Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Najlepszy prawnik Kielce

84 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~znafca suk~

~znafca suk~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2015 - 07:49:49

A chcesz z orzeczeniem winy czy bez ?

bogaty masz cyc na zdjeciu-to i pewno nie raz zawiniłaś :ph34r:

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2015 - 09:03:15

hahahahah bardzo śmieszne ja to bym poszła do kancelarii

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2015 - 18:25:50

Józef K., świetny prawnik. 

#24 ~klient~

~klient~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2015 - 15:37:43

Mogę potwierdzić, że mec. P. Kozioł jest bardzo dobry w sprawach rozwodowych. Była żona chciała ze mnie zrobić alkoholika i całkowicie pozbawić kontaktów z dziećmi. Bardzo konkretnie wypunktował ją na sali sądowej, aż sama poddała się i zawarła ugodę na warunkach jakie chcieliśmy. Nawet sędzia się z niej śmiała

#25 ~Roch~

~Roch~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2015 - 11:16:51

Mnie kumpel polecil adwokatke z Warszawy , troche mnie kosztowala he he ale zalatwila tak moja ex ze tamta musiala sie ze mna dogadac i w efekcie zamiast widywac syna 1 w miesiacu mam opieke naprzemienna i uwaga ...... Zero alimentow dla zony a chciala 2400 i zebym synka widywal od wielkiego dzwonu!!! Teraz ta adwokat mi prowadzi jeszcze o podzial majatku , mam nadzieje ze pojdzie jej rownie dobrze, a poki co jest ok. Takie prawnicze kruczki wyciaga z rekawa ze czasem Sedzia sie dziwi i sie dwa razy pyta o powtorzenie zeby dobrze zaprotokolowac. Jest taka teoche wyniosla ale to moze dobrze., widac ze budzi respekt w sadzie... Non stop na sprawach w sadzie zwraca uwage na jakies nieprawidlowosci i caly czas jakies wyroki przytacza, jak w Prawo Agaty ;) Jak pisma pisze to na kilka stron a adwokat mojej ex na 1-2 i Moj kumpel mowi ze pisali o tej jej warszawskiej kancelarii w Forbes. Od paru miesiecy jest w Kielcach bo otworzyla tu fille ale teraz jest na maciezynskim wiec nie wiem czy pracuje, w tej mojej drugiej sprawie zastepuje ja czasem jej wspolnik- tez wyszczekana adwokatka.jak ktos chce to zapytam czy moge ewent podac jej numer tu na forum. Ostrzegsm ze stawki ma warszawskie ;) Kancelarie ma na Slowackiego 15 w Kielcach, swoja droga.... Niezle wypasiona kancelarie ;) ale nie wiem czy przyjmuje teraz. zycze powodzenia w walce , glowa do gory- jak widac po mnie nawet facet moze wygrac, co podobno zdaza sie b. Zadko jezeli chodzi o dzieci.

juz pytalem i moge podac nr do jej biura 41 333 666 0 - nazywa się Charazińska. Polecam zwłaszcza ojcom  w trudnej sytuacji!

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 maj 2015 - 09:56:13

Witam,
jestem po rozwodzie i potrzebuję dobrego adwokata specjalizującego się w podziale majątku - najlepiej z województwa świętokrzyskiego albo takiego, który nie miałby problemu z dojazdem do Kielc na rozprawę. 
Dziękuję za pomoc.

#27 ~PabloCK-Korona~

~PabloCK-Korona~
  • Goście

Napisano 05 maj 2015 - 15:42:59

@up

Jeśli chodzi o rozwody, to polecam Pana Tomasza Cioska, przyjmuje naprzeciwko kina Moskwa w Kielcach, namiary pewnie znajdziesz w Google

Zyczę powodzenia, pozdrawiam

#28 ~alicja~

~alicja~
  • Goście

Napisano 06 maj 2015 - 13:54:12

Hej, był ktoś u adwokata Bałagi? Słyszałem jedną opinię o nim (od koleżanki z pracy z tym że w troche innej sprawie niż moja) i jestem ciekaw jakie są opinie? Dodam, że chodzi mi o sprawę rozwodową (dosc skomplikowaną, bo z żoną ciągle mam problemy) i szukam naprawdę dobrego adwokata

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 maj 2015 - 23:01:08

Hej, był ktoś u adwokata Bałagi? Słyszałem jedną opinię o nim (od koleżanki z pracy z tym że w troche innej sprawie niż moja) i jestem ciekaw jakie są opinie? Dodam, że chodzi mi o sprawę rozwodową (dosc skomplikowaną, bo z żoną ciągle mam problemy) i szukam naprawdę dobrego adwokata

@alicja

Alicja chcesz wziąć rozwód z zona? To chyba musisz szukać prawnika w Holandii...

#30 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2015 - 11:20:26

Polecam GOCAL. To kancelaria ogólnopolska. W Kielcach też są.

#31 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2015 - 11:51:49

Witam, mam pytanie - potrzebuję naprawdę dobrego prawnika do przeprowadzenia sprawy o rozwód i podział majątku. Nie mam nikogo znajomego- czy może ktoś kogoś polecić?

Naprawdę dobrych prawników znajdziesz w kancelarii GOCAL.
Dużym plusem jest fakt że ta firma prawnicza obejmująca swoim działaniem Polskę i kraje członkowskie Unii Europejskiej, więc nie ma żadnego problemu z prowadzeniem spraw sądowych wszędzie. Są dostępni, rzeczowi, profesjonalni i jak wynika z opinii klientów bardzo skuteczni co jest chyba najważniejsze, bo właśnie tego oczekujemy od prawnika.

#32 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2015 - 16:08:55

W kwestii usług prawniczych szczególnie związanych z odszkodowaniem, zadośćuczynieniem polecam GOCAL
Dla mnie zawsze liczyła się jakość. Lubię dobre rzeczy. Wolę zjeść mniej a coś wartościowego, smacznego, odżywczego niż zapchać żołądek byle czym. Wolę jeździć jednym dobrym samochodem niż rozpadającymi się trzema gruchotami i sprawdzać który dzisiaj odpali. Dobrze wybrać GOCAL zamiast kancelarii która co chwilę będzie chciała pieniędzy za jakieś czynności lub jakiejś innej firmy prawniczej która co chwilę będzie podwyższała aneksami swoją wartość procentową od świadczeń które uzyskają. Cenisz komfort i stabilizację? Lubisz mieć dostęp w każdej chwili do informacji na temat sprawy? Chcesz jako klient czuć się wyjątkowo. To wszystko zapewnia GOCAL.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2015 - 07:19:41

DO WSZYSTKICH !!!
Po cholerę Wasi najbliżsi ponosili koszty uroczystości ślubnych ?
Czym dla Was WIARA i składane przysięgi - skoro "krok" Wami rządzi
Opamiętacie się gdy "wystuka" 70-tka - jak doczekacie !
A CO DZIECI - myślicie czy też rozum do majtek poszedł.

#34 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2015 - 19:00:12

Mój rozwód prowadziła mec. Charazińska. Bardzo rzeczowa, konkretna. Ma kancelarię w Warszawie i Kielcach. Nie jest tanio ale moim zdaniem warto. Ona specjalizuje się w rozwodach, alimentach,  itp. Ma kancelarię na ul. Słowackiego, tel. 41 333 444 0

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2015 - 00:00:01

Zgadzam się w 100 procentach!

Wystarczy porównać nazwiska namiętnie polecanych tu mecenasów i tych reklamujących się w gogle... zbieg okoliczności...? Nie sądzę :P

#36 ~josefina~

~josefina~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2015 - 07:47:52

Głupie pytanie "najlepszy prawnik".Nie ma czegoś takiego jak najlepszy prawnik?

Pytając o prawnika trzeba zaznaczyć profesję -czy chodzi o prawnika wogóle czy o adwokata lub radcę prawnego.

Pytanie postawione jest bez sensu.

Ja mogę powiedzieć ,że najlepszym prawnikiem w/g mnie jest Sędzia Wojciech Arczyński  z Kielce ale czy o to chodzi.

Nawet nie jest wiadomo jak ocenić najlepszego prawnika -myslę ,że może po wysokości honorarium?

Pytanie to ma taki sens jak pytać o najlepszego ksiedza.

#37 ~josefina~

~josefina~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2015 - 07:50:19

Głupie pytanie "najlepszy prawnik".Nie ma czegoś takiego jak najlepszy prawnik?

Pytając o prawnika trzeba zaznaczyć profesję -czy chodzi o prawnika wogóle czy o adwokata lub radcę prawnego.

Pytanie postawione jest bez sensu.

Ja mogę powiedzieć ,że najlepszym prawnikiem w/g mnie jest Sędzia Wojciech Arczyński  z Kielce ale czy o to chodzi.

Nawet nie jest wiadomo jak ocenić najlepszego prawnika -myslę ,że może po wysokości honorarium?

Pytanie to ma taki sens jak pytać o najlepszego ksiedza.

#38 bresal

bresal

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 23 lipiec 2015 - 10:54:49

Dobrych prawników jest wielu, ale ich ceny niestety powalają :(

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2015 - 11:36:51

Słyszałam że najlepsi prawnicy są w kancelariach GOCAL. To ogólnopolska sieć kancelarii. Podobno często swoje wynagrodzenie uzależniają od efektywności, co moim zdaniem jest super rozwiązaniem, bo miałam już doczynienia z adwokatami "obibokami", którzy brali grube pieniądze i niewiele robili, a pełno jest takich "psełdo obrońców" do pobierania kasy za to że są.
Myślę że przyszłością w naszym kraju są takie właśnie firmy prawnicze które chronią klienta przed dobrym wrażeniem mecenasa-nieroba. Klient ma prawo do reklamacji, może zawsze zmienić mecenasa który źle wywiązuje się ze swojej pracy I O TO WŁAŚNIE CHODZI.

#40 aferad

aferad

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 10 grudzień 2015 - 10:12:33

Dobry prawnik niestety będzie sporo kosztował, ale jeśli jest ogarnięty to powinien dobrze przeprowadzić sprawę.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych