Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja


36 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 07 sierpień 2018 - 17:04:21

Tyle lat oszukiwano ale mamy nadzieję że pani Wójt zadba o nas w następnej kadencji. Głosy 10 rodzin napewno Pani ma.

#22 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 07 sierpień 2018 - 19:25:44

Tyle lat oszukiwano ale mamy nadzieję że pani Wójt zadba o nas w następnej kadencji. Głosy 10 rodzin napewno Pani ma.

Ty głupku! To i tak głosy stracone i to na pewno. O braki w ortografii zadbaj sobie sam(a) :D / na pewno !!! a nie napewno.#23 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 07 sierpień 2018 - 19:43:11

Tyle lat oszukiwano ale mamy nadzieję że pani Wójt zadba o nas w następnej kadencji. Głosy 10 rodzin napewno Pani ma.

Poczekaj, poczekaj jeszcze troszeczkę a szczena ci opadnie jak się o wielu rzeczach dowiesz a o których pojęcia jeszcze nie masz. Wtedy  te 10 rodzin i wiele innych  w nocniku łapkę swoją zobaczy.#24 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 08 sierpień 2018 - 06:55:15

Błędy ortograficzne to nie przestępstwo, a tymi glupotami dotyczącymi oczerniania Wójt nie przejmujemy się.Decyzja podjęta. Wierzymy że nareszcie odpowiednia osoba zarządza Gminą. Pamiętamy minione kadencje,one już nie wrócą.

#25 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 08 sierpień 2018 - 09:17:52

Błędy ortograficzne to nie przestępstwo, a tymi glupotami dotyczącymi oczerniania Wójt nie przejmujemy się.Decyzja podjęta. Wierzymy że nareszcie odpowiednia osoba zarządza Gminą. Pamiętamy minione kadencje,one już nie wrócą.

Ostrowice też już nie wrócą :D#26 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 09 sierpień 2018 - 06:36:57

Tyle lat oszukiwano ale mamy nadzieję że pani Wójt zadba o nas w następnej kadencji. Głosy 10 rodzin napewno Pani ma.

Łoooooooooo!!! 10 rodzin tylko? Nas jest 110 i co? Walizki czas szykować.Na pewno!#27 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 10 sierpień 2018 - 14:54:43

A jak tam  z konkursikiem dyrektorskim szkółki w Stykowie? Tak jak w mieście Stara na dyrcia muzeum? Pewnie tak, bo to plaga krajowa. Konkurs to jeden wielki pic. Picer rozdaje picowane karty i rozgrywa picowanymi stołkami. PIS = PIC.#28 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 10 sierpień 2018 - 21:12:51

:PBędą nie tylko Hawaje ale i Brodzki Pearl Harbor!!!! Jesień tuż tuż :P. Będzie kogo zatapiać.#29 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 11 wrzesień 2018 - 20:56:13

Z fb Nasze Brody nad Kamienną

 

"odwiedziliśmy hawajsko - chorwacką plażę pod skałami. Piasek, parasole i ZAKAZ KĄPIELI... no idealnie. a podobnież przez pewien czas tego znaku nie było i ludzie kąpali się nieświadomi, że woda zawiera niebezpieczne dla zdrowia sinice jak również bakterie coli. Gdzie tu sens i logika robić plażę, skoro woda nie jest zdatna do kąpieli??? Czy tych pieniędzy nie można było wydać w bardziej pożyteczny sposób??"

 

Pożytek w pewnym rozumku ma inny wymiar. Ta wystawiona szmira na badylach z Hawajami ma tyle wspólnego co kalesony i waciak z garniturem. Lans, pijar fotki itd  TO JEST TEN POŻYTEK.

 #30 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 14 wrzesień 2018 - 13:02:44

Wiesia (kromka chleba inaczej) oszalała i wpadła w szał lajkowania i bałwochwalstwa. Wali kciuki w górę gdzie się da. Epidemia wyborcza nadchodzi czy rozkazy wydane by drużyna dobrej zmiany pośladki spinała mocniej?

 

z fb Gminy Brody - wpis

"Brawo Pani WÓJT....Tak trzymać....Nadzór gospodarza zawsze jest wskazany....."

 

z fb mb

"Super ! Widać, że gmina jest pod dobrym gospodarzem i tak powinno być.!"

 

a oto wpis spokojnego, zwykłego mieszkańca-też nt sam temat na fb Gminy Brody

"Wiele słów się ciśnie na temat tych robót zostawię to bez komentarza!"

 

Słusznie!!! co tu komentować? Ten remont Poprzecznej to himalaje partactwa i robót drogowych. Jedno się nasuwa i to widać..- gmina jest skutecznie dojeżdżana bez trzymanki na jeźdzca. To akurat jest prawda bo gmina jest "pod" a nie "nad" i dlatego można ją nieźle podoić.

 #31 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 18 wrzesień 2018 - 07:46:07

Oto kolejny "wyczyn" i wysrana kasa.

z fb "Nasze Brody nad Kamienną"

 

"Pierwsza odsłona fundusz sołecki- czyli pieniądze na łące.

Siłownia plenerowa w Stawie Kunowskim za ok. 14.000 złotych. jak widać na zdjęciach zarośnięta trawą w kolana. Zmarnowane pieniądze to raz, brak gospodarza w Gminie to dwa, etat gminny od zieleni to trzy. Sądzimy, że teraz przed zebraniami sołeckimi poprzedzającymi wybory ktoś o tym sobie przypomni…. Co nie zmienia faktu, że nikt z tej cudownej inwestycji nie korzysta. Pytamy gdzie nadzór urzędników gminnych nad celowością wydatkowanych ostatnio tak łatwo pieniędzy publicznych?"

 

Tak na marginesie to na tym FB "Nasze Brody nad Kamienną" wiele jest rzetelnych i porażających informacji nt działalności królowej i całego jej orszaku.Tak trzymać i pokazywać to co zakryte i zafałszowane.

 #32 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 28 wrzesień 2018 - 06:48:45

Z fb Pana Dariusza;

 

"-Przed najwyższy majestat lud jest dziś wzywany , zmowę się układa za zamkniętymi drzwiami. Idą we wsie posłańcy bzdury ludziom niosą, głosować wam każą, o głosy nie proszą. Nie dajcie się nabrać, raz już wszystkim starczy, trudno być szczęśliwym gdy ktoś ciągle warczy. Miłego piątku".

 

Nic nowego.

Tak jest,

tak się tu pracuje ,

tak tu się żyje. Od 4 lat.

DOŚĆ!!!

 #33 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 29 wrzesień 2018 - 08:57:01

Z fb Gminy Brody i nie tylko :D

 

"Jest projekt rozwoju turystyki nad Zalewem Brodzkim! Tych inwestycji będą nam zazdrościć inne gminy. Pisaliśmy już o tym. To potężne zadanie zrealizowane ma być do końca 2020 r."

 

To jest projekt rozwoju turystyki? Gość ma to do siebie, że po jego pobycie trzeba posprzątać i porządek zrobić. To projekt kolejnych strat ekonomicznych gminy a nie żadnego jej rozwoju. Jakie korzyści będą dla budżetu i mieszkańców?. Wszystko to będzie trzeba utrzymać a skoro teraz są już problemy z koszeniem trawy przy tzw siłowniach to dojdą następne typu koszty oświetlenia, utrzymania i konserwacji urządzeń. Rzeczywiście będzie to "potężne zadanie" i uderzenie w nasze kieszenie. Spokojny dotychczas  teren zamieni się w rykowisko "jeleni+".. Mieszkańcy już się cieszą niezmiernie. Matko moja jedyna.

 #34 ~gość~

~gość~
 • Goście

Napisano 29 wrzesień 2018 - 10:38:31

A kto po tobie ciemniaku sprząta jak jedziesz na wypoczynek nad morze, nad jeziora czy w góry? Wynika z Twojej wypowiedzi, ze granice naszej gminy trzeba otoczyć drutem kolczastym, nikt sie tu wtedy nie przedostanie a i ty będziesz musiał tu siedzieć. Puknij się w czaszkę, rozumu ci brak więc szkody sobie nie narobisz.#35 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
 • Goście

Napisano 29 wrzesień 2018 - 10:55:56

[quote name="gość" post="4257018" timestamp="1538213911"]A kto po tobie ciemniaku sprząta jak jedziesz na wypoczynek nad morze, nad jeziora czy w góry? Wynika z Twojej wypowiedzi, ze granice naszej gminy trzeba otoczyć drutem kolczastym, nikt sie tu wtedy nie przedostanie a i ty będziesz musiał tu siedzieć. Puknij się w czaszkę, rozumu ....oj rozumu potrzeba ale tym co chcą zarządzać (jak do tej pory u zarządzających tego nie widac), bo nad morzem,w górach sprzątanie się opłaca bo jadąc tam turyści zostawiają pieniądze a u nas .... ? Ps a jaki jest ten program turystyczny którego zazdrościć nam będą inni i za co to wybudujemy gdy wg oceny RIO będziemy brać kredyty na spłatę już zaciągniętych,.....powodzenia.

#36 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 29 wrzesień 2018 - 11:19:00

A kto po tobie ciemniaku sprząta jak jedziesz na wypoczynek nad morze, nad jeziora czy w góry? Wynika z Twojej wypowiedzi, ze granice naszej gminy trzeba otoczyć drutem kolczastym, nikt sie tu wtedy nie przedostanie a i ty będziesz musiał tu siedzieć. Puknij się w czaszkę, rozumu ci brak więc szkody sobie nie narobisz.

No, odezwała się "patologia+", bezrozumna. :DJaki pan, taki kram co widać słychać i czuć.#37 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 15 październik 2018 - 19:57:00

A jak tam  z konkursikiem dyrektorskim szkółki w Stykowie? Tak jak w mieście Stara na dyrcia muzeum? Pewnie tak, bo to plaga krajowa. Konkurs to jeden wielki pic. Picer rozdaje picowane karty i rozgrywa picowanymi stołkami. PIS = PIC.

Z FB NBnK

"Etatów ciąg dalszy. Wstępem do tego posta był wywiad Pani Bernat z Tygodnikiem Starachowickim. Jak to się ma do rzeczywistości?? Sprawdziliśmy i chociaż Ameryki nie odkryliśmy bo społeczeństwo ma oczy i widzi jak jest, ale postanowiliśmy przybliżyć kilka postaci.
Może zacznijmy od Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. Przez GOPS przewinęło się kilka nazwisk. Kilka osób pracowało, ktoś tam nadal pracuje…. Był Pan Radny, jest Pani Sołtys – kandydatka na radną i koordynator badania liczby osób bezdomnych w jednej osobie, był członek „Komitetu Wspierania Pani Wójt”… Dobre Janki jeszcze nam donoszą, że spodziewają się jednej z Pań chcących do rady (pożyjemy zobaczymy – może się mylimy).... na dalszy spacer po Urzędzie pójdziemy już niedługo"

 

A Styków obsadzony przez kogo? No? Kto zgadnie? Nie koleżaneczką z Adamowa?

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych