Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Na świeżo-Sale i Domy weselne Grójec i okolice

wesele ślub grójec piaseczno sala weselna sala dom weselny prażmów mazowsze panna młoda

28 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 01 październik 2017 - 17:20:15

Na początku z narzeczoną nie chcieliśmy sali weselnej w hotelu. Szukaliśmy czegoś bardziej na uboczu, jednak przez przypadek trafiliśmy na Best Western Premier. Sala przepiękna. Obsługa się bardzo postarała o to, żeby ten dzień był najlepszy na świecie. Dziękuje jeszcze raz całej załodze!

#22 ~byłam widziałam~

~byłam widziałam~
  • Goście

Napisano 09 październik 2017 - 21:24:12

witam,

tak czytałam te posty i nie wierzyłam różnie piszą nieraz konkurencja, patrzyłam przez palce.

Daria to totalna porażka P. Rafał arogancki nie kompetentny w tym co robi, kręt słowo nie ma żadnego znaczenia brak totalnie ogłady i na dodatek beszczelny. powiem krótko nie dość że pił razem z gośćmi na weselu do upadłego to jeszcze obsługę wesela ( chyba od orkiestry ) wyzywał od Chu.. .

Zgadzam się z przedmówcą. to jest porażka tatuś z mamusią podał syneczkowi na tacy dom weselny, synuś nigdy nie splamił się żadną pracą i ma zero szacunku dla klienta. bezczelny chamski , arogancki. dodam jeszcze ,że podczas komunii kiedy byli jeszcze gości potrafił zgasić światło ,mówiąc cytuję, no to koniec imprezy. Acha P. Rafale a może wyjaśni pan co się stało z p.Kasią:)

#23 ~Ala~

~Ala~
  • Goście

Napisano 13 październik 2017 - 11:20:06

Witam, miałam wesele córki w Darii  w sierpniu pan Rafał cudowny człowiek , bardzo pomocny, miły i kontaktowy.Mamy o nim jak najlepsze zdanie i możemy tą salę każdemu polecić. Goście byli zachwyceni.  

#24 iwonas9

iwonas9

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 20 październik 2017 - 10:02:21

Mój syn wyprawiał wesele w tutaj http://www.palackobylin.pl. I było super. Menadżer naprawdę ma pojęcie jak zorganizować taka imprezę. Ma sporo fajnych pomysłów na menu czy tez na przybranie sali. Do tego sam obiekt jest piękny i otoczony ładnym parkiem. Jedzenie bardzo smaczne i efektownie podawane. Obsługa profesjonalna. Polecam jak najbardziej to miejsce na imprezę 

#25 ~Ewelina~

~Ewelina~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2018 - 11:31:09

Pałac Kobylin to pierwszorzędne miejsce na wesele. Ja byłam tam na weselu i tak mi się spodobało że zorganizowałam tam komunię w zeszłym roku. Ładny obiekt, pyszna kuchnia, wspaniała obsługa. Byłam tam tez na sylwestra i bawiliśmy się super do białego rana. Spokojnie można ich polecić. 

#26 ~k.~

~k.~
  • Goście

Napisano 22 luty 2018 - 14:04:44

Absolutnie nie poplecam sali DARIA a Wilkowie. Właściciel to jakas pomyłka. Zero szacunku do gościa. Jego teksty do gości "nazarlas się nachlalas to wypier***aj" albo "tani bilet tani gość". To tylko niektóre z jego tekstów które sypaly się w stronę gości na balu karnawalowym.

#27 Dom Weselny DARIA

Dom Weselny DARIA

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 26 luty 2018 - 22:08:07

Witamy. My w przeciwieństwie do Państwa potrafimy się podpisać pod tym, co piszemy. 

Czytając te wszystkie negatywne komentarze, szczerze śmieliśmy się do ekranu :)

Zapewniamy, że to co jest tu napisane z fikcyjnych kont jest totalną bzdurą.

Najprawdopodobniej ostatni komentarz został napisany przez kucharkę, która ma do nas żal, że odmówiliśmy jej współpracy. Wspomniana Pani kupiła bilety na ostatki przez inną osobę nie podając swoich prawdziwych danych i jej grupa próbowała przez cała zabawę wyprowadzić nas jak i obsługę z równowagi. 

Co do poprzedniego komentarza odnośnie ukrytych kosztów wynajęcia sali...

Autorem jest kucharka pewnej restauracji w Grójcu, jednocześnie matka właścicielki innej sali weselnej. Dziwne, że nie zorganizowała przyjęcia u swojej córki.

Ukrytymi kosztami według niej było sprzątanie, pranie pokrowców i obrusów, opłaty licznikowe i koszty zniszczeń.

Podkreślam, że było to WYNAJEM sali. Kuchnia była organizowana na własną rękę.

Pozdrawiamy wszystkich zadowolonych klientów  a tym drugim chcemy powiedzieć, że swoim zachowaniem nas jeszcze bardziej dopingujecie. 

#28 GdzieWesele.pl

GdzieWesele.pl

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 15 czerwiec 2018 - 13:10:04

Na https://www.gdziewesele.pl/grojec znajdziesz super sale na wesele z Grójca i okolic. :)

#29 JanekWątpliwy

JanekWątpliwy

Znajomy

• PipPip
  • 45 postów

Napisano 15 maj 2019 - 20:02:35

Ja polecam zajrzeć tutaj. Może nie jest to każdemu pod nosem, ale moim zdaniem niezwykle warto jest nieco dalej wybrać się do tego typu sali, tym bardziej, że wesele, zazwyczaj ma się 2-4 razy w życiu ;) Ot, taki żarcik.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wesele, ślub, grójec, piaseczno, sala weselna, sala, dom weselny, prażmów, mazowsze, panna młoda

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych