Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Najlepszy prawnik Kielce

83 odpowiedzi w tym temacie

#41 Adrian Czapski

Adrian Czapski

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 27 grudzień 2015 - 22:55:21

Ostatnio rozwodziliśmy moich rodziców. Ojciec znalazł sobie młodszą d..ę i poleciał heeen.

Matka mu nie odpuściła. Sprawa była dość ciężka dla mamy, ale finalnie stary płąci na mamę 2 tyś zł miesięcznie, bo sąd orzekł jego winę. Sprawę mu prowadziła jakaś mecenaska z Krakowa, co ma też praktykę w świętokrzyskim, bo się uparła na najlepszego prawnika.  Joanna Wrocławska... nie Poznańska się Pani zwała. :) Teraz podział majątku.

#42 Marlin

Marlin

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 219 postów

Napisano 24 luty 2016 - 23:26:01

No jeżeli chodzi o Wrocław to dla mnie najlepszym wyborem jest chyba Marta Olejnik-Hejne, w życiu korzystałem tylko dwa razy z usług adwokatów, więc dużo a ten tema też nie mogę się wypowiadać. Jednak jestem zadowolony ze współpracy z tą adwokat.

#43 ~Leonarda~

~Leonarda~
  • Goście

Napisano 25 luty 2016 - 00:42:44

Ja bym chciała Wam napisać z której kurvvy usług nigdy nie korzystać . Napisać?

#44 ~Julia~

~Julia~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2016 - 15:58:07

Polecam radcę prawnego Piotra Kozioł w sprawach o alimenty

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2016 - 16:24:30

mec.Urszula Jaromin

#46 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2016 - 16:15:37

Mnie kumpel polecil adwokatke z Warszawy , troche mnie kosztowala he he ale zalatwila tak moja ex ze tamta musiala sie ze mna dogadac i w efekcie zamiast widywac syna 1 w miesiacu mam opieke naprzemienna i uwaga ...... Zero alimentow dla zony a chciala 2400 i zebym synka widywal od wielkiego dzwonu!!! Teraz ta adwokat mi prowadzi jeszcze o podzial majatku , mam nadzieje ze pojdzie jej rownie dobrze, a poki co jest ok. Takie prawnicze kruczki wyciaga z rekawa ze czasem Sedzia sie dziwi i sie dwa razy pyta o powtorzenie zeby dobrze zaprotokolowac. Jest taka teoche wyniosla ale to moze dobrze., widac ze budzi respekt w sadzie... Non stop na sprawach w sadzie zwraca uwage na jakies nieprawidlowosci i caly czas jakies wyroki przytacza, jak w Prawo Agaty ;) Jak pisma pisze to na kilka stron a adwokat mojej ex na 1-2 i Moj kumpel mowi ze pisali o tej jej warszawskiej kancelarii w Forbes. Od paru miesiecy jest w Kielcach bo otworzyla tu fille ale teraz jest na maciezynskim wiec nie wiem czy pracuje, w tej mojej drugiej sprawie zastepuje ja czasem jej wspolnik- tez wyszczekana adwokatka.jak ktos chce to zapytam czy moge ewent podac jej numer tu na forum. Ostrzegsm ze stawki ma warszawskie ;) Kancelarie ma na Slowackiego 15 w Kielcach, swoja droga.... Niezle wypasiona kancelarie ;) ale nie wiem czy przyjmuje teraz. zycze powodzenia w walce , glowa do gory- jak widac po mnie nawet facet moze wygrac, co podobno zdaza sie b. Zadko jezeli chodzi o dzieci.

Ja poproszę o namiar do tej ambitnej pani adwokat :) i to szybko :P dzięki z góry

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 październik 2016 - 14:53:57

Tylko nędzne firmy tak spamują. Nigdy z takich nie korzystam. 

#48 ~Slichovianin~

~Slichovianin~
  • Goście

Napisano 04 październik 2016 - 10:44:27

A czy kto może polecić prawnika od spraw cywilno-budowlanych. Brat musi pozwać za błędy budowlane

#49 ~arrarr~

~arrarr~
  • Goście

Napisano 28 październik 2016 - 12:29:58

Ja miałem sprawę o błędy i odszkodowanie na budowie. Prowadził ją mec. Sochański. Nie znam adresu ale w necie na pewno znajdziesz. On się chyba specjalizuje w takich sprawach. Ja byłem bardzo zadowolony.

#50 ~Patrycja~

~Patrycja~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2016 - 16:43:54

Andrzej Krajewski z Kielc

#51 ~Urszula~

~Urszula~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2017 - 16:20:12

Też polecam radcę Krajewskiego z Kielc

#52 ~Antyspam~

~Antyspam~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2017 - 02:21:05

Sam spam, wstyd

#53 ~sygitoyo~

~sygitoyo~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2017 - 12:58:10

kazimierz ujazdowski

za tydzień m.in.  jego zbiór zastrzeżony w  ipn

zostanie udostępniony

#54 ~sygitoyo~

~sygitoyo~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2017 - 12:58:37

kazimierz ujazdowski

za tydzień m.in.  jego zbiór zastrzeżony w  ipn

zostanie udostępniony

#55 ~ksenia~

~ksenia~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2017 - 20:29:16

A ja polecam adwokat Ewelina Mróz Wydrych bardzo rzeczowa i kompetentna.Stara się jak najlepiej!!!Pani Mecenas prowadzi różne sprawy przez rozwody karne po administracyjne budowlane.mi i moim znajomym pomogła już w wielu sprawach

#56 ~jola~

~jola~
  • Goście

Napisano 05 luty 2017 - 15:01:00

Mnie kumpel polecil adwokatke z Warszawy , troche mnie kosztowala he he ale zalatwila tak moja ex ze tamta musiala sie ze mna dogadac i w efekcie zamiast widywac syna 1 w miesiacu mam opieke naprzemienna i uwaga ...... Zero alimentow dla zony a chciala 2400 i zebym synka widywal od wielkiego dzwonu!!! Teraz ta adwokat mi prowadzi jeszcze o podzial majatku , mam nadzieje ze pojdzie jej rownie dobrze, a poki co jest ok. Takie prawnicze kruczki wyciaga z rekawa ze czasem Sedzia sie dziwi i sie dwa razy pyta o powtorzenie zeby dobrze zaprotokolowac. Jest taka teoche wyniosla ale to moze dobrze., widac ze budzi respekt w sadzie... Non stop na sprawach w sadzie zwraca uwage na jakies nieprawidlowosci i caly czas jakies wyroki przytacza, jak w Prawo Agaty ;) Jak pisma pisze to na kilka stron a adwokat mojej ex na 1-2 i Moj kumpel mowi ze pisali o tej jej warszawskiej kancelarii w Forbes. Od paru miesiecy jest w Kielcach bo otworzyla tu fille ale teraz jest na maciezynskim wiec nie wiem czy pracuje, w tej mojej drugiej sprawie zastepuje ja czasem jej wspolnik- tez wyszczekana adwokatka.jak ktos chce to zapytam czy moge ewent podac jej numer tu na forum. Ostrzegsm ze stawki ma warszawskie ;) Kancelarie ma na Slowackiego 15 w Kielcach, swoja droga.... Niezle wypasiona kancelarie ;) ale nie wiem czy przyjmuje teraz. zycze powodzenia w walce , glowa do gory- jak widac po mnie nawet facet moze wygrac, co podobno zdaza sie b. Zadko jezeli chodzi o dzieci.

Cześć , mam wielki problem bo matka moja pdała mnie o alimenty 600 zł a szasta pieniędzmi  , zaciągnela kredyt teraz na 15 tys  i mowie ze na leki i juz go nie ma , mam sprawe 23 marca potrzebuje tego Twojego dobrego prawnika w Kielcach , podaj mi proszę info.

#57 ~Antoni Popchaj~

~Antoni Popchaj~
  • Goście

Napisano 05 luty 2017 - 15:09:05

A tak swoją drogą w Kielcach prawniki to same kurxwy i pedały nie polecam nikogo.

#58 ~Antoni Popchaj~

~Antoni Popchaj~
  • Goście

Napisano 05 luty 2017 - 15:10:14

A tak swoją drogą w Kielcach prawniki to same kurxwy i pedały nie polecam nikogo.

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 luty 2017 - 18:24:00

Tutaj mogą się wykazać prawnicy itp. To ich chleb powszedni. 

A nie pomagać w odzyskiwaniu odszkodowań, gdzie takich spraw mają 2 w roku :)

#60 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 luty 2017 - 11:54:56

sadsadasdas

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych