Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Najlepszy internet radiowy w Grójcu oprócz sieci komórkowych

81 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~damian~

~damian~
  • Goście

Napisano 28 maj 2011 - 15:23:55

Którą firmę polecacie w Grójcu z radiowym internetem

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2011 - 18:35:08

KolNet

#3 ~darek~

~darek~
  • Goście

Napisano 29 maj 2011 - 19:55:00

It's net jest super :P

#4 ~marta~

~marta~
  • Goście

Napisano 30 maj 2011 - 10:46:04

Ja polecam Multilan. Od kiedy przejął go Pan Rafał Błażejowski nic się nie muli, taką jaką mam prędkość zadeklarowaną taka wychodzi mi na testach łącza dostępnych w internecie, dostęp przestał być zależny od warunków pogodowych... jeszcze dwa lata temu byle wiatr czy burza powodowała, że o sprawdzeniu maila mogłam pomarzyć :) w każdym razie obecnie Multilan to bardzo solidna firma.
Pozdrawiam!

#5 ~marta~

~marta~
  • Goście

Napisano 30 maj 2011 - 10:50:05

Ja polecam Multilan. Od kiedy przejął go Pan Rafał Błażejowski nic się nie muli, taką jaką mam prędkość zadeklarowaną taka wychodzi mi na testach łącza dostępnych w internecie, dostęp przestał być zależny od warunków pogodowych... jeszcze dwa lata temu byle wiatr czy burza powodowała, że o sprawdzeniu maila mogłam pomarzyć :) w każdym razie obecnie Multilan to bardzo solidna firma.
Pozdrawiam!

i jeszcze dodam, że mając jakikolwiek problem zawsze mogę liczyć na fachową pomoc, jak potrzebuję żeby pan Rafał do mnie podjechał to zawsze znajdzie czas, a jak się udaje to mi wytłumaczy co zrobić przez telefon i nigdy nie zostaję na lodzie :D to się dla mnie bardzo liczy dlatego wszystkim polecam.

#6 ~damian~

~damian~
  • Goście

Napisano 30 maj 2011 - 11:18:03

A czy multilan działa za grójcem ok 5km od centrum zależy mi jak ktos ma to niech napisze jak mu działa ile kosztuje

#7 ~jolka~

~jolka~
  • Goście

Napisano 30 maj 2011 - 11:21:39

It's net jest super :P

tak tylko 1 poważny minus nigdy nie można się dodzwonić do właściciela ale jak się spóźniasz z zapłatą za internet chociaż 1 dzień to od razu jesteś odcięty

#8 ~marta~

~marta~
  • Goście

Napisano 30 maj 2011 - 18:41:51

wiem, że mój kolegA, który mieszka w Belsku Dużym ma też multilan już dłuższy czas i nie słyszałam, żeby narzekał więc musi być ok:)

#9 ~red hat~

~red hat~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2011 - 21:47:19

Kolnet. Już od kilku lat i zero problemów.
W styczniu zostałem przełączony na 5G i również zero problemów.
Czas reakcji na awarie wzorowy, mimo braku umowy SLA z Kolnetem.
W przypadkach modernizacji sieci, czasowego wyłaczania łącza ze wzgledu np na modernizację zawsze dostaję informacje na telefon ze w dniu tym i tym, w godzinach takich i takich nie bedzie łączności.
Generalnie profesjonalizm.

Co do MuliLanu, to od tej firmy biorę internet w inny miejscu (Kolnet tam "nie dolatuje"). Narazie wszystko ok, szerszą opinie dodam jak bedę abonentem dłużej, bo po kilku miesiacach ciężko stwierdzi coś wiecej.

Netia, tu cieżko sie wypowiadać, wszystko zależy od portfela klienta. Z małymi klientami postępują tak jak każdy duży operator, czyli troszkę olewczo jeśli chodzi o instalację usług, potem bezproblemowo. Na stopniu biznesowym, korporacyjnym i przy dobrej umowie SLA bez zastrzeżeń. Ale taka umowa kosztuje.

TPs.a. - jakoś nie przepadam za tą firmą. Pachnie mi francuskim slimakiem i naszym PRLem. Ale to moja opinia :)

Jak by ktoś miał jakieś pytania odnośnie innych operatorów na naszym rynku, to chętnie pomogę :)

#10 ~turbodynomen~

~turbodynomen~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2011 - 16:56:41

przez ostatnie 2 lata miałem mobilny internet iplusa,jedno moge powiedziec nigdy wiecej,załozyłem sobie teraz internet od gromaka,jestem bardzo zadowolony smiga az miło,płace miesiecznie 52zeta predkosc 4,5.Żadnych problemów polecam,

#11 ~marta~

~marta~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2011 - 18:23:38

przez ostatnie 2 lata miałem mobilny internet iplusa,jedno moge powiedziec nigdy wiecej,załozyłem sobie teraz internet od gromaka,jestem bardzo zadowolony smiga az miło,płace miesiecznie 52zeta predkosc 4,5.Żadnych problemów polecam,

Oj nie! Moja rodzina ma u nich internet jak i zresztą reszta bloku, z tego co słyszałam to bardzo często mają jakieś problemy, zazwyczaj po prostu parę godzin nie ma nic. Także SZAŁU NI MA.

#12 ~turbodynomen~

~turbodynomen~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2011 - 13:27:42

Oj nie! Moja rodzina ma u nich internet jak i zresztą reszta bloku, z tego co słyszałam to bardzo często mają jakieś problemy, zazwyczaj po prostu parę godzin nie ma nic. Także SZAŁU NI MA.

bynajmniej ja zadnych problemów z internetem u Gromaka nie mam,smiga aż miło

#13 ~bolek~

~bolek~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2011 - 15:58:03

bynajmniej ja zadnych problemów z internetem u Gromaka nie mam,smiga aż miło

Forumowicz zadał pytanie o internet radiowy. Gromaka jest po kablu. Mam od niego dłuższy czas i jest bardzo dobrze. Facet zawsze coś polepsza. Początki zawsze są trudne jak ze wszystkim, ale od dłuższego czasu nieżle to chodzi.

#14 ~turbodynomen~

~turbodynomen~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2011 - 16:08:36

Forumowicz zadał pytanie o internet radiowy. Gromaka jest po kablu. Mam od niego dłuższy czas i jest bardzo dobrze. Facet zawsze coś polepsza. Początki zawsze są trudne jak ze wszystkim, ale od dłuższego czasu nieżle to chodzi.

tak mam po kablu,ale mam Access Pointa i moge biegac po mieszkaniu bez kabla,w laptopie zasieg ma do 40metrow,nie mylic z routerem.wczesniej jak wspominałem miałem internet mobilny z iplusa,iplusa odradzam studnia bez dna,było tylko dokup bajty

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2011 - 18:21:15

chu................nia jakich mało ! Nawet w Grójcu powinno się oferować usługi na poziomie NIE syf !!!1

#16 ~Rafallos~

~Rafallos~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2011 - 20:56:32

Kolnet. Już od kilku lat i zero problemów.
W styczniu zostałem przełączony na 5G i również zero problemów.
Czas reakcji na awarie wzorowy, mimo braku umowy SLA z Kolnetem.
W przypadkach modernizacji sieci, czasowego wyłaczania łącza ze wzgledu np na modernizację zawsze dostaję informacje na telefon ze w dniu tym i tym, w godzinach takich i takich nie bedzie łączności.
Generalnie profesjonalizm.

Co do MuliLanu, to od tej firmy biorę internet w inny miejscu (Kolnet tam "nie dolatuje"). Narazie wszystko ok, szerszą opinie dodam jak bedę abonentem dłużej, bo po kilku miesiacach ciężko stwierdzi coś wiecej.

Netia, tu cieżko sie wypowiadać, wszystko zależy od portfela klienta. Z małymi klientami postępują tak jak każdy duży operator, czyli troszkę olewczo jeśli chodzi o instalację usług, potem bezproblemowo. Na stopniu biznesowym, korporacyjnym i przy dobrej umowie SLA bez zastrzeżeń. Ale taka umowa kosztuje.

TPs.a. - jakoś nie przepadam za tą firmą. Pachnie mi francuskim slimakiem i naszym PRLem. Ale to moja opinia :)

Jak by ktoś miał jakieś pytania odnośnie innych operatorów na naszym rynku, to chętnie pomogę :)

Chyba Kolega jest spokrewniony z Kolnetem.
Miałem go prawie od początku bo w mojej lokalizacji ciężko było o co innego, z początku w miarę, a potem jak właściciel kupił inną firmę i połączył sieci zaczęła się tragedia. Prędkości spadły a wszelkie awarie, nawet jeśli urządzenie na dachu padło to zawsze to wina wirusów na moim komputerze i przestarzałego windowsa. A właściciel zawsze twierdzi że nie ma awarii - bo jakby była dostałby smsa od systemu.
Nie wiem co tu profesjonalnego. Chyba tylko wysokie ceny i długie umowy. A każdy, kto zainstaluje net, płaci za "podłączenie" kilka stów bo sprzęt i tak trzeba zdać z końcem umowy.
Obecnie od ponad roku jestem w Artcom - jak narazie wszystko ładnie śmiga, koleś elastyczny, można się dogadać co do prędkości i płatności a w razie jakiejś awarii nawet jeśli nie odbierze to potem sam oddzwania. Umowa na nieokreślony a i zawiesić można bez kosztów co nigdzie indziej nie widziałem.

#17 ~gajowy~

~gajowy~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2011 - 03:34:16

4 lata w multilanie jestem. kilka razy zdarzyła się przerwa w dostępie to wtedy rachunek mniejszy wysyłali.deklarowane prędkości zachowane, b.dobry kontakt, można zadzwonić i z pomocą się zwrócić.pełne zadowolenie.
4 km od centum.

#18 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2011 - 17:16:28

Multilan jak działa to OK . zanik napiecia pada !! gość nie słowny nie odbiera telefonów , sms , nie odzwania chyba że sie go po góruje nic sobie nie robi że ponad tydzień brak internetu , w sobote na niedziele brak obsługi dopiero w poniedzialek po południ, koło czwartku się bierze za naprawę. PORAŻKA :angry:

#19 ~sieć~

~sieć~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2012 - 19:27:00

KOLNET JESZCZE JEST OK, ALE ZOBACZYMY

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2012 - 21:32:57

Radiowy w Grójcu? To takie nowości macie ?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych