Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Na jesieni większość konstytucyjna dla PiS !

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2019 - 12:30:47

To będzie dokończenie porządkowania kraju po dotychczasowych rządach postkomunistów !

#2 ~co to je PiSuar?~

~co to je PiSuar?~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 14:14:30

Pisuar to UKŁAD , to zorganizowana grupa przestępcza, to system mafijny z capo di tutti capi = ajatollahem na czele. To tylko mozliwe w Polsce, gdzie połowa zidiociałego społeczeństwa zindokrynowana przez polski kler , kupiona za 500+, w biedzie pijana ze szczęścia zagłosuje na najgorszą kanalię. A pisuar kroczy z ustami pełnymi patosu, Boga, ojczyzny i zawsze z hasłem ZWARCI, SILNI i GOTOWI - zwarci przy kasie , silni przy korycie i gotowi w razie czego sssspierda...lać . 

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 18:10:35

Wygrali normalni mieszkańcy tego kraju. Mieszkańcy wsi i małych miasteczek, uwłaszczeni na polskiej ziemi, mocno związani z kulturą chrześcijańską od pokoleń. Ci ludzie chcą czuć się bezpiecznie w swoim domu, którego nie chcą narażać na liberalne, światopoglądowe eksperymenty wielkomiejskie. Na chore lewackie idee wymyślone na libertyńskim Zachodzie, w których przewija się pogarda dla przeciętnego człowieka. Na te pomysły nabiera się najczęściej skundlony, wielkomiejski prekariat egzystujący z łaski różnych korporacji.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 22:20:20

To będzie dokończenie porządkowania kraju po dotychczasowych rządach postkomunistów !

Chvja w dvpe ty pisowski kundlu

#5 ~Fajbusiewicz o TVP(iS)~

~Fajbusiewicz o TVP(iS)~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2019 - 09:19:07

- Czuję się, jakby ktoś mnie okradł i okrada dalej z dorobku mojego życia. Pracowałem w TVP trzydzieści lat, byli tam różni ludzie, ale tyle podłości i kłamstwa, jakie spotkało mnie niedawno, nigdy nie doświadczyłem – opowiada w wywiadzie-rzeka Michał Fajbusiewicz, twórca pamiętnego programu „997”.

#6 Apolinarykot

Apolinarykot

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 czerwiec 2019 - 16:06:20

Hejka

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 20:55:28

Na jesieni po pisowskich chujach zostanie tylko smród

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2019 - 05:18:40

Dożynki

#9 ~tak zabija PiS~

~tak zabija PiS~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2019 - 14:36:53

Dożynki

Pęcherzowe oddzielanie się naskórka czyli choroba EB.
Moje dziecko choruje na EB i jeszcze w 2015 za rządów koalicji PSL-PO koszt opatrunkow wynosił 248zł.
1 LIPCA 2019, dane ze strony internetowej Ministerstwa Zdrowia, koszt opatrunków i pozostałych maści wynosi ponad 10 tysięcy zł na miesiąc.
Oto jak PiS zabija Polaków

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2019 - 20:01:58

Dożynki

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych