Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Na świeżo-Sale i Domy weselne Grójec i okolice

wesele ślub grójec piaseczno sala weselna sala dom weselny prażmów mazowsze panna młoda

28 odpowiedzi w tym temacie

#1 NatPat

NatPat

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 23 wrzesień 2016 - 20:55:39

Kochani! Niech każdy wypowiada się o salach weselnych w okolicy, co polecacie, co nie. Nie ukrywam że sama szukam sali weselnej i liczę na sprawdzone opinie.

#2 ~Pivv~

~Pivv~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2016 - 08:25:36

Sala weselna w Małej Wsi koło Belska. Rusza ona od listopada. Nazwa to  ,,Nowa Oranżeria". Znajduje się on obok zabytkowego pałacu. Więcej można zobaczyć na ich fanpage - wpisać na facebooku ,,Pałac Mała Wieś" :)

#3 NatPat

NatPat

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 02 październik 2016 - 10:58:53

Podpisujemy w czwartek umowę z Salą weselną GAJA  w Baszkówce. Jakieś opinie?

#4 ~Madz~

~Madz~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2016 - 12:15:51

Witam, czy oprócz sali w Małej Wsi słyszał ktoś o jeszcze innej sali nowo otwieranej , gdzie pierwszą imprezą bedzie tegoroczny SYlwester?

#5 ~rybka~

~rybka~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2017 - 13:12:38

szukam fajnego zespołu na wesele w 2018 r. Bardzo zalezy mi aby grali dobrze , wszystko i w przystępnej cenie.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2017 - 18:30:07

szukam fajnego zespołu na wesele w 2018 r. Bardzo zalezy mi aby grali dobrze , wszystko i w przystępnej cenie.

KOMBI ma wolne terminy chyba

#7 ~bemots~

~bemots~
  • Goście

Napisano 15 luty 2017 - 10:34:55

Jeśli macie gości z okolic Wawy to bierzcie pod uwagę również hotel Holiday Park - to właśnie w stolicy, na Bielanach, w bardzo dobrym standardzie, ze świetną kuchnią, niedaleko starego miasta. Po prostu w wielu przypadkach nawet bardziej opłaca się zorganizować to bliżej gości - biorąc pod uwagę szereg innych kosztów, ale to już zależy od ilości tych gości.

#8 ~Ala~

~Ala~
  • Goście

Napisano 15 luty 2017 - 11:51:33

A co sądzicie o sali Daria w Wilkowie? Miał tam ktoś wesele? Jakie są opinie?

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 18:19:49

Czy poleca ktoś Pałac w Małej Wsi na przyjęcie weselne? Jak cenowo? 

#10 ~Dorota~

~Dorota~
  • Goście

Napisano 21 luty 2017 - 00:31:25

#11 ~Dorota~

~Dorota~
  • Goście

Napisano 21 luty 2017 - 00:42:57

Zespol Artysci.super bawią ludzi.nie graja wszystkiego na zywo ale jest perkusista i klawiszowiec i wodzirej.bierz w ciemno.Akordeonista jest bardzo dobry.wodzirej pozytywny wariat.wokalistka to najslabsze ogniwo ,przecietnie spiewa i malono ale zalezy kto co lubi i sie co podoba.nie sa tani ale placisz i masz pewnosc ze nie spier...najwazniejszego dnia w zyciu.bawilam sie juz 2 razy na weselu z nimi .bylo zajebiscie.polecam.

#12 ~zdegustowana~

~zdegustowana~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2017 - 15:37:51

A co sądzicie o sali Daria w Wilkowie? Miał tam ktoś wesele? Jakie są opinie?

Dzień dobry.

Sala w Wilkowie. . .  cóż obiekt ładny, ale właściciel a w szczególności Pan Rafał po niżej krytyki, mimo podpisania umowy czarno na białym umowa go nie obowiązuje ma wszystko głęboko w poważaniu.okazuje się że są ukryte koszty których nie było przy podpisaniu umowy a tydzień przed weselem usłyszałam cytuję 'albo zapłacicie na moich warunkach tyle, ile ja chcę albo wesele się nie odbędzie'. Przeklina zero szacunku dla klienta, chamski bezczelny. Gdybym miała zrobić jeszcze raz tam wesele , nie na pewno nie i powiem szczerze, że nawet przełknęła bym te ukryte koszty ale sposób w jaki Pan Rafał traktuje ludzi żenada.

#13 ~Ala~

~Ala~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2017 - 16:19:50

Jakie ukryte Koszty napisz coś więcej , bo ja tam mam mieć wesele

#14 ~zdegustowana~

~zdegustowana~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2017 - 18:46:03

Jakie ukryte Koszty napisz coś więcej , bo ja tam mam mieć wesele

ukryte koszty, - w umowie miałam  pokrowce obrusy w cenie niestety musiałam zapłacić . następnie sale oddaje czystą to jest zrozumiałe., ale sale może posprzątać tylko pani  Kasia której oczywiście musiałam zapłacić i to nie mało. pani Kasia to pracownica pana Rafała. i jeszcze prąd.

#15 ~Ala~

~Ala~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2017 - 21:20:04

To ile wyszło za salę z tymi kosztami?

#16 ~zdegustowana~

~zdegustowana~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2017 - 19:05:50

mialo być 10.000 a zapłaciliśmy 12,400

#17 ~becia~

~becia~
  • Goście

Napisano 22 maj 2017 - 11:19:06

a czy ktoś może się wypowiedzieć na temat sali  weselnej
Orient w Borowcu pod Tarczynem?

#18 ~Gość z maja~

~Gość z maja~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2017 - 09:51:12

witam,

tak czytałam te posty i nie wierzyłam różnie piszą nieraz konkurencja, patrzyłam przez palce.

Daria to totalna porażka P. Rafał arogancki nie kompetentny w tym co robi, kręt słowo nie ma żadnego znaczenia brak totalnie ogłady i na dodatek beszczelny. powiem krótko nie dość że pił razem z gośćmi na weselu do upadłego to jeszcze obsługę wesela ( chyba od orkiestry ) wyzywał od Chu.. .

#19 ~Jola~

~Jola~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2017 - 10:26:50

Polecam Pałac w Kobylinie. Bardzo mi się tam podobało. Klimatyczne, zabytkowe miejsce z pięknym parkiem. Wspaniała kuchnia, miła obsługa. Sala bankietowa odpowiedniej wielkości także można było się super bawić.

#20 ~Dorota~

~Dorota~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2017 - 14:52:32

Hej, została mi godz na ślub o 15 lub 19? Pomożecie

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wesele, ślub, grójec, piaseczno, sala weselna, sala, dom weselny, prażmów, mazowsze, panna młoda

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych