Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Najgorszy sklep w Grójcu -ranking

370 odpowiedzi w tym temacie

#241 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2013 - 16:34:29

To teraz poczekamy i zobaczymy jak na Dekadę będziecie najeżdżać, co tam sie wam nie będzie podobać, pewnie wszystko znając życie. Czekam

A czekaj, czekaj sobie ! :lol: Pewnie jesteś jakiś agent :ph34r: KGB ??? :angry:

#242 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2013 - 17:07:37

Oj tam zaraz KGB. Agent Tomek, no i wszystko :D

#243 ~OLKA~

~OLKA~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2013 - 17:33:34

To teraz poczekamy i zobaczymy jak na Dekadę będziecie najeżdżać, co tam sie wam nie będzie podobać, pewnie wszystko znając życie. Czekam

DEKADA -WIEJSKA GALERIA

#244 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 11:52:23

DEKADA -WIEJSKA GALERIA

A co uważasz za miejskie. ??? No raczej to nie wiejskie tylko to w mieście postawione a wieś ma prawo chodzić tam tak samo jak i ty mieszczuchu. Bez urazy ale ten twój wpis to niczego mi nie pasuje.

#245 ~OLKA~

~OLKA~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 14:25:00

A co uważasz za miejskie. ??? No raczej to nie wiejskie tylko to w mieście postawione a wieś ma prawo chodzić tam tak samo jak i ty mieszczuchu. Bez urazy ale ten twój wpis to niczego mi nie pasuje.

Ja bym chciała ZŁOTE TARASY..

#246 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 14:40:35

Ja bym chciała ZŁOTE TARASY..

Złote tarasy to raczej w Warszawie masz, a co nie stać żeby tam sie wybrać ???

#247 ~olka~

~olka~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 15:25:12

Mialabym bliżej.

#248 ~olka~

~olka~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 15:30:20

Albo chociaż takie centrum handlowe jak w Jankach.

#249 ~Cham z Grójca :)~

~Cham z Grójca :)~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 15:40:53

polo market, i ten co wybudują za 2 lata....

#250 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 16:00:51

polo market, i ten co wybudują za 2 lata....

Szkoda że tam parkingu nie będzie, hmmm gdzie w Grójcu by było dobre miejsce na parking ??

#251 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 17:27:29

Szkoda że tam parkingu nie będzie, hmmm gdzie w Grójcu by było dobre miejsce na parking ??

U ciebie ! Zmieścisz wszystkich laseczko ? :wub:

#252 ~meg~

~meg~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2013 - 22:02:21

A motoryzacyjny możecie polecić w Grójcu?

#253 ~Marta 87~

~Marta 87~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2013 - 15:53:45

Podstarzałe siostrunie ( Lejdis i Euphoria ), 3 lumpeks otworzyły.

Choć trzeba przyznać żę czytają forum! Tym razem uczciwie napisały że ciuchy są noszone. Tylko co z tego, skoro  ceny kosmos, jak za nowe. Napisały że markowe! Hii, a wszywki PRC, sklep przypomina Centrum Chińskie, tylko te ceny :(

Zawistny mały człowieczku . Pomyśl co sobą prezentujesz .Wychozi ci tylko zazdrosc i obrabianie dupy innym.zyj swoim zyciem ! żenująca jest ta wasza gadka i obrazanie innych!WIEŚ ! PRZEZ DUZE W . 

#254 ~ola~

~ola~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2013 - 21:43:31

Zawistny mały człowieczku . Pomyśl co sobą prezentujesz .Wychozi ci tylko zazdrosc i obrabianie dupy innym.zyj swoim zyciem ! żenująca jest ta wasza gadka i obrazanie innych!WIEŚ ! PRZEZ DUZE W . 

Plynie gówno wodą,woda go nie chwyta,nie ten h....j co pisze tylko ten co czyta.

#255 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2013 - 09:09:32

Podstarzałe siostrunie ( Lejdis i Euphoria ), 3 lumpeks otworzyły.

Choć trzeba przyznać żę czytają forum! Tym razem uczciwie napisały że ciuchy są noszone. Tylko co z tego, skoro  ceny kosmos, jak za nowe. Napisały że markowe! Hii, a wszywki PRC, sklep przypomina Centrum Chińskie, tylko te ceny :(

Widzę że uaktywnili się wlaściciele w/w sklepów!

Prawda zabolała?

Tylko po co takie wypociny.

Marta 87 ?

A może Magda ?

#256 ~An~

~An~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2013 - 18:27:28

Plynie gówno wodą,woda go nie chwyta,nie ten h....j co pisze tylko ten co czyta.

Cóż za poziom . Gratulacje . Piękny wierszyk . Wieś tańczy i śpiewa.Prosimy kontynuować , zabawne są te wasze spory . 

#257 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2013 - 18:33:44

Cóż za poziom . Gratulacje . Piękny wierszyk . Wieś tańczy i śpiewa.Prosimy kontynuować , zabawne są te wasze spory . 

Wiochmenka,morda w kubeł.

#258 ~obserwatorka~

~obserwatorka~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2013 - 09:57:41

miesno-wędliniarski na na polnej ,przy sklepie chemicznym .jedna wielka masakra.nie daj boze,beda 3 panie obsługujące i maja gdzies klientów ,istotne sa ich opowieci ,czym głosniej tym lepiej,po prostu mysla ze sa fajne.a to dno.byłam tam pare razy,myślac ze to jest jednorazowe zachowanie,pomyliłam sie ,za kazdym razem to samo.czerwona kartka.zreszta zainteresowanych ,zapraszam tam niechkazdy zobaczy to zjawisko.

#259 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2014 - 15:09:50

Byłam w tym sklepie ze 3 razy jak się otworzył czyli jakieś 10 lat temu od tamtej pory omijam go wielkim łukiem. Ta stara baba która siedzi na kasie bardzo nieprzyjemna a ceny towaru to za każdym razem wyceniała inaczej. Raz mnie oszukała więcej nic u nich nie kupię. Masz rację na ludzi patrzą jak na intruzów.

Ja też kiedyś tam byłam i to tylko dwa razy,ostatnio jak mi Pani doradziła podkład za 70zł po którym dostałam uczulenia,to wymiękłam,i dodam że identyczny widzialam 4 dni później od 29 do 35zł.Więc stwierdziłam że nie będą się na mnie dorabiały,tym bardziej że nie miła obsługa.

#260 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2014 - 15:33:14

Przeczytała z zainteresowaniem wszystkie posty i pod sporą częścią opinii podpisuję się obiema rękoma:
-sklep Adidas na Mogielnickiej- weszłam 15 min przed zamknięciem, grzecznościowo spytałam ,,czy można?,, - usłyszałam, TYLKO SZYBKO !!!
- księgarnia Piłsudskiego 6 - bardzo nieuprzejmi starsi Państwo, obsługują w myśl zasady: ,, to my jesteśmy dla klienta - nie odwrotnie!,
-Spinka- pani obsługująca faktycznie patrzy wzrokiem pt NIE KRADNIJ- bardzo niesympatyczne dla osoby która nic złego nie ma na myśli-
- napiszę świadomie ,,towarzystwo,, w sklepie z artykułami dziecięcymi na przeciwko PZU- bodajże osiedle Polna w Grójcu- tam irytuje mnie starsza Pani, która siedzi na stołeczku gdy wchodzisz do sklepu,a potem ostentacyjnie chodzi krok w krok za klientem MASAKRA!!! Proszę Pani to nie komuna!nie każdy klient to potencjalny złodziej!

Być może znajdą się osoby które ocenią mnie na zbyt wymagającą, ale dla mnie kultura osobista i szacunek dla drugiej osoby to podstawy na każdej płaszczyźnie w relacjach między ludźmi, szczególnie zaś w handlu!
I bez znaczenia czy to obsługa w Warszawie czy w Grójcu....

Ja akurat w tym sklepie z artykułami dziecięcymi ,,wykorzystalam ''tą starszą panią co chodzi i siedzi na stołeczku do tego aby mi pomogła znaleźć leginsy dla córki,spodnie na konkretny rozmiar dla syna.Wiedziała co gdzie leży,pokazała doradziła,zapytałam się jeszcze o coś to mi powiedziała ze już przy kasie tam jest,więc nie musiałam latać i szukać a może tu,a nie ,może tam.

Byłam tam dwa razy i miło wspominam,a w razie co to mogłam wymienic jakby nie pasowało.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych