Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Najlepszy prawnik Kielce

79 odpowiedzi w tym temacie

#1 AnnaSilence

AnnaSilence

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 08 wrzesień 2013 - 10:55:42

Witam, mam pytanie - potrzebuję naprawdę dobrego prawnika do przeprowadzenia sprawy o rozwód i podział majątku. Nie mam nikogo znajomego- czy może ktoś kogoś polecić?

#2 ~Izabela~

~Izabela~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2013 - 13:19:06

Mec Piotr Kozioł . Korzystałam w identycznej sprawie, poświęcił mi naprawdę dużo czasu, w sądzie bardzo rzeczowy.

#3 ~AnnaSilence~

~AnnaSilence~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2013 - 13:38:37

Mec Piotr Kozioł . Korzystałam w identycznej sprawie, poświęcił mi naprawdę dużo czasu, w sądzie bardzo rzeczowy.

a mogę poprosić o jakiś namiar?

#4 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2013 - 14:00:00

Witam, mam pytanie - potrzebuję naprawdę dobrego prawnika do przeprowadzenia sprawy o rozwód i podział majątku. Nie mam nikogo znajomego- czy może ktoś kogoś polecić?

A stać cię na takiego. Jeśli masz odpowiednie środki to podam namiary.

#5 ~Izabela~

~Izabela~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2013 - 08:18:14

Ma kancelarie naprzeciwko galerii Korona ma ul. Warszawskiej- mogę Ci podesłać nr tel priv do niego

#6 AnnaSilence

AnnaSilence

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 09 wrzesień 2013 - 13:36:45

Już jestem po pierwszym spotkaniu w Kancelarii i powiem szczerze że bardzo miło i duże szanse dla mnie:)

Opatowianka1 - oczywiście z orzeczeniem o winie bo na to zasłużył

#7 ~AgnieszkaKielce~

~AgnieszkaKielce~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2013 - 22:23:42

To masz szczęście bo ja rok temu trafiłam na totalnie niekompetentnego w Kielcach. Chciał mnie ogolić z pieniędzy zanim jeszcze cokolwiek zrobił. Ponoć niektórzy to nawet biorą kasę żeby ci powiedzieć po tym że ... nic się z twoją sprawą nie da zrobić

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2013 - 23:12:22

Już jestem po pierwszym spotkaniu w Kancelarii i powiem szczerze że bardzo miło i duże szanse dla mnie :)

Prorok jakiś cy cuś ?

#9 ~gosc1~

~gosc1~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2013 - 22:01:41

O... widze ze dyskusja dotyczy mojego Mecenasa. Moją firmę Pan Piotr obsługuje od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolowny

#10 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2013 - 22:11:48

Prorok jakiś cy cuś ?

Oni wszyscy zawsze mówią, że klijent ma duże szanse. Mnie też tak mówiono a przegrałam. Dużo zależy od sędziego i jego poglądów. A wszyscy wiemy, jakie wyroki zapadają w Polsce

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2013 - 05:07:51

Oni wszyscy zawsze mówią, że klijent ma duże szanse. Mnie też tak mówiono a przegrałam. Dużo zależy od sędziego i jego poglądów. A wszyscy wiemy, jakie wyroki zapadają w Polsce

Jakie ż..y takie wyroki!

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2013 - 05:16:28

Już jestem po pierwszym spotkaniu w Kancelarii i powiem szczerze że bardzo miło i duże szanse dla mnie:)

"zasłużył" - spytaj się matek co mordują dzieci.

#13 ~kamilla~

~kamilla~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2013 - 13:44:19

I jak ta kancelaria się sprawdziła? Także szukam adwokata do rozwodu i jestem ciekawa jak Ci poszło z tą kancelaria. 

#14 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2014 - 08:01:31

Lepiej się rozwieść niż siedzież razem i się kłócić.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2014 - 21:57:38

Polecam stronę prawnikkielce(kropka)com

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2014 - 09:37:57

?

#17 ~lex~

~lex~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2014 - 09:17:26

Najlepszy jest prawnik co wyciągnął starostę kazimierskiego z PSLu, gdy drogówka złapała go po spożyciu. Sprawa wyglądała beznadziejnie, ale się wywinął, sugerując że spożywał syrop na alkoholu.Byłem na rozprawie Ale nazwiska nie znam.

#18 corsa

corsa

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 09 styczeń 2015 - 12:28:46

ja polecam panią Pawłowską, podchodzi indywidualnie do każdej sprawy i zawsze stara się pomóc

adwokat wrocław rozwód

#19 ~Roch~

~Roch~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2015 - 21:21:39

Mnie kumpel polecil adwokatke z Warszawy , troche mnie kosztowala he he ale zalatwila tak moja ex ze tamta musiala sie ze mna dogadac i w efekcie zamiast widywac syna 1 w miesiacu mam opieke naprzemienna i uwaga ...... Zero alimentow dla zony a chciala 2400 i zebym synka widywal od wielkiego dzwonu!!! Teraz ta adwokat mi prowadzi jeszcze o podzial majatku , mam nadzieje ze pojdzie jej rownie dobrze, a poki co jest ok. Takie prawnicze kruczki wyciaga z rekawa ze czasem Sedzia sie dziwi i sie dwa razy pyta o powtorzenie zeby dobrze zaprotokolowac. Jest taka teoche wyniosla ale to moze dobrze., widac ze budzi respekt w sadzie... Non stop na sprawach w sadzie zwraca uwage na jakies nieprawidlowosci i caly czas jakies wyroki przytacza, jak w Prawo Agaty ;) Jak pisma pisze to na kilka stron a adwokat mojej ex na 1-2 i Moj kumpel mowi ze pisali o tej jej warszawskiej kancelarii w Forbes. Od paru miesiecy jest w Kielcach bo otworzyla tu fille ale teraz jest na maciezynskim wiec nie wiem czy pracuje, w tej mojej drugiej sprawie zastepuje ja czasem jej wspolnik- tez wyszczekana adwokatka.jak ktos chce to zapytam czy moge ewent podac jej numer tu na forum. Ostrzegsm ze stawki ma warszawskie ;) Kancelarie ma na Slowackiego 15 w Kielcach, swoja droga.... Niezle wypasiona kancelarie ;) ale nie wiem czy przyjmuje teraz. zycze powodzenia w walce , glowa do gory- jak widac po mnie nawet facet moze wygrac, co podobno zdaza sie b. Zadko jezeli chodzi o dzieci.

#20 ~Roch~

~Roch~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2015 - 21:24:02

Mnie kumpel polecil adwokatke z Warszawy , troche mnie kosztowala he he ale zalatwila tak moja ex ze tamta musiala sie ze mna dogadac i w efekcie zamiast widywac syna 1 w miesiacu mam opieke naprzemienna i uwaga ...... Zero alimentow dla zony a chciala 2400 i zebym synka widywal od wielkiego dzwonu!!! Teraz ta adwokat mi prowadzi jeszcze o podzial majatku , mam nadzieje ze pojdzie jej rownie dobrze, a poki co jest ok. Takie prawnicze kruczki wyciaga z rekawa ze czasem Sedzia sie dziwi i sie dwa razy pyta o powtorzenie zeby dobrze zaprotokolowac. Jest taka teoche wyniosla ale to moze dobrze., widac ze budzi respekt w sadzie... Non stop na sprawach w sadzie zwraca uwage na jakies nieprawidlowosci i caly czas jakies wyroki przytacza, jak w Prawo Agaty ;) Jak pisma pisze to na kilka stron a adwokat mojej ex na 1-2 i Moj kumpel mowi ze pisali o tej jej warszawskiej kancelarii w Forbes. Od paru miesiecy jest w Kielcach bo otworzyla tu fille ale teraz jest na maciezynskim wiec nie wiem czy pracuje, w tej mojej drugiej sprawie zastepuje ja czasem jej wspolnik- tez wyszczekana adwokatka.jak ktos chce to zapytam czy moge ewent podac jej numer tu na forum. Ostrzegsm ze stawki ma warszawskie ;) Kancelarie ma na Slowackiego 15 w Kielcach, swoja droga.... Niezle wypasiona kancelarie ;) ale nie wiem czy przyjmuje teraz. zycze powodzenia w walce , glowa do gory- jak widac po mnie nawet facet moze wygrac, co podobno zdaza sie b. Zadko jezeli chodzi o dzieci.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych