.jak ktos chce to zapytam czy moge ewent podac jej numer tu na forum. Ostrzegsm ze stawki ma warszawskie ;) Kancelarie ma na Slowackiego 15 w Kielcach, swoja droga.... Niezle wypasiona kancelarie ;) ale nie wiem czy przyjmuje teraz. zycze powodzenia w walce , glowa do gory- jak widac po mnie nawet facet moze wygrac, co podobno zdaza sie b. Zadko jezeli chodzi o dzieci.

Czy mozesz podac nazwiosko i dokladniejsze namiary na ta pania adwokat.Z gory dziekuje.

#68 ~anna~

~anna~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2017 - 22:50:50

hej, pilnie poszukuje dobrego....nie najlepszego adwokata od spraw rozodowch, prosze o pomoc !!!!

sprawa jest skomplikowana wiec szukam kogos naprawde dobrego  z gory dzieki za pomoc 

#69 ~Aneta~

~Aneta~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2017 - 08:28:31

Roch, nie wiem czym się tu chwalić. Wolisz wydać na adwokata niż swoim dzieciom dać. To przecież też twoje dzieci, same ba świat nie przyszły.

#70 ~Jolka~

~Jolka~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2017 - 11:27:06

Witam, mam pytanie - potrzebuję naprawdę dobrego prawnika do przeprowadzenia sprawy o rozwód i podział majątku. Nie mam nikogo znajomego- czy może ktoś kogoś polecić?

Polecam kancelarie Gocal. Polecił mi tę kancelarię brat, który był bardzo zadowolony z ich usług. Moja sprawa była bardzo skomplikowana, nie mogłam znaleźć fachowej pomocy. Dzięki prawnikom Gocal sprawa zakończyła się dla mnie pozytywnie. 

#71 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2018 - 09:05:27

Witam, mam pytanie - potrzebuję naprawdę dobrego prawnika do przeprowadzenia sprawy o rozwód i podział majątku. Nie mam nikogo znajomego- czy może ktoś kogoś polecić?

Polecam kancelarię Gocal. Mecenas poświęcił mi dużo czasu. Dokładnie wytłumaczył jak będzie wyglądać proces. Dzięki temu mogłam się czuć dużo pewniej. Nie muszę chyba dodawać, że sprawę wygraliśmy. 

#72 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2018 - 13:31:51

Polecam kancelarię Gocal. Prowadzili moją sprawę rozwodową.

Rzeczowo i profesjonalnie podeszli do sprawy. Mecenas wszystko dokładnie mi wytłumaczył dzięki czemu mogłam odnaleźć się w tej nowej sytuacji. 

Poczucie, że masz ze sobą profesjonalistę sprawiła, że ogarnął mnie spokój. 

#73 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 luty 2018 - 07:57:26

Polecam adwokata z Krakowa, Łukasza Wójtowicza. Jest młody, ale to profesjonalista w każdym calu.

#74 ~Jola~

~Jola~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2018 - 13:20:24

Witam,

jestem po rozwodzie i potrzebuję dobrego adwokata specjalizującego się w podziale majątku - najlepiej z województwa świętokrzyskiego albo takiego, który nie miałby problemu z dojazdem do Kielc na rozprawę. 
Dziękuję za pomoc.
Jeśli chodzi o podział majątku to polecam kancelarię Gocal. Bardzo się bałam spraw rozwodowej. Mecenas z kancelarii Gocal wszystko mi wyjaśnił. Gdy wspomniał o sprawie o podział majątku nie wahałam się. Widziałam jak profesjonalnie działał podczas sprawy rozwodowej, jak dobrze zna przepisy. 
Jeśli potrzebujecie profesjonalnej pomocy  to zgłoście się do kancelarii Gocal 

#75 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2018 - 21:56:25

Polecam Grzegorz Kaleta

#76 ~Julia~

~Julia~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2018 - 12:09:54

Mnie sprawę o rozwód prowadziła Kancelaria Gocal. 

Znają się na sprawach, profesjonalni i rzeczowi a ponad to doradzą i pomogą. Dla mnie znaczenie nie ukrywam miał koszt całej sprawy. Nie muszę chyba dodawać, że sprawa zakończyła się dla mnie pomyślnie.

#77 ~Julia~

~Julia~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2018 - 12:11:38

Mnie sprawę o rozwód prowadziła Kancelaria Gocal. 

Znają się na sprawach, profesjonalni i rzeczowi a ponad to doradzą i pomogą. Dla mnie znaczenie nie ukrywam miał koszt całej sprawy. Nie muszę chyba dodawać, że sprawa zakończyła się dla mnie pomyślnie.

#78 ~Patrycja~

~Patrycja~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 18:36:01

Ja w obecnej sytuacji również coraz bardziej zastanawiam się nad rozwodem.. Szczerze mówiąc to jedyne co mnie hamuje to dzieci.. Ale już wiele razy słyszałam, że powinnam też pomyśleć o sobie i że dzieciom nie bedzie dobrze jeżeli ich mama nie bedzie szczęśliwa.. Chyba trochę w tym racji jest. Zastanawiam się i szukam dobrej kancelarii najpierw. Natrafiłam na wiele pozytywnych opinii o kancelarii adwokackiej Wojas Pawlak i chyba się umówię..

#79 ~Magda78~

~Magda78~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2019 - 15:22:22

Jestem zdania ze lepiej poszukać dobrego awokata w Krakowie. Ja miałam to szczescie i trafiłam na Panią Justyne z kancelarii adwokackiej jwc. Wiadomo jak trudne są sprawy rozwodowe, przyznanie opieki nad dziecmi.. Pani awdokat jest w tym niezstąpiona. Naprawde godna zaufania.. :)

#80 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 20:39:00

ja korzystałam już kilkakotnie z usług mecenasa- piotrbanczyk.pl i nie mam żadnych zarzutów.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych