Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

147 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~r~

~r~
  • Goście

Napisano 17 maj 2016 - 18:47:19

ZGODA  TYLKO  WYJE,,,,Ć   TEGO  WL,    KIELCE  NIE  MAJĄ JUŻ  GOSPODARZA OD  OSTATNICH  WYBORÓW ,    KOLESIOSTWO  ,ZNAJOMOŚCI , PRZYDUPASY ,    ON  SAM  OLEWA  WSZYSTKO  ,   JEST  TAKI  OBOJĘTNY JUŻ  NA WSZYSTKO  ,   MŁODY  NOWY  JEST  POTRZEBNY ,   STARA  RUPA  DO  DOMU ,  SZKODA  CZASU ,

Szukasz posady do przekrętów.

#62 ~łooo~

~łooo~
  • Goście

Napisano 17 maj 2016 - 18:49:20

OD  GRUDNIA  PISZĘ  O,TYM   CO  MIESIĄC ,     KORONĘ  BĘDZIE  BARDZO  CIĘŻKO   SPRZEDAĆ ,  I TO  MI SIĘ  SPRAWDZA ,    MUSI  BYĆ  AUDYT ,  MUSI  BYĆ  UJAWNIONE  ILE  DŁUGU MA  KLUB ,  ILE  LUDZI PRZELUDNIONYCH   TAM PRACUJE ,  MUSI  BYĆ  UJAWNIONE  WSZYSTKO  KAWA  NA  ŁAWE   ,        DLACZEGO  WSZYSTKIEGO  NIE BYŁO  UJAWNIONE  JAK  BYŁ  KUPIEC ,GRAJEWSKI,    LUBAWSKI ,PAPROCKI   BALI  SIĘ  WOJNY  I NIE  UJAWNILI NIC ,  BO  TAM  ŚMIERDZI   BRUDEM  SYFEM ,     KTO  KUPI   ZADŁUŻONY  KLUB,      CHYBA  JAK  TEN  OSTATNI   PUSTAK  CO NIE  MA  KASY  ,         OJ  TAM   CUCHNIE  COŚ  I  TO  BARDZO   ,GNOJEM,       PORZĄDNY  I SUMIENNY  KUPIEC  MUSI  SPRAWDZIĆ  WSZYSTKO  OD   A  DO Z,    AUDYT ,                      BO  JAKIŚ  INNY   DZIAD   TO  ZABIERZE  WSZYSTKO ALE  BEZ  KASY  KLUB   ZOSTANIE , 

Naucz się pisać po polsku, przeludniony człowieku.

#63 ~cha cha cha~

~cha cha cha~
  • Goście

Napisano 17 maj 2016 - 18:50:31

Ile jeszcze razy pewien wąsaty knur będzie robił kielczan w bambuko, udając, że chce sprzedać Koronę??? Przecież każde dziecko wiedziało, że chamowaty dziad Meresiński i jego półgłówek Cipko to inwestorzy na miarę zespołu trampkarzy, a nie klubu ekstraklasy. Ale czego się nie robi przed referendum... :P

#64 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2016 - 18:55:10

Szukasz posady do przekrętów.

Głodnemu chleb na myśli.A co??Boisz się o swoją posadę??I słusznie.

#65 ~Mirek~

~Mirek~
  • Goście

Napisano 17 maj 2016 - 18:55:49

Ale KABARET! To jest Duma Kielc pod opieką pana Lubawskiego!? Koniec sezonu i znów sie wszystko posypie a PRACOWNICY Z UM i z otoczenia p. LUBAWSKIEGO zostaną.. za niemałą pensję!! ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ PANA LUBAWSKIEGO!! A Ci Kieleccy Inwestorzy to nic lepszego..Parodia..wiedziałem ze tak bedzie..wygrałem zakład z kolegą z pracy!!!!

#66 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2016 - 18:58:11

I co??Osobiste wycieczki???Może coś merytorycznego napiszesz???Podoba ci się to co dzieje się w naszym mieście??

#67 ~Adrian~

~Adrian~
  • Goście

Napisano 17 maj 2016 - 19:00:50

Kończy się jeden odcinek komedii, a teraz bedzie kolejny z Inwestorem z Senegalu i z Peterem Karubą w roli głównej!!

#68 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2016 - 19:04:07

Ale KABARET! To jest Duma Kielc pod opieką pana Lubawskiego!? Koniec sezonu i znów sie wszystko posypie a PRACOWNICY Z UM i z otoczenia p. LUBAWSKIEGO zostaną.. za niemałą pensję!! ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ PANA LUBAWSKIEGO!! A Ci Kieleccy Inwestorzy to nic lepszego..Parodia..wiedziałem ze tak bedzie..wygrałem zakład z kolegą z pracy!!!!

Z pustego i Salomon nie naleje.Jakby Lubawski dbał o rozwój miasta ,przyciągał inwestorów to i sponsorzy by się znaleźli.A tak

jest jak jest.Już pomijając Koronę,zobaczycie co będzie niedługo.Kasy nie ma ,firmy padają,nowe omijają Kielce,ludzie wyjeżdżają,mieszkańcy się starzeją.Kilkanaście lat Lubawskiego już wkrótce zaowocuje.Idźcie zobaczyć co zrobił z Chemadinem.....a zapomniałem,nie zobaczycie bo go nie ma.The end.

#69 ~Fgh~

~Fgh~
  • Goście

Napisano 17 maj 2016 - 19:05:48

Meresinski I co ty pastuchu teraz wszystkim powiesz tak sie chwaliles ze wszystko ulozone I ze miasto ma ch*** do gadania........

#70 ~Meresinski~

~Meresinski~
  • Goście

Napisano 17 maj 2016 - 19:12:06

Teraz pan meresinski bedzie kupowal Wisle Kraków, bo takie glupoty golodupiec tez chodzi i opowiada co za przyglup

#71 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2016 - 19:19:47

Teraz pan meresinski bedzie kupowal Wisle Kraków, bo takie glupoty golodupiec tez chodzi i opowiada co za przyglup

Czy ty myślisz że Cupiał jest takim durniem jak Lubawski???

Meresiński nawet do holu Wisły nie będzie wpuszczony.

Cupiał to facet z głową na karku,szanujący się,poważny i zdecydowany.

A nasz........nawet nie ma co pisać.

#72 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2016 - 19:20:01

Czy ty myślisz że Cupiał jest takim durniem jak Lubawski???

Meresiński nawet do holu Wisły nie będzie wpuszczony.

Cupiał to facet z głową na karku,szanujący się,poważny i zdecydowany.

A nasz........nawet nie ma co pisać.

#73 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2016 - 19:21:55

już  nawalyłeś w gacie , strach utrata  pracy , obiboku czas  się  kończy , uuuuuuuuuuuu   selekcja się  zbliża ,  człowieczku gdzie  teraz  będziemy pracować 

#74 ~Meresinsk~

~Meresinsk~
  • Goście

Napisano 17 maj 2016 - 19:24:11

Meresinski przeciez twierdzi ze cupial to jego przyjaciel :)))))))))

#75 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2016 - 19:25:01

Najlepszy tekst na tym forum:
Nie miał kasy na bilet to powiedział że kupi :-)
A wąsatemu nos rośnie i rośnie...

#76 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2016 - 19:26:30

Meresinski przeciez twierdzi ze cupial to jego przyjaciel :)))))))))

A ja znam Bońka ha ha ha .......tylko on mnie nie zna.....

#77 ~Hsg~

~Hsg~
  • Goście

Napisano 17 maj 2016 - 19:29:16

Meresinski to ci panamerke kupil I kiedy ci ja zabiora? Odpisz przeciez Wiemy ze czytasz posmiejemy sie razem hahahahahahahahaha

#78 ~Fgh~

~Fgh~
  • Goście

Napisano 17 maj 2016 - 19:33:05

Boniek to meresinskiego przyjaciel, popytajcie na warszawie jakie on glupoty opowiada......... Masakra

#79 ~inż.~

~inż.~
  • Goście

Napisano 17 maj 2016 - 19:34:17

Lubawski winien wezwać szefów bogatych firm kieleckich i przekonać ich, że warto zrzucić się na klub, chociażby dla rangi miasta w którym działają. Bycie w ekstraklasie to jest wielka wartosć, wylecieć łatwo, ale ponownie wejść praktycznie niemozliwe. Tą wartość należy cenić i szanować. Panowie Prezesi duzych zakładów, mniejszych też, badźcie patriotami lokalnymi. Oczywiscie macie prawo domagać się restrukturyzacji klubu by nie był przechowalnia starych źróbów, nygusów, ale nie wolno wam dopuścić do degradacji Korony. Nadmieniam, że nie jestem kibicem czynnym, nigdy nie byłem na meczu Korony, interesuję się wynikami sporadycznie, ale jestem dumny, że Kielce mają klub w ekstraklasie. Gdy bywam w delegacjach w różnych miejscowościach w Polsce, to gdy sie przedstawiam to często słyszę, to tam gdzie Korona.

#80 ~gust~

~gust~
  • Goście

Napisano 17 maj 2016 - 19:35:37

Myślę, że trzeba bardzo poważnie potraktować ofertę z Senegalu tym bardziej jeśli ma rządowe gwarancje. Może być z korzyścią dla klubu i regionu skoro oferta ma wielowymiarowy charakter. Można zrobić szkółkę piłkarską, wzmacniać klub czy pośredniczyć w ewentualnych transferach. Przedstawiciel prezentuje się poważnie i dobrze rokuje na przyszłość. Afryka to bardzo perspektywiczny rynek i zawiązana współpraca może być owocna dla obu stron. Lepszej oferty prędko nie będzie. Jeżeli problemem jest zadłużenie to trzeba je w końcu spłacić i powierzyć zarządzanie profesjonalistom, a nie wątpliwym, przy całym szacunku, wschodzącym gwiazdom rodzimego biznesu. To groziło pośmiewiskiem na całą Polskę. Powtórki w TV "Kariery Nikodema Dyzmy" nadal działają inspirująco. Przy całej antypatii dla tego co działo i dzieje się w Koronie uważam, że właściciel paradoksalnie ma szansę na wyjście z twarzą. Zaryzykować, naturalnie w granicach zdrowego rozsądku i podjąć współpracę z egzotycznym, ale miejmy nadzieję, uczciwym partnerem. I tyle.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych